Sytuacja na świecie Gythium

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9812

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Morex śmieszny to jesteś dla mnie ty i jeśli nie wiesz o co chodzi to się nie odzywaj...tak będzie lepiej dla Wszystkich...

sin jak dla mnie będziesz zawsze dwulicowa i to się nie zmieni...
https://www.youtube.com/watch?v=H0d-zG2Z2-g:eek:

pozdrawiam Swoją Ekipę!

BLACK GUARDIAN!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4105

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

I bardzo dobrze;)

Dzisiaj kilku graczy z BG zrobiło reset, zwalając winę nie na swoją nieudolność i nie przygotowanie podczas cudów, a na nasze "ingerencje" i "układy" z supportem. Surowce i łaski też pewnie od nich dostawaliśmy... Szkoda, że do porażki nie mozna się przyznać po męsku, ale cóż życie. Dziękuje z gre:)

Nowy, wskaż gdzie napisałem nieprawdę i potem pisz, bo pisać żeby pisać może każdy. I tyle:)pzegrywać też trzeba umieć a spiskowe teorie zostawiam Tobie i reszcie:cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18335

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Patrząc na statystyki to Sigma Bross w pełni zasłużyła na wygraną , i sądząc po tym co pokazali na tym świecie nie musieli by uciekać do tego typu podstępów . Nieprzygotowanie do ery cudów powinni wziąść na siebie założyciele tak więc pozostałe sojusze po prostu dały ciała , a nie potrafiąc przegrywać z Honorem robią to co robią żałosne .

Sigmo nie wy pierwsi macie tego typu sytuacje i nie ostatni na innych światach padały podobne oszczerstwa , więc pokażcie na koniec waszą moc i wygrajcie ten świat :)
A przegrani niech zejdą ze sceny z godnością a nie uciekają jak szczury z tonącego okrętu ... jak się da .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Patrząc na statystyki to Sigma Bross w pełni zasłużyła na wygraną , i sądząc po tym co pokazali na tym świecie nie musieli by uciekać do tego typu podstępów . Nieprzygotowanie do ery cudów powinni wziąść na siebie założyciele tak więc pozostałe sojusze po prostu dały ciała , a nie potrafiąc przegrywać z Honorem robią to co robią żałosne .

Sigmo nie wy pierwsi macie tego typu sytuacje i nie ostatni na innych światach padały podobne oszczerstwa , więc pokażcie na koniec waszą moc i wygrajcie ten świat :)
A przegrani niech zejdą ze sceny z godnością a nie uciekają jak szczury z tonącego okrętu ... jak się da .


Guzik wiesz o świecie to się nie wypowiadaj.

Miałem się nie wypowiadać ale poprostu się nie da.
Co do włamania to o mnie chodziło i nie byłem ani pijany ani nie puściłem focha jak to inni pisali, o godzinie 0 29 cuda zostały zatrzymane a nie było mnie na kompie dostałem telefon co odwalam czym byłem równie zaskoczony co cały sojusz. //ciach//Zresztą to i tak nie ważne bo konto skasowane, jeżeli w ogóle wrócę do Grepo to mam nadzieje że 90 % ludzi z sigmy nie spotkam a szczególnie jednej osobistości płci przeciwnej..(ciężko napisać coś nie obrażąjac)
Więc sigmolki budujcie sobie cuda i cieszcie się z koronki i szpanujcie nią na innych światach.

Pozdrawaiam GUARDIANÓW (lepszej ekipy nie mogłem trafić) i LEGIONY świetnie się z wami współpracowało szkoda że walczyliśmy z wami od początku. <ciach>
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4105

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Ja tam powtarzam, ze nie jest to nasza sprawka. My swoje podejrzenia mamy co do całej sytuacji, ale nie ma sensu pisać i strzępić języka bezsensu:rolleyes: Kiepi pisał chyba maascie swoje przemyślenia. A co do ekip to trafiłeś na lepszą ekipe od swoich guardianów:):cool:

Szkoda, że tak wszystko się potoczyło, bo chcieliśmy wygrać w prawdziwej walce, dlatego nas również zdenerwowało poniekąd ta sytuacja, bo zdajemy sobie sprawę z konsekwencji iż znaczny % ludzi odejdzie... Mi na koronie nie zależy tylko na dobrej zabawie, dlatego Sigmolki zbuduja sobie cuda, ale sumienia mają czyste:) Ważne że my to wiemy i tyle:cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

jeżeli w ogóle wrócę do Grepo to mam nadzieje że 90 % ludzi z sigmy nie spotkam a szczególnie jednej osobistości płci przeciwnej..(ciężko napisać coś nie obrażąjac)
Więc sigmolki budujcie sobie cuda i cieszcie się z koronki i szpanujcie nią na innych światach.

