Sytuacja na świecie Pella

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Jakieś Demoralize nie pisze kto założycielem ,ale graczy mają ciekawych.
Parę osób z czołówki Ateny,Delfy.
Dyplomata WildWiking
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Potwierdzam całkowicie.Uwaźam że ten sojusz jest zwykłą przechowalnią i masówką.Z tego co zauważyłem na grepointel z 6-7 graczy w ogóle nie gra.Częśc gra i pewnie domki same buduje to tyle.Jeszcze inna nie nadaje się do zespołu bo gra samopas albo nie umie grać wcale.Ta ostatnia część czyli jakieś 1/10 sojusz i akademi nadaje się jako tako do gry i można spokojnie z nimi grać:)

Dodam jeszcze że na siłe przekonują innych że ich skład to gracze doświadczeni z innych światów:D Po prostu śmiech na sali.

A grasz na PELLA ?? Podaj na jakim morzu jesteś i ile amsz PKT.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

A grasz na PELLA ?? Podaj na jakim morzu jesteś i ile amsz PKT.

Owszem gram:) Jestem z m55 i mam obecnie 1671pkt co i tak o niczym nie świadczy bo wojsko się liczy a nie ile się domków stawiło:D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

już jutro się kończy to będzie zabawa :)
a umnie mieszkańców brak
lista w koszerach na full i nie mam co robić z surką :(

Oj czekam na to z utęsknieniem:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

oj będzie się działo na tym świecie, oj będzie :)
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

oj będzie się działo na tym świecie, oj będzie :)

Zawsze się tak mówi ;) Chociaż myślę, że już kilka ciekawych sojuszy (a nie masówek) ukształtowało się w TOP10 i nie będzie tak jak np. na Olimpii, że zaczęły padać jeden po drugim.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Nasz sojusz się zapowiada ciekawie (widać po odznakach doświadczonych graczy, a i tajna broń też jest :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Zawsze się tak mówi ;) Chociaż myślę, że już kilka ciekawych sojuszy (a nie masówek) ukształtowało się w TOP10 i nie będzie tak jak np. na Olimpii, że zaczęły padać jeden po drugim.


Nic sie jeszcze nie ukształtotwalo ;) Z wyczekaniem czekam na moment gdy okaze sie ze sojusz ktory ma np 80-90 graczy niestety nie jest w stanie zagwarantowac ludziom ochrony ;) W ciagu tygodnia jakos sie uksztaltuje ranking agresorow to sobie bedziecie mogli mowic co kto i gdzie ;)
 

DeletedUser18190

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Dokładnie Promo :) już się zaczynają trochę walić te topki :p a to dopiero pierwszy dzień po ochronce ...
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

już po ochronie?? kto jest TOP-1??

ma ktoś już dwie wioski?

ile ma punktów TOP-1 ??
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

już po ochronie?? kto jest TOP-1??

ma ktoś już dwie wioski?

ile ma punktów TOP-1 ??

aurora4 5726 *Zawsze Niepokorni* 1 5726
już niedługo podbije coś


a tu atakujący top1
1 grzesiek pac Vendetta 1750
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

no to pięknie 6k to musiał ostro cisnąc.

dobra nie będę ściemniał -- zalogowałem się na chwile by popatrzeć sobie haha. Jak by co to jest w sojuszu StarS ale incognito a wiec ciiiii
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

no to pięknie 6k to musiał ostro cisnąc.

dobra nie będę ściemniał -- zalogowałem się na chwile by popatrzeć sobie haha. Jak by co to jest w sojuszu StarS ale incognito a wiec ciiiii


Joasia , więc raczej ona w każdym razie imponujący wynik niestety nie chciała się pochwalić czy dużo złotka zeszło.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Joasia , więc raczej ona w każdym razie imponujący wynik niestety nie chciała się pochwalić czy dużo złotka zeszło.

złotko złotkiem ale żeby tak wycisnąć trzeba siedzieć non stop żeby wyklikac dużo surki. Domyślam się że codziennie wyklikuje max i to pewnie z 7 wiosek ma od kilku dni
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

wiem maniuś, że się zalogowałeś - bo nie byłbyś sobą, ale nie uwierzę, ze grasz w Starsach z DSE

no chyba, że to chwyt celowy, wiemy dlaczego :)
 
Do góry