Sytuacja na Świecie Sigma

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Aha skoro tak twierdziesz to pewnie tak jest. Nie u mnie tylko na południu, dopiero niedawno cie zauwazyłem w okolicy i jedno miasto wpadło mi w oko.

No i tutaj jest różnica pomiędzy graczami którzy grają dla samej radochy gry a resztą. Urlopy zaraz odpalone po kilku atakach pokazują kto jakie podejście. Szacun dla Teresy za twarde stawianie oporu nie wywijanie się urlopami.

// ehh chociaż te nazwy miast ciekną jadem :p

ty to widze jak stara panna,jak jest czas na strate cnoty to nie-ja sie boje-a jak kawalerka znika z horyzontu to nagle nabiera ochoty...
dosyc dlugo bylismy sasiadami,od paru miesiecy monitorowalem twoje miasta bo bylem ciekawy co tam kisisz,a jak zabieralem miasta twoim kolegom to jakos nie widzialem zebys sie wychylal z pomoca,i nagle teraz nabierasz checi na starcie jak juz swiat zamykaja? ;-)
 

DeletedUser15942

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

to nie jad tylko raczej proba zwrocenia waszej uwagi na mnie :), wiem, ze mam czas i raczej staram sie ogarniac wszystko, czuje sie po prostu bezpieczniej, jesli ataki ida na mnie, niz tak jak wczoraj na Kubmara, sprobuj klinowac bez podstawowych danych..... :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

ty to widze jak stara panna,jak jest czas na strate cnoty to nie-ja sie boje-a jak kawalerka znika z horyzontu to nagle nabiera ochoty...
dosyc dlugo bylismy sasiadami,od paru miesiecy monitorowalem twoje miasta bo bylem ciekawy co tam kisisz,a jak zabieralem miasta twoim kolegom to jakos nie widzialem zebys sie wychylal z pomoca,i nagle teraz nabierasz checi na starcie jak juz swiat zamykaja? ;-)

Ty chyba piszesz o jakimś innym świecie człowieku hahah :D od zawsze zabierałeś niekatywnym, nieaktywnym nie pomagam, ostanio chciałeś zabrać aresowi ares dał info odbiłeś się i podkuliłeś ogon, żadnych ataków na aresa jakoś więcej nie dałeś hmm czyżby aktywny? lepiej nie atakować XD jeszcze pamietam Twoj wpis tu na forum cyt "liczyłem na Waszą walke o cuda"

3 dni pozniej pl dostał ataki od danielwo bodajże u zwiewasz na urlop, sytuacja się powtórzyła 3 razy, widać co z ciebie za gracz taki hardy a gośc z 60 miastami Cię jechał także podkuliłeś ogon.

Może ty masz jakiś kompleks że nie radzisz sobie przykońcówce z obroną tak jak Teresa :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

to nie jad tylko raczej proba zwrocenia waszej uwagi na mnie :), wiem, ze mam czas i raczej staram sie ogarniac wszystko, czuje sie po prostu bezpieczniej, jesli ataki ida na mnie, niz tak jak wczoraj na Kubmara, sprobuj klinowac bez podstawowych danych..... :p

no pewnie że tak ale bunkrów na dobrze utrzymanym murku to i miesiąc można rozwalać a czasu brak trzeba szukać opcji :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15942

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

wy za to powinniscie basiejke nosic na rekach :), gdyby nie ona biremy dalej stalyby w OdwagiHusario :), reszta atakow to jakas zenada :D, na palcach jednej reki mozna policzyc normalne ataki od waszych innych graczy :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Tak dała radę z ogniami brawa dla niej :) te inne zawsze można uznać za zmyłkę :D najważniejsze, że cel został osiągnięty ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15942

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

lubie takie zmylki, calkiem przyzwoite pw daja :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Mordi,widze ze odkad dolaczyles do Ostatniej Masoweczki na Sigmie to strasznie mocny sie zrobiles,szczegolnie na forum,dlaczego wczesniej nie byles taki wygadany?

ps.-niektorzy "nieaktywni" przeszli z UK do Trinitas czyli tak nie do konca byli nieaktywni...
-urlop zalacza sie 48h wiec trudno tu pisac o jakis naglych ucieczkach,chociaz,przy waszej lotnosci...
-zanim zaczniesz pisac o atakach danielka to najpierw obejrzyj sobie jego rapki z tych atakow,obawiam sie,ze nie zdobylyby nawet opuszczonego miasta
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

pl12356 Rejestracja: Jan 2014 aha :D
za aktywną grę uznajesz wejście raz na tydzień gratuluję. Nie byłem wygadany wydaję mi się że byłem, nie tylko w grze :) fakty, fakty, fakty a Ty cały czas insynuacje i domysły dobry byłby z Ciebie polityk może byś nawet zażegnał konfiklt na Ukrainie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

nie mieszaj Ukrainy do gry,tutaj jest tylko zabawa a tam moze polac sie prawdziwa krew...

