Sytuacja na świecie Naksos

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Taaak - kompleksów u mnie jak mrówków w mrowisku :) O tchórzostwie nie zapomnij bo też modne było swego czasu ;-)
Kurde skąd oni tego offa biorą? Leją nas już 3 dzień
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Taaak - kompleksów u mnie jak mrówków w mrowisku :) O tchórzostwie nie zapomnij bo też modne było swego czasu ;-)
Kurde skąd oni tego offa biorą? Leją nas już 3 dzień

Na pewno oszukują, złocą i co tam jeszcze można
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

A co jeszcze mozna bo te dwa pierwsze to mamy opanowane ale nie wystarcza, Wy wiecie cos wiecej ? : ))))

Mają wtyki w supporcie.. admini grają itede.. itepe :D Już kiedyś coś takiego słyszałam ;) Ale to normalne.. jak się przegrywa, to trzeba na coś zwalić winę i wyśmiać wroga, oczernić.. przecież tak trudno pogratulować i napisać: byłeś lepszy :) lepiej zmieszać z błotem :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Modlitwa gm... modlitwa :) Kiedyś myślałem że wystarczy dobry skład, organizacja, zawziętość i doświadczenie. Jak nie lubisz się modlić to idź na łatwiznę, droga jest przetarta i znana aż za dobrze :)
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Mają wtyki w supporcie.. admini grają itede.. itepe :D Już kiedyś coś takiego słyszałam ;) Ale to normalne.. jak się przegrywa, to trzeba na coś zwalić winę i wyśmiać wroga, oczernić.. przecież tak trudno pogratulować i napisać: byłeś lepszy :) lepiej zmieszać z błotem :)

No tam wtykow nie mam, a gratulowac potrafie, lepszym : ) a z blotem nikogo nie mieszam nigdy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Cichociemni stracili 7 wiosek na rzecz Nemezis...co to sie dzieje ;)
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

W Nemezisach dobrzy gracze :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Modlitwa gm... modlitwa :) Kiedyś myślałem że wystarczy dobry skład, organizacja, zawziętość i doświadczenie. Jak nie lubisz się modlić to idź na łatwiznę, droga jest przetarta i znana aż za dobrze :)

Organizację to macie piękną :) Nigdy wcześniej takiej nie widziałem!

to idź na łatwiznę, droga jest przetarta i znana aż za dobrze

Ty Królu tylko taką drogą idziesz ,innej nie znasz!

Dzisiaj kumpel podrzucił mi ciekawe statystyki dotyczące najlepszych graczy ;) w Ventylach :)

To co zrobiliście to mistrzostwo ŚWIATA! Fakt nie dorastamy wam do pięt! Cały ONZ przy was to inny poziom.Trudno będzie się tam dostać...znaczy upaść ;)

ALLADYN7 - 25 wiochy od Ventyli - obecnie 25 wioch
1normandia - 23 wiochy od Ventyli - obecnie 17 wioch
Nie lej mnie - 22 wiochy od Ventyli - obecnie 25 wioch

70 miast za free bez walki ... cały ONZ stracił ok 45 miast z czego ponad połowa trafiła do sojuszu Nie Chcę Być Szefem.

Zresztą jacy Królowie, czy ktoś widział ich na oczy?!
Są tylko królewny, przeważnie jednej nocy :)
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Ale co te statystyki maja pokazywac bo nie bardzo rozumiem, to ze ONZ wzial sobie pomocnikow zeby nas lac bo sam nie dalby rady. A ze leje tez nieaktywnych lub takich ktorzy nie wytrzymali a my przejelismy ich wiochy wewnetrznie. Co w tym nadzwyczajnego ? Wszyscy wiedza ile sojuszy nas leje wiec to ze tracimy miasta nie jest niczym dziwnym. Wedlug wszystkich prawidel juz dawno powinno nas nie byc a Was wkurza ze nie mozecie do tego doprowadzic. A ze Wam my miast nie zabieramy, realnie patrzac nie powinno nam sie udac podbic zadnego, a ostatnio sie udalo. : )
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Ale co te statystyki maja pokazywac bo nie bardzo rozumiem, to ze ONZ wzial sobie pomocnikow zeby nas lac bo sam nie dalby rady. A ze leje tez nieaktywnych lub takich ktorzy nie wytrzymali a my przejelismy ich wiochy wewnetrznie. Co w tym nadzwyczajnego ? Wszyscy wiedza ile sojuszy nas leje wiec to ze tracimy miasta nie jest niczym dziwnym. Wedlug wszystkich prawidel juz dawno powinno nas nie byc a Was wkurza ze nie mozecie do tego doprowadzic. A ze Wam my miast nie zabieramy, realnie patrzac nie powinno nam sie udac podbic zadnego, a ostatnio sie udalo. : )

Bo jestescie najlepsi i niech tak zostanie :)
 

DeletedUser18668

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

A wy zamiast mieć frajdę z gry to się tylko kłócicie :)
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

No jasne ze jestesmy, ale jak to mowia I herkules d...a kiedy ludzi kupa. : )

Masz rację :) Więc cieszcie się z tego, że jesteście niepokonani i nawet tyle sojuszy nie daje sobie z Wami rady :)
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Cieszymy sie, ale z tym niepokonani to bym nie przesadzal, caly czas balansujemy na cieniutkiej linie : )
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Cieszymy sie, ale z tym niepokonani to bym nie przesadzal, caly czas balansujemy na cieniutkiej linie : )

Dacie radę, ja w Was wierzę :) Po drugiej stronie leszcze, zero organizacji, szefowie jacyś tacy nie ten teges, jedyna ich siła to liczba. Poza tym nic sobą nie reprezentują. Nie to co Ty i Alladyn. U Was widać ducha walki, przemyślaną strategię itede. itepe. Głowa do góry i do boju :D
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

hehehe, Ironistka : ) U nas strategia ogranicza sie wyboru co bronimy a czego nie. Jedyne co mamy to duch walki, idziemy z kosami na czolgi : )
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Ja? No co Ty :D Nigdy w życiu :D
Wiesz, ze Cię lubię, to Ci podpowiem.. Znajdźcie konkretnego koalicjanta, zbijcie się w kupę i nie latajcie od morza do morza - czasami trzeba się wycofać z pola walki, żeby wrócić silniejszym. Wpadanie pojedynczymi miastami do nas na wyspy to samobójstwo. Chyba, że już nie myślicie poważnie o grze na tym świecie, bo niestety, ale takie nieprzemyślane akcje prowadzą jedynie do destrukcji. Mówisz o normandii, ze dobry gracz itd. Ja nie twierdzę, że nie, ale.. trzeba mieć trochę pokory.. Wpada na wyspy, gdzie jest czerwono bierze miasta po 2k, nie buduje ich.. No tak, bo po co ma wróg wypasione miasteczka przejmować, tylko jest druga strona medalu, kiedy jednym strzałem w takim mieście zmiata się prawie 500 birem, bo kolega nie ma tarana. Czy to jest odpowiedzialne? Czy to jest korzystne dla sojuszu? Ja bym się wkurzyła na takiego "kozaka", któremu wsparcie wysyłam, a on ma za nic mój cenny czas, bo lubi się pobawić i być w centrum zainteresowania.. wroga :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Ale co te statystyki maja pokazywac bo nie bardzo rozumiem, to ze ONZ wzial sobie pomocnikow zeby nas lac bo sam nie dalby rady. A ze leje tez nieaktywnych lub takich ktorzy nie wytrzymali a my przejelismy ich wiochy wewnetrznie. Co w tym nadzwyczajnego ? Wszyscy wiedza ile sojuszy nas leje wiec to ze tracimy miasta nie jest niczym dziwnym. Wedlug wszystkich prawidel juz dawno powinno nas nie byc a Was wkurza ze nie mozecie do tego doprowadzic. A ze Wam my miast nie zabieramy, realnie patrzac nie powinno nam sie udac podbic zadnego, a ostatnio sie udalo. : )

Mnie to nie wkurza :) Bardziej drażnią mnie bzdury jakie wypisujesz :) Faktycznie tak płytko myślisz? Jak wielki wpływ mają nasi sojusznicy na nasze przejęcia? Każdy sojusz ma określony plan i tego się trzyma :)
Na 100 ataków ktoś mi parę razy sprawdził port? Ale dobrze mieć dobrych i solidnych sojuszników.Jakbym potrzebował pomocy to wiem że mogę na nich liczyć...w drugą stronę działa to podobnie.
Nas też leją wszyscy z poza koalicji :)

ze Wam my miast nie zabieramy, realnie patrzac nie powinno nam sie udac podbic zadnego, a ostatnio sie udalo. : )

Wow :) Raz do roku to i ślepa kura ziarno znajdzie ;)

Nie będę już się spinał z wami bo nie warto :) Jesteście najlepsi,macie najlepszą organizacje w sojuszu! W końcu posiadacie najlepszych graczy.Prawdziwych wojowników! Cały VENATORES plus VENATORES II mają jakoś lekko ponad 1000 Kolonizacji...z tego wasza trójka blisko 200 :D Świetna organizacja :D A jest was ok 75 osób.

Jeżeli ktokolwiek oszukuje w tej grze to na pewno nie wy...wszyscy inni oszukują,złocą,używają botów.itp

Za nim napiszesz coś następnym razem zastanów się dwa razy bo na okrągło przewijasz ten sam tekst...

Wszyscy wiedza ile sojuszy nas leje wiec to ze tracimy miasta nie jest niczym dziwnym. Wedlug wszystkich prawidel juz dawno powinno nas nie byc a Was wkurza ze nie mozecie do tego doprowadzic.

Po raz drugi Wow :D
TY to nazywasz laniem? :) Takie lekkie smyranie ,nic więcej :)
A wkurza mnie to że Polska wylosowała Niemców...wkręcacie sobie rzeczy jakich nie ma :) Akurat WY królewny jesteście ostatnim tematem u nas forum.
 
Do góry