III Wyzwanie - Kartka Urodzinowa

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
4_urodziny_logo.png

KARTKA URODZINOWA
Mając przed sobą tabliczkę i narzędzia zastanawiasz się co napisać. Skoro to urodziny królestwa Grepolis, może najlepiej będzie napisać jakieś życzenia? No i dodać do tego jakąś oprawę graficzną. Szukając natchnienia, bierzesz się do pracy.


Zasady
  1. Twoim zadaniem jest stworzenie kartki na 4 urodziny Grepolis. Powinna ona składać się z życzeń oraz oprawy graficznej, ale nie jest to konieczne.
  2. Długość życzeń oraz styl jest dowolny. Grafika może mieć dowolne wymiary i wagę, jednak powinna zostać zapisana w formacie *.jpg, *.png lub *.gif.
  3. Prace należy wysłać za pomocą Kontaktu ws. konkursów w dniach od 23 do 25 lutego br. W tym celu należy utworzyć nowy temat o nazwie "Kartka urodzinowa" i dołączyć swoją kartkę.
  4. Przesyłając prace, jednocześnie oświadczasz, że jesteś ich autorem i wyrażasz zgodę na ich publikację na forum. W przypadku wykrycia plagiatu uczestnik jest dyskwalifikowany w tym wyzwaniu.
  5. Możesz zgłosić tylko jedną kartkę, która nie jest opublikowana w innym miejscu i nie bierze udziału w innym konkursie. Kartka może zawierać zarówno życzenia jak i grafikę lub też tylko jeden z tych elementów.
  6. Nadesłane prace zostaną ocenione przez Jury, którego składu nie poznacie w celu zachowania obiektywizmu.
  7. Za przesłaną kartkę możesz otrzymać maksymalnie 30 drachm. Będzie oceniana głównie pomysłowość, sposób wykonania i zaangażowanie. Dlatego też warto pamiętać, że kartka składająca się z życzeń i grafiki może zostać wyżej oceniona.
  8. Najlepsze kartki zostaną opublikowane w tym temacie podczas ogłoszenia wyników wyzwania.
  9. Zadanie przedstawione w tym temacie jest częścią konkursu Wyzwania urodzinowe i podlega jego regulaminowi dostępnemu tutaj.


Zapraszamy do dyskusji w tym temacie!​
 

DeletedUser

Guest
Odp: III Wyzwanie - Kartka Urodzinowa

No to teraz trzeba będzie się wysilić, ale dobrze bo jest to też okazja dla tych co ominęli jedno z poprzednich wyzwań :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: III Wyzwanie - Kartka Urodzinowa

To już nie dla mnie :(
 
Odp: III Wyzwanie - Kartka Urodzinowa

Spartaker, jak nie dla Ciebie? Każdy przecież potrafi napisać jakieś życzenia i zrobić jakąś grafikę z motywem urodzinowym :) Nie oczekujemy super arcydzieł - zrób tak, jak potrafisz najlepiej. Jakieś punkciki zapewne zawsze się trafią w zależności od tego, jak dobrze Ci pójdzie :cool:
 

DeletedUser17901

Guest
Odp: III Wyzwanie - Kartka Urodzinowa

No właśnie "jakieś życzenia" i "jakąś grafikę" na pewno zrobię, ale arcydzieło, to na pewno nie będzie:)

Ale z drugiej strony, to przecież chodzi o zabawę...
 

DeletedUser

Guest
Odp: III Wyzwanie - Kartka Urodzinowa

Raczej zbyt dobre nic nie będzie . Zobaczę może coś sklece.
 

DeletedUser

Guest
Odp: III Wyzwanie - Kartka Urodzinowa

Ja wierzę w Was wszystkich :)
 

DeletedUser15109

Guest
Odp: III Wyzwanie - Kartka Urodzinowa

Ojoj tu będzie trudniej :)) Szczególnie z życzeniami, bo z grafiką coś się wymyśli ;)
 

DeletedUser21398

Guest
Odp: III Wyzwanie - Kartka Urodzinowa

Mam nadzieję, że następne zadanie nie będzie wymagać zdolności plastycznych ;)
 

DeletedUser16340

Guest
Odp: III Wyzwanie - Kartka Urodzinowa

Kiedy można się spodziewać wyników?
 

DeletedUser

Guest
Odp: III Wyzwanie - Kartka Urodzinowa

Ja swoje paskudztwo wysłałem ;:(
 

DeletedUser

Guest
Odp: III Wyzwanie - Kartka Urodzinowa

Pytanie mam co do tych życzeń... wiadomo, że mają być urodzinowe jednak nie wiadomo do kogo mają być zwrócone - do gry skoro to czwarte urodziny grepolis?
 

DeletedUser

Guest
Odp: III Wyzwanie - Kartka Urodzinowa

To gra obchodzi 4 urodziny, więc do niej powinny być skierowane życzenia :)
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: III Wyzwanie - Kartka Urodzinowa

Ja dopiero będe robić ;) z moimi zdolnościami to może zdobede 1 punkcik ;((
 

DeletedUser

Guest
Odp: III Wyzwanie - Kartka Urodzinowa

Nie gra jako taka obchodzi 4. rocznicę. Sama gra w DE istnieje od 2009 tak na marginesie.

Ja złożyłam życzenia graczom. To MY świętujemy, poświęcamy czas, opłacamy premium. BEZ NAS nie byłoby tylu serwerów, nie dotrwałoby Inno w Polsce do 2.0 nawet.
Osobiście dawno bym to w diabły rzuciła, gdyby nie spotykani online znajomi. Tylko dla kilku osób tu bywam i raczej ani realnie, ani w innych miejscach internetu się nie spotkamy.

Jeżeli więc za "błąd merytoryczny" zostanie uznane odniesienie do żywych ludzi po drugiej stronie ekranu zamiast do bezdusznego kodu gry, to będzie nieciekawie świadczyło o całym teamie. I wtedy ja się wycofuję z konkursów, z forum i z GT.
Nie ma nic ważniejszego niż ludzie.
 
Do góry