Sytuacja na świecie Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18163

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

ble,ble ble
propaganda,propaganda,propaganda i fajnie przynajmniej sie nagadają :eek:
nikt mnie nie zaprosi na nowy świat :(
słaby ze mnie grajek ale żeby o mnie zapomnieć......oj,nieładnie :eek:

dawaj do nas a nie zrzędzisz
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Pisząc, że nam się nie chciało, miałem na myśli większość sojuszu, nie tylko zarząd. U nas nie było walki o władze, dla każdego który chciał coś zrobić dla sojuszu było miejsce w radzie. Te same czynniki, które sprawiły, że jesteśmy w takim miejscu jakim jesteśmy sprawiłyby, że na drodze walki o cuda niewiele zdziałalibyśmy, ja pewne rzeczy zrozumiałem za wczasu, ale nie będę się tu zwierzał, może jak się świat skończy, to ujawnię pewne smaczki. Nie będę też siać tu propagandy jak baster, bo trzeba przyznać, że jest w tym dobry, choć jak go czytam, to czuje się jakbym na innym świecie grał.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

1b9236a4ca3bd24b343225b2659979d3.png

Dziękuję przeciwnej koalicji za zmobilizowanie Nas do dalszej gry na tym serwerze.

Jeszcze wczoraj L.O.R.D.I pisałeś że nie atakujemy Waszych Cudów bo Nas na to nie stać. Proszę na przyszłość zadbajcie o obronę miast cobyśmy nie wchodzili na czysto bo liczyłem że chociaż podbijając Wam CUD nabijemy troszkę punktów. Jak napisałem wcześniej zabieranie Wam miast jest proste jak zabranie dziecku lizaka.

Gratulacje dla Wielkiego Wodza NorbiFa który pogrążył własny sojusz. Jak widać kupczenie było Ok ale militarnie nie bardzo chłopak już sobie poradził. Zbyt duży ciężar na jego barkach.

Przede wszystkim Gratulacje dla Koalicji APS, VOD , PP , TBC , VIKINGS , EVOKATI i TRIARI. To Wasz sukces i bez Was by się to nie udało. Małymi kroczkami pchamy wózek dalej do przodu mam nadzieję że starczy Wam do końca determinacji.

Dla przeciwników na osłode smutku LIZAK. Wybierzcie sobie kolorek i smacznego.

Pozdrawiam Wszystkich

Baster.

Kreciolki.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17564

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Żebyście mieli 4 cuda to musicie jeszcze 3 odbić bo przecież nie będziecie "kupczyć" , prawda? :D

Graty dla VOD za drugiego cudaka.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Żebyście mieli 4 cuda to musicie jeszcze 3 odbić bo przecież nie będziecie "kupczyć" , prawda? :D

Graty dla VOD za drugiego cudaka.

Nie rozumiem kompletnie logiki. Albo jestem tępy z matematyki i proste dodawanie mnie przerasta. Twój wpis pochodzi z innego serwera? Przemyśl dokładnie sytuację i może wtedy napisz coś konstruktywnego, bo chocholi taniec trwa, a Ty wypisujesz jakieś bzdury.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Norbif odwalił żenadę roku, ale rozumiem, że to jest wielki sukces koalicji przeciwnej, ja to nazwałbym prezentem i to jeszcze od kogo :p. Z tego co widzę, to jest to szczególny powód do dumy dla bastera.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Norbif odwalił żenadę roku, ale rozumiem, że to jest wielki sukces koalicji przeciwnej, ja to nazwałbym prezentem i to jeszcze od kogo :p. Ale rozumiem, że jest to szczególny powód do dumy dla bastera.


W końcu Gracz Roku. To i odwalił żenadę Roku. Nic więcej byśmy się po nim nie spodziewali :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Dawno pisałem o żenadzie roku. W końcu i ty to zauważyłeś. Gratuluję. Lepiej późno niż wcale. Co do prezentów to nie bądź taki hojny, bo niedługo nie będziesz miał co rozdawać.
Żenada NorbiFa to raz, ale chyba jeszcze gorsza jest wasza bezmyślność, żeby nie zaczujkować miasta na cudaku. No chyba, że nie macie defa. Nie wiem co jest większym wstydem i żenadą. Wybierz sobie, przemyśl i rzucaj szare szmaty wodzu.
Zawsze mieliście tyle do powiedzenia, a teraz co? KOMPROMITACJA!
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Wydaje mi sie ze nie bedzie to jednorazowy prezent, Waszym graczom teraz zwyczajnie zabraknie motywacji. Za to koalicja ruszy teraz na wszystkie inne cuda bardzo, ale to bardzo umotywowana. Stawiam na to ze jeszcze w ten weekend padnie kolejny cudak : )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

BB właśnie zszedł szyderczy uśmiech z twarzy. :D
 

DeletedUser17564

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Nie rozumiem kompletnie logiki. Albo jestem tępy z matematyki i proste dodawanie mnie przerasta. Twój wpis pochodzi z innego serwera? Przemyśl dokładnie sytuację i może wtedy napisz coś konstruktywnego, bo chocholi taniec trwa, a Ty wypisujesz jakieś bzdury.

