Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser21229

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

kolejna godzina zmarnowana no ludzie lubie czekać xd
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

kolejna godzina zmarnowana no ludzie lubie czekać xd

Ehh mnie takie coś irytuje jak ktoś podaje kiedy to ma być to powinno od razu pisać o której godz a nie ludzie czekają i marnują czas ...... ( to taka jakby gra w kotkę i myszkę )
 

DeletedUser21229

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

e no widze karolina pilnuje swiata tbc na olimpi ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

rymonshow cała zabawa na tym polega, chcesz się pierwszy zalogować, to czekaj i pilnuj :D mi osobiście nie przeszkadza "polowanie" na nowy świat :]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party

Powiem wam w ten sposób. Start nie jest tak ważny czy wystartujesz teraz czy 3 godziny po starcie świata. Ci którzy zainwestują złoto na rozwój i tak wyprzedzą wszystkich zwykłych ludzi nawet jak zaczną grać 2 dni później. Jest to wolny świat więc budowy będą trwały kilka godzin na późniejszych etapach, a ochronka i tak każdemu kończy się jednakowo czyli po 7 dniach od startu.


Jakie kierunki wybieracie?
 

DeletedUser21229

Guest
Odp: Party

pan ciasteczko też na olimpi idzie ktoś oprócz ciebie na olimpie ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party

Hmm jeszcze nie wiem jaki kierunek wybiorę a wy ? może razem jakiś sojusz założymy :D i co do odpowiedzi na mój pierwszy post to jakoś ( osobiście ) nie lubię czekać :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party

W sumie to będzie dla mnie chyba najlepszy świat, wiadomo nie każdy ma tyle czasu żeby siedzieć 24h na grepo, praca obowiązki itp.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

jak zaczynacie z wprowadzeniem czy bez ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party

soczak święta prawda ale i tak każdy chce się zalogować jako pierwszy :D mamy to we krwi hehe :]
 

DeletedUser21229

Guest
Odp: Party

relacja z początku weszedłem jako 2 pech kilka razy na 1 awansowałem ogromna masówka sojuszy walczymy kilka nowych znajomości i starych
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party

Ja wbiłem jako 7, przypadek? nie sądzę :D zobaczymy czy okaże się szczęśliwą cyfrą :]
 
Do góry