masz racje,zarejestrowalem sie tutaj jak tylko dowiedzialem sie o oficjalnym zakonczeniu swiata sigma,majac nadzieje ze czasami z sentymentu wchodza tutaj gracze ktorzy juz dawno zakonczyli gre,fajnie jest powspominac dawne czasy
natomiast ciekawy jestem co ciebie tak zmobilizowalo do udzielania sie na forum po prawie 2 latach od rejestracji?
odwaga w grupie?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

tak :)
miasto na kolosie nam husaria zabrala wczoraj :D
atakuja wszystkim co maja, chyba sie ockneli, ze swiata koniec :D

Kubmar wszedl z ciekawosci zobaczyc ile do konca zostalo, a ze nie ma czasu.... :D

u mnie 7 buntow i ataki na 6 miast na cudach (tych od spartakersa nie licze) :p


Weszlem na chwilę to wypuściłem to co kiedyś się zbudowało ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Mój pierwszy wpis -> wyraźny idiotyzm jednego z graczy cw nie pozwolił mi nie skomentować :D ja nawet niepamiętam co się działo 2tygodnie temu a mam wiedzieć czemu się zarejestrowałem forum jest dla spamerów jak spartakers :D ale o czym ty piszesz czego ja się miałem, bać jaka odwaga w grupie? od poczatku gry nikt z cw nigdy mnie nie zaatakował, mogłem spokojnie budować 80%miast offowych.
Ty naprawdę musisz wierzyć w to, że ja byłem pod obcasem cw albo po prostu mnie trollujesz XD ja siedziałem na 33 cw miało dominującą pozycję na 43 morzu, ani jednego ataku nie zobaczyłem więc powiedz mi bo nie ogarniam kogo miałem się obawiać. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

i nigdy cie nie zastanawialo dlaczego do ciebie nie wpadam z wizyta?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Bo wolisz nieaktywnych? :D wielu jest takich którzy widzą większą ilość miasto od siebie i nie atakują spytaj locusa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Mój pierwszy wpis -> wyraźny idiotyzm jednego z graczy cw nie pozwolił mi nie skomentować :D ja nawet niepamiętam co się działo 2tygodnie temu a mam wiedzieć czemu się zarejestrowałem forum jest dla spamerów jak spartakers :D ale o czym ty piszesz czego ja się miałem, bać jaka odwaga w grupie? od poczatku gry nikt z cw nigdy mnie nie zaatakował, mogłem spokojnie budować 80%miast offowych.
Ty naprawdę musisz wierzyć w to, że ja byłem pod obcasem cw albo po prostu mnie trollujesz XD ja siedziałem na 33 cw miało dominującą pozycję na 43 morzu, ani jednego ataku nie zobaczyłem więc powiedz mi bo nie ogarniam kogo miałem się obawiać. :)



Dzięki za wyróżnienie ;)
To był komplement ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Bo wolisz nieaktywnych? :D wielu jest takich którzy widzą większą ilość miasto od siebie i nie atakują spytaj locusa.

pewnie ze wole zajac miasto ktorego wlasciciel tylko wpada na gre od czasu do czasu,a ty piszesz jakbys tylko same bunkry rozwalal,ale rozumiem,jako prawdziwy artysta musiales pofantazjowac troche ;-)

jak tylko wpakowalem sie miedzy was( za przyczyna gracza Ziolek) to przeprowadzilem rekonesans kto i jak gra,wynalazlem slabe ogniwa i przejmowalem miasta po kolei,
szybko sie zorientowalem ze jak zaatakuje ciebie to zaraz pojawi sie deff od paru graczy, natomiast jesli bede atakowal innych to ty palcem nie ruszysz(przepraszam,pomylka,czasami wysylales deffa na miasta na ktore szlo sporo wsparcia,prawdopodobnie,zeby nie poniesc duzych strat)
a miales srodki zeby kolegom pomagac(masz malo w jaskiniach,wiec szpiegowanie nie wymagalo wiekszych ilosci srebra),ty jednak wolales wysylac wojska dla swoich prywatnych korzysci...dla ciebie byl sojusz,nie ty dla niego
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

No nareszcie :D od początku tej gry każdy przejmuje nieaktywnych i tak ma być ale od zamykania świata jechałeś po naszych graczach na pw (daniellwo bodajże) że przejmujmujemy nieaktywnych tylko -rażąca hipokryzja, to był mój główny zarzut wobec ciebie a nie to kogo przejmujesz, przejmuj kogo chesz.

Ten kawałek o ziółku i przejmowaniu zignoruję. I teraz jazda, ale Ty koleś pleciesz banialuki, zeszpiegowałeś mnie tydzień temu bo ja wysłałem szpiego na Ciebie i przypisujesz sobie teraz, że wszystko o mnie wiedziałeś pół roku, rok, 2lata temu? Wszyscy zdrowi w domu?

Czy dla mnie był sojusz czy ja dla niego, porównajmy, od poczatku gram z tymi samymi graczami zawsze trzymamy się razem, każdy ma chwilę kiedy pomaga więcej albo mniej, czy gdybym był samolubem nie przeszedł bym jak np mar-maz do innego soja większego na tamten czas? Nie, nadal trzymałem się swojej grupy. A odnotuję, że w tamtej chwili czyt Kozacy zachód byłem 1w sojuszu i bodajże top 3.

