Żniwiarze

  • Rozpoczynający wątek Z W I A S T U N
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
to czas i na nas :)
jest to moja pierwsza prezentacja tego typu



1zf761w.png
 

DeletedUser

Guest
Odp: Żniwiarze

9/10 prezentacja
Brakuje czegoś coś przyciągnęło by uwagę
 

DeletedUser

Guest
Odp: Żniwiarze

Ja daje 7/10, bo nie ma nic o rekrutacji, o progu pkt i o historii :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Żniwiarze

hmm historii ten sojusz nie ma gdyż powstał niedawno :) co najwyżej historię piszemy tu i teraz

rekrutacja co mi mówią punkty/ progi nic chcę widzieć tylko aktywność i to nam wystarcza ^^
 

DeletedUser

Guest
Odp: Żniwiarze

Gildon tu masz mnóstwo grafiki Życzę powodzenia w podboju ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Żniwiarze

hmm historii ten sojusz nie ma gdyż powstał niedawno :) co najwyżej historię piszemy tu i teraz

rekrutacja co mi mówią punkty/ progi nic chcę widzieć tylko aktywność i to nam wystarcza ^^


A w jaki sposób chcesz "widzieć" aktywność zanim kogoś przyjmiesz do sojuszu? Chyba właśnie po punktach rozwoju i punktach walki można ocenić kto ile poświęca czasu grze.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Żniwiarze

każdy rozumie to inaczej np. jestem aktywnym graczem a w punktach rozwoju i wojownikach jestem daleko od topki choć z biegiem czasu zmieni się to

taki przykład : wchodzi gracz 2 razy dziennie klika 2 poziomy akademii rano i 2 poziomy senatu wieczorem i zaatkuje wiczorem i zdobędzie powiedzmy 200pkt walki dla ciebie taki gracz to aktywny a dla mnie dobierz sobie z konspektu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Żniwiarze

każdy rozumie to inaczej np. jestem aktywnym graczem a w punktach rozwoju i wojownikach jestem daleko od topki choć z biegiem czasu zmieni się to

taki przykład : wchodzi gracz 2 razy dziennie klika 2 poziomy akademii rano i 2 poziomy senatu wieczorem i zaatkuje wiczorem i zdobędzie powiedzmy 200pkt walki dla ciebie taki gracz to aktywny a dla mnie dobierz sobie z konspektu


Jesteś aktywny ale nie masz w ogóle pkt walki(a więc nie masz wojska), nie masz też budynków. Świetna teoria! Tyle że nieprawdziwa. Nie da się będąc aktywnych być daleko w rankingach wojowników i rozwoju. Jeśli jesteś daleko - po prostu albo nie potrafisz grać i marnujesz czas jaki spędzasz w grze, albo nie spędzasz wystarczająco dużo w grze. Z biegiem czasu to się nie zmieni, różnica tylko się pogłębi. Skoro po 1 miesiącu gry różnica między graczem z 20 000 pkt a graczem z 4 000 pkt wynosi 16k pkt, to jak myślisz - ile będzie wynosiła za 2 miesiące gry? Oczywiście, że jeszcze więcej.
Chyba, że twoją taktyką jest grać na świecie 12 miesięcy i czekać aż wszyscy lepsi gracze od Ciebie skończą grę, wtedy wbić się do top50 i udawać, że jest się dobrym graczem. Otóż tak nie jest. Wspinanie się po szczeblach rankingu tylko dlatego że inni (lepsi) już nie grają i zaczyna się tzw. era darmowych miast, nie jest żadnym wyczynem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Żniwiarze

nie będę się kłócił z kimś kto nawet na tym świecie nie gra jak tak to podaj nick
nie znam ci a ty mnie i niech tak zostanie skoro nie wiesz do kogo piszesz

powiem tak teraz jest czas noobów i innej dzieciarni co przez ferię chciecli zabłysnąć dlatego tak słabo w rankingy pozatym zacząłem grę tydzień po starcie świata a to sporo do topki
ale nie będę ci tu nic udowadniał sam zobaczysz
 

DeletedUser10245

Guest
Odp: Żniwiarze

Spokojnie panowie jedziemy a nie kłapiemy ozorkami :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Żniwiarze

9/10 Prezentacja nawet niezła aczkolwiek brak czegoś co przykuwa uwagę.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Żniwiarze

8/10 Wygląda dobrze lecz jak napisano powyżej brakuje czegoś co przyciąga uwagę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Żniwiarze

4/10 Niewyraźna czcionka oraz widzę, że napisy są fatalne, wybacz :(
 
Status
Zamknięty.
Do góry