Rozmowa Ogólna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2739
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: życzenia

Misiu, a kiedy planujesz wyjazd? :rolleyes: Bo z takim charakterem daleko nie pojedziesz :D
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: życzenia

Może lepiej nie i proponuję zmianę tematu.

Własnie oglądałam wiadomości z zasypanych i zamarzniętych rejonów Polski.
A u mnie deszcz pada :(
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: życzenia

No u mnie pada nadal deszcz, ale przynajmniej w zeszłym tygodniu jak byłam na zimowisku z dzieciakami to był mróz, śnieg i zabawy na sankach :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: życzenia

U nas wiosenny klimat obecnie ;) A ferie zimowe dopiero za dwa tygodnie... co to się porobiło z tą pogodą. Dzieci zamiast baraszkować na śniegu pójdą zbierać stokrotki, które rosną na trawniku ;)
 
Odp: życzenia

U nas wiosenny klimat obecnie ;) A ferie zimowe dopiero za dwa tygodnie... co to się porobiło z tą pogodą. Dzieci zamiast baraszkować na śniegu pójdą zbierać stokrotki, które rosną na trawniku ;)

Raczej nie będą wychodzić z domu tylko siedzieć przy komputerze - XXI wiek...
 

DeletedUser

Guest
Odp: życzenia

Szkoda mi Ciebie Sisi. Ja zaczynam ferie swoje dopiero 17 lutego. :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: życzenia

Raczej nie będą wychodzić z domu tylko siedzieć przy komputerze - XXI wiek...

I tutaj padam, masz rację.... te dzieciaki są przykute do swoich sprzętów ;) na przerwach w szkole też tylko wyjmują komóry lub tableciki i śmigają paluszkami po klawiszach czy ekranikach....ech...
 

DeletedUser

Guest
Odp: życzenia

Tak , ale my jesteśmy już straceni he he, a dla nich może jest jeszcze jakaś nadzieja !!!!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

No wreszcie! :)
"Zmieniono opis opcji zaproszenia znajomych do gry, aby rozjaśnić, że złoto zostanie przyznane tylko za nowo zarejestrowanych graczy"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11782

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Czy mi się wydaje czy team wyszczuplał ?
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

W jakim sensie?
Bo jeśli chodzi o ilość osób, to nie bardzo.
Jedni odchodzą, przychodzą nowi - normalka :)
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

W jakim sensie?
Bo jeśli chodzi o ilość osób, to nie bardzo.
Jedni odchodzą, przychodzą nowi - normalka :)

Normalką lub porządanym wzorem to jest raczej jak w pracy jest stabilna i zgrana załoga. No ale zawsze ktoś cos ukradnie i wyniesie, inny przyjdzie kilka razy pijany a kolejny okłamał, ze umie a nie umie i się dlatego ludzie zmieniają.
A Bo w suporcie pod jakim nickiem?
 
Do góry