Aaa faktycznie to Wy macie Latarnie na 9 lvl. Myślałem że VoD. W takim razie gratulacje dla "T" wynik 3:2 na razie :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Dostaje przed chwilą wiadomość latarnia, nie wiedziałem co myśleć a tam niespodzianka
ubliliśmy czerwonym latarnie:)

Graty wielkie i jeszcze większe:) chyba się ku teorii gmk przybliżę. ;D
Powiem uczciwie mówiłem że nie gram dla korony i nie interesuje mnie ona tak samo jak cudaki.
Co do korony nic się nie zmienia ale uśmiech na mojej twarzy jest niesamowicie malowniczy po odbiciu tego cudaka:)

Graty jeszcze raz dla całej koalicji;D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

kajo dalej zarozumialy....czy ty nie widzisz tego ze skoro taki sojusz jak synergia mogl sie nazwac teraz BB
to czy inne soja nie moga sie nazywac VOD czy triari czy APS lub evocati ??
gramy razem przeciwko wam i idzie nam doskonale. w przeciwienstwie do BB.
my nie musimy zmieniac nazw jak bb na polnoc czy poludnie bb..bo po co...
wiec jest 4:3 kajo zarozumialcu. a niebawem bedzie 7:0 :D:D

cieszy mnie fakt ze moglem rozpoczac cala akcje :D :) udalo sie znakomicie!! plan zadzialal!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Widzisz Kajo W przeciwieństwie od Was jesteśmy ponad podziałami. Może nie gramy w jednym sojuszu ale potrafimy grać do jednej i tej samej bramki. Nie stosujemy zasady w koalicji że są równi i równiejsi . Dzięki temu sukces nalezy do wszystkich tak jak każda porażka.

Prawda jest taka że nie tylko NorbiF zawalił sprawę. Bo nie tylko on miał miasta na tym cudzie Wina leży po stronie wszystkich którzy są na tej Wyspie ponieważ zabrakło narzędzi aby mieć obraz sytuacji co na tak cennej wyspie jaką była wyspa Cudu się dzieje.

Dzisiaj nasza koalicja przeżywa sukces, co nas zmobilizuje do jeszcze ostrzejszej gry i większej determinacji. Chociaż mamy świadomość że z każdym kolejnym Cudem będzie coraz trudniej osiągnąć cel.

Dzisiaj już nie napiszecie że siejemy propagandę bo liczą się Fakty. A pokazują tylko że w zasadzie przestaliście już być siłą a tylko grupą ludzi bez wiary w dalszy sukces.

Dla Was już korona na tym serwerze pozostaje w sferze marzeń , a jeszcze nie tak dawno to do nas pisaliście ze możemy pomarzyć o niej za 2 lata bo tutaj to Wy ją mieć będziecie na pewno.

My się nie zarzekamy że coś więcej osiągniemy chociaż będziemy na pewno dalej próbować Wam już niestety pozostało już tylko czekać na kolejne pchnięcie mieczy kata.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Gratulacje dla czerwonej koalicji :)
Reszta niech zostanie milczeniem :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ptaki coś szemrały, że to nie NorbiF gra na koncie NorbiFa na Biz. :D
 

DeletedUser18521

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Baster i dalej tak uważam , Norbif się popisał na maxa :)
Gratulację za odbicie cudaka
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Zapewniam całą koalicję BB, że teraz poczują co to znaczy wozić się z defem:) Tak jak napisałem, gramy tutaj dla przyjemności, a nie ma nic przyjemniejszego niż robić was w przysłowiowego konia, a wy po 2 latach gry oddajecie Nam cudaka za darmo:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Gratulacje dla przeciwników.
Mieliśmy swoje chwile triumfu na Biz, teraz nadszedł wasz czas.
No ale - moim zdaniem - było to do przewidzenia, w końcu uogólniając: BB vs reszta.
Matematyka nie kłamie, lecz przyznam że myślałem że obicie nastąpi dużym nakładem sił i środków.

Dlatego specjalne podziękowania dla Norbiego. Dzięki niemu mniej do pilnowania :)
Trzeba szukać jakichś pozytywów w tym negatywie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Christos z jakich okolic lodzi jestes?
Ja Pabianive
 
Do góry