[Wyjaśnione] Bohater Atlanta

DeletedUser

Guest
Opis Atlanty jest mało precyzyjny, więc oto moje pytania:
1) Czy Atlanta przyspiesza również statki czy tylko wojska lądowe?
2) Czy przyspieszone zostają wyłącznie ruchy wojsk przy ataku czy nie tylko (np. przy wysyłaniu wsparcia)?

Mam nadzieję, że trafi się ktoś, kto miał do czynienia z Atlantą i będzie w stanie coś podpowiedzieć.
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Bohater Atlanta

Ciężko ocenić / zinterpretować takie opis
Armia maszerująca z Atlantą porusza się o 11% szybciej. Dotyczy to wszystkich typów jednostek.
wszystkie typy to czy chodzi o typ broni jaką dysponują jednostki lądowe czy typy jako rodzaj jednostki czyli lądowe i morskie ?
 

DeletedUser17243

Guest
Odp: Bohater Atlanta

ja myślę, że chodzi o wszystkie jednostki zarówno morskie, lądowe jak i mityczne ;) a jeśli chodzi o po ruszanie się jednostek to nie ważne czy to atak czy wsparcie.

sama jednak tego nie sprawdzałam, więc chętnie się dowiem czy dobrze interpretuje opis ;)
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Bohater Atlanta

ale jeśli wziąć pod uwagę tylko pierwszą cześć opisu
Armia maszerująca z Atlantą porusza się o 11% szybciej.
będzie chodziło o jednostki lądowe dlatego pewnie pojawiło się te pytanie bo 1 cześć wskazuje na ląd a druga na wszystkie możliwe jednostki ale poczekamy na głos z góry xD
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Bohater Atlanta

Oj tam, czepiacie się, to statki nie mogą już maszerować? :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bohater Atlanta

Jak to nie . 10 chłopa wysiada ze statku ogniowego bierze go na bary i niosą przez wyspę dzięki czemu statatek nie musi opływać całej wyspy i oszczędzamy czas. ;)
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Bohater Atlanta

Jak to nie . 10 chłopa wysiada ze statku ogniowego bierze go na bary i niosą przez wyspę dzięki czemu statatek nie musi opływać całej wyspy i oszczędzamy czas. ;)

i nazywają się atlas ? :D btw ciekawa teoria :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bohater Atlanta

Ten heros powinien nazywać się herakles to i moja teoria w miarę by pasowała ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bohater Atlanta

No tak właśnie :) Trochę sprzeczność. Ale o ile się nie mylę, bonus z misji wyspowych na przyspieszenie też ma opis, że "armia maszeruje szybciej" a działa też na statki :p Wolałbym się jednak upewnić zanim wydam tyle monet żeby chodzić sobie szybciej po wyspie :p
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Bohater Atlanta

A Wy znowu wymyślacie swoją nazwę dla tego bohatera:) Raz poprawiłem i myślałem, że wystarczy...


PS: Chyba, że to Wy macie rację, a na Wiki jest błąd:p


EDIT: W sumie racja, w "przyspieszonych ruchach wojsk" jest rzeczywiście napisane, że armia maszeruje 30% szybciej, a działa zarówno na ląd jak i statki.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser11782

Guest
Odp: Bohater Atlanta

Racją taki sam opis i nie wiem czy to wynika ze złego tłumaczenia czy po prostu opisy tych bajerów są nieprecyzyjne.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A Wy znowu wymyślacie swoją nazwę dla tego bohatera:) Raz poprawiłem i myślałem, że wystarczy...


PS: Chyba, że to Wy macie rację, a na Wiki jest błąd:p

nic nie wymyślamy :) chyba że autor tematu bo lekko przekręcił nazwę ;) ale wtedy byłby błąd w opisie bo powinno być
Armia maszerująca z Atalantą
a jest
Armia maszerująca z Atlantą
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Bohater Atlanta

Na wiki opis jest taki:
Na 1 poziomie armia maszerująca z Atalantą jest 11% szybsza. Dotyczy to wszystkich jednostek w ataku. Na poziomie 20 ta wartość osiąga 30%.

A kolega sobie opis sam pisał:)
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Bohater Atlanta

Na wiki opis jest taki:


A kolega sobie opis sam pisał:)

zobacz jaki jest opis w grze :)

bohater.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22102

Guest
Odp: Bohater Atlanta

Powinni zamiast "maszeruje" dać "porusza się" i wszystko by było zrozumiałe.
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Bohater Atlanta

Z http://wiki.en.grepolis.com/wiki/Heroes



Z tego wnioskowałbym, że działa jednak na statki.

Tu się zgadzam ;) Nie wiem kto tłumaczy opisy :p

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Hehe...nie gram na Pelli i tak w sumie piszę na podstawie jedynie Wiki:) Także gdzieś jest błąd i trzeba to poprawić;)

wrzuciłem screena

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Powinni zamiast "maszeruje" dać "porusza się" i wszystko by było zrozumiałe.

i zamiast dotyczy wszystkich typów powinno być dotyczy wszystkich jednostek w armii
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Bohater Atlanta

Widzę screena:) Także w opisie w grze jest błąd i może go ktoś zgłosić:p
 
Do góry