Ostatnie czym zakończe dokarmianie trolla to taka myśl, a jak się Ty zachowujesz, że możesz mnie oceniać skoro poszedłeś na łatwizne i odpaliłeś urlop zamiast pomóc w obronie cudaków, a po zburzeniu cudu w jego odbudowie? 130 miast x15k surki, nope. Dobrze, że macie Theresę która węźmie was na plecy i poniesie gdzie trzeba.
Proponuję skończyć temat i się rozejść, więcej już i tak nie będziemy grać razem czy przeciwko więc nie ma sensu tu się spierać.
Pozdr.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

No nareszcie :D od początku tej gry każdy przejmuje nieaktywnych i tak ma być ale od zamykania świata jechałeś po naszych graczach na pw (daniellwo bodajże) że przejmujmujemy nieaktywnych tylko -rażąca hipokryzja, to był mój główny zarzut wobec ciebie a nie to kogo przejmujesz, przejmuj kogo chesz.

Ten kawałek o ziółku i przejmowaniu zignoruję. I teraz jazda, ale Ty koleś pleciesz banialuki, zeszpiegowałeś mnie tydzień temu bo ja wysłałem szpiego na Ciebie i przypisujesz sobie teraz, że wszystko o mnie wiedziałeś pół roku, rok, 2lata temu? Wszyscy zdrowi w domu?

Czy dla mnie był sojusz czy ja dla niego, porównajmy, od poczatku gram z tymi samymi graczami zawsze trzymamy się razem, każdy ma chwilę kiedy pomaga więcej albo mniej, czy gdybym był samolubem nie przeszedł bym jak np mar-maz do innego soja większego na tamten czas? Nie, nadal trzymałem się swojej grupy. A odnotuję, że w tamtej chwili czyt Kozacy zachód byłem 1w sojuszu i bodajże top 3.

Ostatnie czym zakończe dokarmianie trolla to taka myśl, a jak się Ty zachowujesz, że możesz mnie oceniać skoro poszedłeś na łatwizne i odpaliłeś urlop zamiast pomóc w obronie cudaków, a po zburzeniu cudu w jego odbudowie? 130 miast x15k surki, nope. Dobrze, że macie Theresę która węźmie was na plecy i poniesie gdzie trzeba.
Proponuję skończyć temat i się rozejść, więcej już i tak nie będziemy grać razem czy przeciwko więc nie ma sensu tu się spierać.
Pozdr.

ale cie spielo,wiadomo,artysta jest zawsze wrazliwy
ale mnie ubawiles jaki to jestes lojalny,jak to trzymasz sie z innymi...chyba tylko po to zeby na kims mozna bylo zerowac..
a co do cudu,do ciebie chyba jeszcze nie dotarlo ze rozgrywki na tym swiecie juz dawno sie zakonczyly i czy teraz cud bedzie odbudowany czy tez nie,nie ma to wogole znaczenia ;-)

ps. masz duzy szacunek do Locusa,prawidlowo,jest to jeden z najlepszych graczy,
napisz do niego i spytaj sie czy byl temat miedzy nami dotyczacy ciebie i twojej gry,i od jak dawna :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Wiecie od czytania tego co w ciągu ostatniego tygodnia napisaliście można zgłupieć.
Ktoś tu w ogóle wie jaka jest różnica pomiędzy dobrym graczem, a tzw."gwiazdą"? Gwiazda to ten co wymiata w rankingach. Ale czy to dobry gracz? Czy nie spierdzieli do wrogów jak tylko się zrobi nie przyjemnie? Czy nie znudzi się po miesiącu i skasuje konta bez słowa? Tacy gracze wymiatają ale przeważnie są niestabilni. Nie można na nich na dłuższą metę polegać. Nie mówię, ze nie ma wyjątków.Są i zaraz się pewnie na mnie oburzą :rolleyes:.
Dobry gracz to gracz, który przeważnie jest gdzieś dalej w rankingu ale chętnie współpracuje, nie gwiazdorzy, nie kłóci się z byle powodu i zawsze można na nim polegać. Taki gracz był zawsze dla mnie dużo więcej wart od "gwiazdeczek", na których bądź co bądź często się zawodziliśmy.

nic dodac,nic ujac

- - - Automatycznie połączono posty - - -

to wpis z przed 2 lat,a ciagle aktualny...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

dobry wpis, ja to bym dodał jeszcze trzecią grupę, krówki które dużo muczą i mało mleka dają tacy wiesz z argumentami wziętymi z ich niezaspokojonych ambicji aspirujących do gwiazdeczek i tych dobrych graczy. a gdy coś się ma dziać to wykręcą się sianem (ew urlopami) w każdej możliwej sytuacji :)

pl ciągle ten sam kotlet jedno i to samo na okrągło, tak wykorzystujesz urlop od gry? Siedząc na forum tejże gry obrzucając się mięsem z niżej podpisanym :D musi Ci być szaro w codzienności :( ale pojawiaj się byś wiedział czy ew jeszcze jakiś cud który kumple wybudowali, zapadnie się w tej już nic nie znaczącej (wg Ciebie) rozgrywce.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry