Sytuacja na świecie Pella

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
Pella startuje już w środę, nie może więc zabraknąć tematu, w którym możecie podyskutować o sytuacji na Pelli! Póki co zapraszamy jednak do rozmów i spekulacji w Pella party - ten wątek zostanie otwarty po starcie świata.
 

DeletedUser22097

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

No.i jak tam sytuacja ? Nasza śmietanka z Naksos wbiła :p
 

DeletedUser22097

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

A wiesz jaki mam nick na Naksos ?:) A co do śmietanki to tajemnica :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

jaki sojusz ta śmietanka? ;)
 

DeletedUser22097

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Nom :) a ty grasz na tym świecie? Zobacz sobie z kim gram :) pewnie znasz kilku graczy :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Nom :) a ty grasz na tym świecie? Zobacz sobie z kim gram :) pewnie znasz kilku graczy :)

nie nie, ja się nawet nie loguje.

Jak będzie świat bez morali szybki to może wtedy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Ja nie wiem, czy jest sens w tym momencie pisać w tym temacie. Rozpoczęło się tak jak zwykle, tzn. zbiegły się masówki, poczekajmy na rozwój wydarzeń :>
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

bardzo dużo osób z Olimpii przyszło. W sumie nic dziwnego, bo ten świat powinien być ciekawszy, chociaż zapewne wielu dobrych graczy czeka na ten kolejny z ankiety.
 

DeletedUser18490

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

==Nieśmiertelni== mają już 2 akademie :p Będą potęgą ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

niesmiertelni są słabi
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

niesmiertelni są słabi

Potwierdzam całkowicie.Uwaźam że ten sojusz jest zwykłą przechowalnią i masówką.Z tego co zauważyłem na grepointel z 6-7 graczy w ogóle nie gra.Częśc gra i pewnie domki same buduje to tyle.Jeszcze inna nie nadaje się do zespołu bo gra samopas albo nie umie grać wcale.Ta ostatnia część czyli jakieś 1/10 sojusz i akademi nadaje się jako tako do gry i można spokojnie z nimi grać:)

Dodam jeszcze że na siłe przekonują innych że ich skład to gracze doświadczeni z innych światów:D Po prostu śmiech na sali.
 

DeletedUser18668

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

niech chociaż 50% tych sojuszy co jest teraz w top20 wytrwa miesiąc to będzie bardzo dobrze
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Potwierdzam całkowicie.Uwaźam że ten sojusz jest zwykłą przechowalnią i masówką.Z tego co zauważyłem na grepointel z 6-7 graczy w ogóle nie gra.Częśc gra i pewnie domki same buduje to tyle.....

Sorry, a co można robić na tym etapie gry jak nie stawiać szybko i jak najszybciej domki?
Jak jest ochronka to z kim o Mądry można walczyć? No sorry - misje wyspowe czasami dają jakąś tam namiastkę, a bynajmniej pw

Dawaj Maniek na serw i nie ściemniaj tutaj, przecież widać, że masz ochotę pograć :eek: po co sobie ograniczać?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Sorry, a co można robić na tym etapie gry jak nie stawiać szybko i jak najszybciej domki?
Jak jest ochronka to z kim o Mądry można walczyć? No sorry - misje wyspowe czasami dają jakąś tam namiastkę, a bynajmniej pw

Dawaj Maniek na serw i nie ściemniaj tutaj, przecież widać, że masz ochotę pograć :eek: po co sobie ograniczać?

No można też budować wojsko aby było kogo atakować
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Można, a nawet trzeba :)

Tylko nie da się ich budować bez wyciągnięcia z gleby koszar, a w gruncie rzeczy przydaje się czasami i akademia i świątynia, a nawet murek... itd.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Dawaj Maniek na serw i nie ściemniaj tutaj, przecież widać, że masz ochotę pograć :eek: po co sobie ograniczać?
Nie no tu to max na chwile, ale poważnie myślę o tym urodzinowym. Jak starczy czasu to pewnie zagram.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

To daj znać gdy wskoczysz tutaj.
 
Do góry