Sytuacja na świecie Ateny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20384

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Oszczep zagląda on się orientuje jak jest na morzu 65 itd:p
no mi tez sie bardzo podoba i innym w soju tak samo ;) cytatów nie wstawie bo raz ze reg. forum a dwa no nie wiem czy slowo na "z" jest uznawane tutaj za wulgaryzm :)

A no fakt jeszcze Oszczep pisze tu zapomniałem :p

Fajnie uwzględnieni gracze z którymi grasz/grałeś, i ten motyw z Heros of Magic (chyba :p ) nieźle to wygląda :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Avengers zbiera wszystkie szaraki po naszych przy murku zero obstawiają lądem, a przy 25 biremami.
Mocni zawodnicy - cały dzien ich nie ma ,ale komu by się chciało na tak nudnym serwerze jeszcze grać...

Hehe to fajnie umieją miasta obstawiać... :D

U nas jeszcze nie jest tak źle :p
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

A no fakt jeszcze Oszczep pisze tu zapomniałem :p

Fajnie uwzględnieni gracze z którymi grasz/grałeś, i ten motyw z Heros of Magic (chyba :p ) nieźle to wygląda :D

Gracze najbardziej zasłużeni da sojuszu, lista była by dłuższa ale musiałem ją ograniczyć więc wybrałem naj naj zasłużonych :) tak motyw z HoMM

- - - Automatycznie połączono posty - - -

podziwiam takich grajków ;) brakuje jeszcze brandera i były by wszystkie mozliwe jednostki przy tym kolonie jakie istnieją
kolonik.jpg


- - - Automatycznie połączono posty - - -

Avengers zbiera wszystkie szaraki po naszych przy murku zero obstawiają lądem, a przy 25 biremami.
Mocni zawodnicy - cały dzien ich nie ma ,ale komu by się chciało na tak nudnym serwerze jeszcze grać...

Ostatnio brutus im wbił kolona :) wysłali 20k ogni w bonusie żeby rozbić kolona :) nie udało im się ale gdyby nie bonus pewnie okupacja by padła gdyby stan birem się nie zmienił ale Maciek miał wszystko pod kontrolą
 

DeletedUser20384

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

20k ogni wysłać w bonusie? Hehe chyba mieli zamiar wszystko stracić i okupacji nie rozbić to im wyszło :D
 

DeletedUser20384

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

wojobonus.jpg


tyle stracili w bonusie, kilka ataków było przed bonusem ale ich na murku nie ma


O tym mówię.. moim zdaniem tyle ogni stracić w bonusie to lepiej dać sobie spokój z odbiciem niestety.. bo straty a pokonane wojsko o wiele się różnią..
 

DeletedUser20384

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Szatan właśnie wysłał kilka ataków.. leci ponad 4 godziny żeby mi ognie zbić przynajmniej tak myśli... :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

raczej nie bo to bylo 2-3 dni temu, zapytaj żaby bo to jemu/jej rozbił kolona

A no fakt w niedziele wróciłem.. ale i tak nie widziałem chyba nie wrzucał na forum w takim razie ;)
Choć mogę nie wiedzieć o które chodzi także..
 

DeletedUser20384

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Niech lata :) kiedyś trafi poza tym lepiej ze atakuje bo nie lubie takich graczy co kiszą wojo ;)


Niech lata, ale po co na darmo skoro chyba raczej wie że jestem na grze teraz :p to nic nie upoluje a po za tym ostatnio ogniki straciłem nie miałby co zbić zbytnio :D

Ja się dziwię miałem jedno miasto na m46 i to bardzo długo i dziwię sie że nie chciał mi go odebrać znaczy raz kolonem chyba leciał ale nie wszedł :D , w murki mi tam waliliście a ataków zbytnio nie było, obecnie oddałem już je silverowi.. :p
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Niech lata, ale po co na darmo skoro chyba raczej wie że jestem na grze teraz :p to nic nie upoluje a po za tym ostatnio ogniki straciłem nie miałby co zbić zbytnio :D

Ja się dziwię miałem jedno miasto na m46 i to bardzo długo i dziwię sie że nie chciał mi go odebrać znaczy raz kolonem chyba leciał ale nie wszedł :D , w murki mi tam waliliście a ataków zbytnio nie było, obecnie oddałem już je silverowi.. :p

nie wiem nie zajmuje się tym morzem :) ja zajmuje się innym
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

no spoko, nawet nie wiem na jakich grasz w sumie :p

na 5 (44/54/45/55/36) :) teraz mam inne zajęcie niż atakowanie innych co widać po pkt ;) że nie przybywa ich za dużo

to chyba ostatnie moje pkt ;) i to co ubiłem potem 490 birem przy stracie ok 290 ogni
Kod:
[font=Courier New][b](25.03.2014 14:27)  (**Adasko**) atakuje miasto (MIDAS 2) okupowane przez gracza: [color=#FF2D2D]priam3[/color][/b]
[color=#0000ff]=========================================================[/color]
[b]Agresor[/b]: [b][color=#FF2D2D]zaczarowane[/color][/b] [b]**Adasko**[/b] [b]Dzikie Hordy[/b] Morale: 100% Szczęście: 20 %
[img]http://grepolis.potusek.eu/static/fC2_37_5.png[/img]
  270 
[color=#b50307]   53 [/color]
[color=#0000ff]---------------------------------------------------------[/color]
[b]Obrońca[/b]: [b]-=gRiLLoWaNkOs 031=-[/b] [b]Impero[/b] [b]Dzikie Hordy[/b]  
[img]http://grepolis.potusek.eu/static/fA2.B2.E2.G2.XX_37_5.png[/img]
   10   104   113     1     ? 
[color=#b50307]    0   104     0     1     0 [/color]
[color=#0000ff]---------------------------------------------------------[/color]
[color=#0000ff]=========================================================[/color]
[url=http://grepolis.potusek.eu/]Grepolis Report Converter[/url] - ver. 2.2.5 created by Potusek[/font]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20384

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

na 5 (44/54/45/55/36) :) teraz mam inne zajęcie niż atakowanie innych co widać po pkt ;) że nie przybywa ich za dużo

to chyba ostatnie moje pkt ;) i to co ubiłem potem 490 birem przy stracie ok 290 ogni
Kod:
[font=Courier New][b](25.03.2014 14:27)  (**Adasko**) atakuje miasto (MIDAS 2) okupowane przez gracza: [color=#FF2D2D]priam3[/color][/b]
[color=#0000ff]=========================================================[/color]
[b]Agresor[/b]: [b][color=#FF2D2D]zaczarowane[/color][/b] [b]**Adasko**[/b] [b]Dzikie Hordy[/b] Morale: 100% Szczęście: 20 %
[img]http://grepolis.potusek.eu/static/fC2_37_5.png[/img]
  270 
[color=#b50307]   53 [/color]
[color=#0000ff]---------------------------------------------------------[/color]
[b]Obrońca[/b]: [b]-=gRiLLoWaNkOs 031=-[/b] [b]Impero[/b] [b]Dzikie Hordy[/b]  
[img]http://grepolis.potusek.eu/static/fA2.B2.E2.G2.XX_37_5.png[/img]
   10   104   113     1     ? 
[color=#b50307]    0   104     0     1     0 [/color]
[color=#0000ff]---------------------------------------------------------[/color]
[color=#0000ff]=========================================================[/color]
[url=http://grepolis.potusek.eu/]Grepolis Report Converter[/url] - ver. 2.2.5 created by Potusek[/font]

A już pamiętam ale to priam okupował :p ale nerfowi tam miasto udało mu się zabrać..

A właśnie wiem że pytanie może trochę nie na forum ale z impero to co jest punktów nie przybywa miast od miesiaca też nie ale na grze siedzi trochę dziwi mnie to :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Bo miał urlop dlatego pkt stały w miejscu zresztą jak widać oddał miasta na m36.
 
Do góry