II wyzwanie: labirynt

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4218
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
4_urodziny_logo.png


LABIRYNT


Wchodząc do labiryntu od razu wyczuwasz, że nie jesteś tam sam. Być może są tam inni śmiałkowie, którzy postanowili przeczesać jego wnętrze. Przychodzi Ci do głowy myśl: "Być może, jeśli uda mi się ich wszystkich odnaleźć, to z ich pomocą dotrę do celu?" Z tym przekonaniem zaczynasz wsłuchiwać się w odgłosy i podążać w stronę ich źródła.


Zasady​
  1. Twoim zadaniem jest odnalezienie 10 jednostek ukrytych na forum oraz innych stronach poświęconych grze. Aby ułatwić Ci to zadanie, za każdym razem otrzymasz podpowiedź, gdzie szukać kolejnego elementu. Pierwszej wskazówki danego dnia szukaj w tym temacie.
  2. Całe wyzwanie będzie dostępne od 20 do 22 lutego. Jednak jednostki będą czekały na Was tylko 1 dzień. Oznacza to, że jednostki z 1 dnia wyzwania będą dostępne tylko 20 lutego, jednostki z 2 dnia będzie można znaleźć tylko 21 lutego, a jednostki z dnia 3 - tylko 22 lutego.
  3. Za każdym razem, gdy odnajdziesz jednostkę, będziesz mógł rozszyfrować kolejne litery potrzebne do ułożenia hasła końcowego.
  4. Odpowiedzi należy udzielać za pomocą Kontaktu ws. konkursów podając:
    - hasło końcowe,
    - znalezione jednostki ułożone zgodnie z numerami im przypisanymi we wskazówkach oraz linkami do stron, gdzie można było je znaleźć.
  5. Za każdą poprawnie podaną jednostkę można otrzymać maksymalnie 3 drachmy (1 drachma za nazwanie jednostki, 1 drachma za uporządkowanie jednostki zgodnie z przypisanym jej numerem i 1 drachma za podanie odpowiedniego linka do strony, gdzie znajdowała się jednostka). Za poprawne podanie hasła końcowego również można uzyskać 1 punkt.
  6. Zabronione jest podpowiadanie, jak się nazywają i gdzie znajdują poszczególne jednostki pod groźbą kary w postaci 2 drachm za każdą jednostkę. Dozwolone są natomiast pytania typu "kto jest najdłużej w teamie Grepolis?", jeśli taka informacja jest potrzebna do rozwiązania zagadki i odnalezienia posta danej osoby.
  7. Zadanie przedstawione w tym temacie jest częścią konkursu Wyzwania urodzinowe i podlega jego regulaminowi dostępnemu tutaj.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: II wyzwanie: labirynt

Wojowniczki i wojownicy - zaczynamy zabawę!

Aby uzyskać pierwszą wskazówkę, musisz odnaleźć post Olimpiusza z największą liczbą postów na forum i jego wypowiedź z 31 stycznia 2014 roku.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: II wyzwanie: labirynt

Mam już wszystkie jednostki odnalezione, pytanie co mam z tym teraz zrobić na dzień dzisiejszy?
 
Odp: II wyzwanie: labirynt

Mam już wszystkie jednostki odnalezione, pytanie co mam z tym teraz zrobić na dzień dzisiejszy?
Brawo, szybko się uporałaś :) Pamiętaj, żeby spisać sobie nie tylko jednostki i ich numerki, ale również linki do miejsc, gdzie się znajdują, bo jutro już ich tam nie będzie.
Teraz wystarczy poczekać aż pojawią się w kolejnych dniach wskazówki dotyczące kolejnych jednostek i gdy zbierzesz je wszystkie, to przesłać odpowiedź za pomocą Kontaktu ws. konkursów. Jeśli Ci to ułatwi zadanie, to możesz tam sobie na brudno już teraz notować co i gdzie znalazłaś - liczy się końcowa odpowiedź.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: II wyzwanie: labirynt

W sumie to 20 min mi to zajęło nie licząc w tym czasu który zajęło mi przeczytanie regulaminu całej zabawy oraz i zasad tej, w sumie dla mnie proste.