Pozdrawaiam GUARDIANÓW (lepszej ekipy nie mogłem trafić) i LEGIONY świetnie się z wami współpracowało szkoda że walczyliśmy z wami od początku a nie z tymi pajacami.

a ja żałuje że poszłam w waszą stronę i Was broniłam na morzu m55 i jeszcze dwa miasta dostaliście ode mnie.
Większego świństwa to mi nikt nie zrobił - takiej zdrady się dopuścić jak mnie nie było..
i bardzo dobrze że tak wyszło... lepiej późno niż wcale..
Co wy myślicie że macie jakiś patent na prawdę ??? Lepiej swoje konto w Legionie usuncie.. bo wstyd że jeszcze zostało
..po co Wam to jak mieliście takich przyjaciół ?? żeby siebie szpiegować wzajemnie ?
Powodzenia i mam nadzieje że również nie dane mi będzie trafić !!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21190

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Bardzo proszę o zakończenie sporu i nieużywanie obraźliwych sformułowań w stosunku do innych graczy i sojuszy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9812

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Dziękuję dla całej EKIPY BLACK GUARDIAN za wspólną grę :)
Legiony Trzymać się tam i jak powiedział Klosek19 szkoda że od razu nie poszliśmy Razem w jednym kierunku!!:)

Pozdrawiam Legiony!!:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

hehe jaka miłość;)
Miłość jak miłość, poco tak wielkie słowa tutaj. W dalszym ciągu pojawiają się nowe dowody zdrady o których mówią ludzie którzy pozostali w grze, pojawiają się nowe fakty, które pozwalają stwierdzić, ze lojalność wobec siebie (wobec sojuszników) nie jest mocną stroną ludzi (członków sojuszu) w ogóle.

A tu opinia (data publikacji dość istotna):
http://grepolis.softonic.pl/online/opinie/wszystko-fajnie-ale-2952
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Miłość jak miłość, poco tak wielkie słowa tutaj. W dalszym ciągu pojawiają się nowe dowody zdrady o których mówią ludzie którzy pozostali w grze, pojawiają się nowe fakty, które pozwalają stwierdzić, ze lojalność wobec siebie (wobec sojuszników) nie jest mocną stroną ludzi (członków sojuszu) w ogóle.

A tu opinia (data publikacji dość istotna):
http://grepolis.softonic.pl/online/opinie/wszystko-fajnie-ale-2952


Czyli wszystko po staremu jak widać:)

harnaś to nie miłość to szacunek do uczciwych graczy wy go nigdy nie zdobędziecie
 

DeletedUser4105

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Miłość jak miłość, poco tak wielkie słowa tutaj. W dalszym ciągu pojawiają się nowe dowody zdrady o których mówią ludzie którzy pozostali w grze, pojawiają się nowe fakty, które pozwalają stwierdzić, ze lojalność wobec siebie (wobec sojuszników) nie jest mocną stroną ludzi (członków sojuszu) w ogóle.

A tu opinia (data publikacji dość istotna):
http://grepolis.softonic.pl/online/opinie/wszystko-fajnie-ale-2952


Mozna prosić te dowody, fakty i reszte? Czy tylko na domysłach będziecie budować swoją przegrana? Nudne aż zaczyna się to robic, kiedy ludzie szukają na siłę czegoś czego nie ma... Pozwole sobie zacytować kolege z sojuszu "Przegrany zawsze będzie szukał usprawiedliwienia swych niepowodzeń,czekam aż będzie wypowiedz iż niepowodzenia to wynik łagodnej zimy w Polsce"
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Mozna prosić te dowody, fakty i reszte? Czy tylko na domysłach będziecie budować swoją przegrana? Nudne aż zaczyna się to robic, kiedy ludzie szukają na siłę czegoś czego nie ma... Pozwole sobie zacytować kolege z sojuszu "Przegrany zawsze będzie szukał usprawiedliwienia swych niepowodzeń,czekam aż będzie wypowiedz iż niepowodzenia to wynik łagodnej zimy w Polsce"

Jakich dowodów i faktów oczekujesz? To co napisałem dotyczyło tylko i wyłącznie niektórych osób z mojego sojuszu (osobiście wiem o jednym, przed paroma chwilami dowiedziałem się - i nie chodzi o gracza klosek19 bardzo oddanego, uczciwego i zasłużonego dla BG z którego ktoś zakpił ).

Jeśli oczekujesz dowodów o jakie mi chodzi obserwuj aktualną listę członków SB. Są tacy, którzy dla korony w profilu potrafią robić dziwne rzeczy.
Można walczyć o honor i z honorem, a można walczyć za pieniądze. Zjawisko dość powszechne w realu (najemnicy), gdzie podczas wojen nie liczy się męstwo i honor a to co można innego zyskać.
 

DeletedUser4105

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Wybacz czytałem w pośpiechu i odniosłem ten post do naszego sojuszu:( jestem w SB i nie wiem co mogłoby się u nas zmienić w liście? My mamy 65 graczy plus kolegów z Victory i KM i nikt więcej do nas nie dochodzi i nie dojdzie z tego co wiem. A co do reszty się zgadzam:)
 

DeletedUser9812

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Wybacz czytałem w pośpiechu i odniosłem ten post do naszego sojuszu:( jestem w SB i nie wiem co mogłoby się u nas zmienić w liście? My mamy 65 graczy plus kolegów z Victory i KM i nikt więcej do nas nie dochodzi i nie dojdzie z tego co wiem. A co do reszty się zgadzam:)

morex kto w młodości głupim nie był ten na starość nie zmądrzeje;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

nikt nie zastanawiał się co znaczy Sigma Bross...weźmy pierwszą literę każdego wyrazu co daje SB i czy to nie jest zło które przyszło do Polski i niszczyło naród? odpowiedzcie sobie sami na to pytanie...
 

DeletedUser4105

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

No jak wasz sojusz miał radę złożoną z takich osób jak ty to nie dziwie się że przegrał:) Jarowarman ma fajny cytat na swoim profilu, moze Cie zaciekawi:) "Lepsze stado baranów dowodzone przez lwa, niż stado lwów dowodzone przez barana..." :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

No jak wasz sojusz miał radę złożoną z takich osób jak ty to nie dziwie się że przegrał:) Jarowarman ma fajny cytat na swoim profilu, moze Cie zaciekawi:) "Lepsze stado baranów dowodzone przez lwa, niż stado lwów dowodzone przez barana..." :D


Idealnie to opisuje wasz sojusz:)

a nowy masz racje skoro K.G.B nadawało się do bana to SB-ki chyba kojarzą się równie źle
 

DeletedUser4105

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

No i tu jest wasz problem że szukacie problemów tam gdzie ich nie ma. Co do sojuszy i powyższego cytatu, to nie będę tutaj z wami polemizował bo jest 2 na 1, ale chciałbym zauważyć że to wasze nieudolne rządy przyczyniły się do obecnego stanu waszego "sojuszu". Takżę radzę sie zastanowić do kogo lepiej pasuje ten cytat:) Klosek zgłoś nas do supportu, masz do tego prawo, chociaż i tak my tam mamy "układy":cool:

Fakty są takie że cała koalicja lxf i bg (4 sojusze!:rolleyes:) była kolosem na glinianych nogach, posiadającym łacznie z 80 może 100 aktywnych graczy rozrzuconych po 20 morzach. My daliśmy wam radę z Victory i osaczonym ze wszystkich stron KM. Chociaż bawi mnie to że zwalacie winę na nas a w sobie nie widzicie nic złego:) Najwidoczniej inni nie potrafią inaczej:)
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Na układy nie ma rady to prawda.

Co do naszej lokalizacji zgadzam się poznalismy się na tym swiecie dopiero w przeciwieństwie do Sigmy która przeszła zgraną paką z innego świata z planem na grę od początku.Byliśmy porozrzucani i z tąd ciężko szło z surowcami ,akcjami off/deff

Było nas sporo ale was wcale nie mniej pomagały wam dwa sojusze zarówno w deffie jak i surowce itd.Grali praktycznie tylko pod was.Gdyby nie te przekręty o których mi się nie chce pisać pewnie świat by to zaakceptował i pogratulował niestety wyszły bardzo brzydkie sprawy i to jest chore większość graczy nie chce nawet już patrzeć na tą grę przez to.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Morex ale to nie ma sensu dyskutować. Cała ta ogromna koalicja miała niesamowita szanse ktorej nie wykorzystali : bo sie nie przygotowali w ogole do Ery Cudow. I tu nie jest wina graczy jako takich tylko osob ktore zarzadzaly tym sojem.
Ja dobrze pamietam jak ktos mnie wysmial, że palikujemy sobie morze zamiast sie skupiac na podbojach i jak my chcemy wygrac.
Mala Sigma skladajaca sie z ledwie 70 osob , otoczona ze wszystkich stron naprzeciw ogromnej koalicji.
Gdybysmy przegrali to teraz by sie chwalili jacy to oni sa wspaniali bo czterema sojuszami dali nam rade...
Powiem wam, że nawet gdyby SB sie nie udalo to i tak byłabym dumna ze moge walczyc z ludzmi ktorym sie chce i potrafia.
A osoby z rady potrafia jednak ten maly sojuszyk utrzymywac w ryzach.
Ale poki co prowadzimy :):) i oby tak dalej.
Nie dajcie sobie wmówić moi drodzy jakis glupot.

Chcecie wiedziec dlaczego byla Era Cudow odpalona ?

http://pl.grepostats.com/world/pl32/player/1331973/alliancechanges

None Black Guardian 18th March 2014 - 00:00:46 1,894,475
Black Guardian None 15th March 2014 - 18:00:38 1,891,912

i kilka osob ktore w nocy sobie wrocily nierozwaznie do soja .

Ale najlepiej zwalic na support i uklady... tylko w takim razie to tylko potwierdza brak waszego przygotowania do Ery Cudow :).

Pozdrawiam,
 
Do góry