Póki co mam zapisane wszystko w notatniku ale zapewne przeniosę to na forum w tą niewidzialną zakładkę.
W sumie fajna zabawa i mam nadzieję coś osiągnąć, szkoda że 1 etap został przeze mnie ominięty ale trzeba nadrobić - mam nadzieję że jak zobaczę ranking to się nie załamię:D
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: II wyzwanie: labirynt

Gdybym wiedział co to znaczy dobry temat już pewnie też bym znalazł ;)
 
Odp: II wyzwanie: labirynt

Gdybym wiedział co to znaczy dobry temat już pewnie też bym znalazł ;)
Jeśli szukasz w odpowiednim dziale, to jeśli się dobrze przyjrzysz, to zapewne zauważysz. Chyba więcej nie mogę nic zdradzić, żeby zbytnio nie ułatwić :D No, może jeszcze dodam, że warto czasami ze 2 razy uważnie przeczytać wskazówkę :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: II wyzwanie: labirynt

Trochę zawiły regulamin, ale po ogarnięciu o co chodzi 10-15 minut i na dzisiaj mogę sobie odpocząć. Szczerze to konkurs już mnie wkręcił, podoba mi się to szukanie informacji i tym podobne :)
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: II wyzwanie: labirynt

Mi tam by nie przeszkadzało wcale jeśli reszta też będzie taka prosta :D
 

DeletedUser17901

Guest
Odp: II wyzwanie: labirynt

Mimo drobnych problemów z rozszyfrowaniem sensu zadania, bardzo fajna zabawa:)
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: II wyzwanie: labirynt

10 jednostek jest każdego dnia, czy ogółem podzielone na 3 dni? (i jeśli 10 na 3 dni, to w którym dniu będą 4 jednostki? ;-) )
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: II wyzwanie: labirynt

Ogólnie to zabawa fajna i znalazłam wszystkie wskazówki ;P Ale nie chce mi się w to jakoś bawić. Nie ciągnie mnie do tego, jak do innych konkursów ;P
A tak wgl to dlaczego użyto mojego artykułu do zabawy? ;P
 

DeletedUser17901

Guest
Odp: Re: Odp: II wyzwanie: labirynt

10 jednostek jest każdego dnia, czy ogółem podzielone na 3 dni? (i jeśli 10 na 3 dni, to w którym dniu będą 4 jednostki? ;-) )

Dziś były trzy jednostki. Pewnie tylko organizatorzy konkursu wiedzą kiedy będą cztery:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: II wyzwanie: labirynt

Ale jest autorka fajnego tekstu i może sobie tak pisać ;)
 
Odp: Re: Odp: II wyzwanie: labirynt

10 jednostek jest każdego dnia, czy ogółem podzielone na 3 dni? (i jeśli 10 na 3 dni, to w którym dniu będą 4 jednostki? ;-) )
W sumie 10 w ciągu 3 dni.

Dziś były trzy jednostki. Pewnie tylko organizatorzy konkursu wiedzą kiedy będą cztery:)
Dokładnie :D I mam nadzieję, że nikt z nas nie zdradzi tego za wcześnie ;)

Ogólnie to zabawa fajna i znalazłam wszystkie wskazówki ;P Ale nie chce mi się w to jakoś bawić. Nie ciągnie mnie do tego, jak do innych konkursów ;P
A tak wgl to dlaczego użyto mojego artykułu do zabawy? ;P
Auditoree, za duża konkurencja?
Co do artykułu, to zapraszam na priv - rozmawiając tutaj mogłybyśmy zbytnio ułatwić niektórym poszukiwania :)

I czego wprowadzasz ludzi w błąd? Nie jesteś Olimpiuszem ;)
Oj, nie jest, ale powiedzmy, że ma coś wspólnego z dzisiejszymi poszukiwaniami.
 
Do góry