[Legalny] GRCRTools

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6248
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser6248

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Drodzy gracze,

chciałbym Was poinformować, iż plany rozwoju i prace nad Revolt Tool zostały porzucone i skrypt w obecnej postaci nie będzie już rozwijany.

Z początkiem kwietnia, stanie się on natomiast integralną częścią GRC, które aby przypieczętować współpracę, jaka się nawiązała między mną i Potuskiem, "awansuje" do wersji 3.0 i będzie miało zmienioną nazwę na GRCRT, skrót od: Grepoli Report Converter Revolution Tools.
Docelowo mamy zamiar stworzyć swoistego "toolboxa", którego możliwości będą dalece wykraczać poza ramy konwertera.
Jako pierwszy krok w realizacji zamierzonych celów, włączyliśmy mój RevoltTool i rozszerzyliśmy go o dodatkowe funkcje. Ale o tym w swoim czasie i we właściwym temacie
smiley_emoticons_%5E%5E.gif


tymczasem moderatora proszę o zamknięcie tematu

Ponieważ potrafię docenić to co napisał anpu, zatem zamiast tworzyć własną wersję RT w gramach GRC, lepszym rozwiązaniem jest połączenie sił i dalszy, szybszy rozwój dotychczasowego zwykłego skryptu do konwersji raportów.
W nowej formie, to już nie tylko konwerter. Tak właściwie, to już dawno przestał być zwykłym konwerterem, a teraz to dopiero będzie coś :)
Mam nadzieję, że niejednego gracza pozytywnie zaskoczymy.
Już wkrótce udostępnimy nową wersję pod nazwą GRCRT 3.0.0

P.S. Kreciku, szykuj się do kopiowania, bo dużo zmian :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17243

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

już się nie mogę doczekać :D

Powodzenia ;)
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Krecik nic odkrywczego nie napisałeś, każdy wie że jak kliknie edytuj to ma cały kod raportu mimo że nie został wyświetlony przez limit znaków ;) chodzi mi o to by nie trzeba było już tego ręcznie dzielić bo każdy wie jak to wygląda ;) pisze o osobach które to robią/robili. Trzeba na oko mniej więcej wyciąć jakąś cześć kodu i wkleić w kolejnym poście oczywiście bbcode powoduje że tekst jest już bardziej powiększony niż w tej pierwszej części i zeby to jakoś wygladalo caly tekst się cytuje ale nie otrzymasz takiego efektu jak w tym pierwszym, jak bede mial okazje wstawie screen'a

s31.jpg

s32.jpg

a taki widok jest po zacytowaniu, oczywiscie mozna by sie pobawic bbcodem zeby uzyskac podobny wynik do pierwszego screena ale na to potrzebny jest czas a tutaj gracze go nie mają. Jest potrzebne szybko info co się dzieje i nikt nie bawi sie z tym kodem
s33.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8346

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Ponieważ potrafię docenić to co napisał anpu, zatem zamiast tworzyć własną wersję RT w gramach GRC, lepszym rozwiązaniem jest połączenie sił i dalszy, szybszy rozwój dotychczasowego zwykłego skryptu do konwersji raportów.
W nowej formie, to już nie tylko konwerter. Tak właściwie, to już dawno przestał być zwykłym konwerterem, a teraz to dopiero będzie coś :)
Mam nadzieję, że niejednego gracza pozytywnie zaskoczymy.
Już wkrótce udostępnimy nową wersję pod nazwą GRCRT 3.0.0

P.S. Kreciku, szykuj się do kopiowania, bo dużo zmian :)

To jest bardzo ciekawa informacja ;) Już czekam na wersję którą będzie można testować ;)
 

DeletedUser15109

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Również czekam na GRCRT 3.0.0 i mam nadzieję, że dzięki połączeniu sił anpu i Potuska powstanie coś jeszcze lepszego :)
 

DeletedUser8346

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Wszyscy są ciekawi ... ale myślę że to jeszcze potrwa ;)
 

DeletedUser6248

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Wszyscy są ciekawi ... ale myślę że to jeszcze potrwa ;)

Jedna funkcjonalność trochę spowolniła.
Niby niewielka, a najwięcej krwi napsuła - zastanawiałem się, czy jej nie wykluczyć z tej wersji :(
Uporządkuję trochę, ogarnę co nie co i udostępnię nową wersję.
Nie wiem, czy zauważyliście, ale nowa wersja to nie tylko skrypt. Strona też musi być pozmieniana itp. :)

Zaraz po udostępnieniu, będzie info na forum, zatem nie trzeba klikać "F5" :p

P.S. Teraz mam bitwę fortową na The-West, zatem nie siedzę nad skryptem - mam nadzieję, ze wybaczycie :D
 

DeletedUser8346

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Jedna funkcjonalność trochę spowolniła.
Niby niewielka, a najwięcej krwi napsuła - zastanawiałem się, czy jej nie wykluczyć z tej wersji :(
Uporządkuję trochę, ogarnę co nie co i udostępnię nową wersję.
Nie wiem, czy zauważyliście, ale nowa wersja to nie tylko skrypt. Strona też musi być pozmieniana itp. :)

Zaraz po udostępnieniu, będzie info na forum, zatem nie trzeba klikać "F5" :p

P.S. Teraz mam bitwę fortową na The-West, zatem nie siedzę nad skryptem - mam nadzieję, ze wybaczycie :D

Trzymasz nas w napięciu ;) ale wybaczamy ;):)
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Jedna funkcjonalność trochę spowolniła.
Niby niewielka, a najwięcej krwi napsuła - zastanawiałem się, czy jej nie wykluczyć z tej wersji :(
Uporządkuję trochę, ogarnę co nie co i udostępnię nową wersję.
Nie wiem, czy zauważyliście, ale nowa wersja to nie tylko skrypt. Strona też musi być pozmieniana itp. :)

Zaraz po udostępnieniu, będzie info na forum, zatem nie trzeba klikać "F5" :p

P.S. Teraz mam bitwę fortową na The-West, zatem nie siedzę nad skryptem - mam nadzieję, ze wybaczycie :D

fajnie że to co zaproponowałem (screenem z innego skryptu) pojawiło się w GRC:)

Narzędzie do optymalizacji przesyłania surowców na budowę wojsk - wybór jednostki przesądzi o proporcjach w jakich surowce zostaną przesłane

a tego przycisku od wyboru jednostek nie dało się ulokować w innym miejscu? :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6248

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

No cóż.
Może spodziewaliście się nie wiem jakich wodotrysków, ale przede wszystkim ważniejsza jest jakość niż ilość.
  • alarm - jest jeden dźwięk, ale każdy może wstawić swój gdy ten z GRCRT się nie spodoba :)
  • raporty - są wreszcie tabelkowe (zaraz się kret odezwie, ale ma to w....) tzn pomysł podsunął już jakiś czas temu francuz, ale to było zaraz po wdrożeniu tabelek i były pewne problemy i oczywiście na FO nie było tabelek. Teraz, skoro tabelki są w grze i na FO, no to raporty też są w tabelkach :)
  • RevolTool... ulepszony - jedyne co potrzebujesz aby udostępnić informacje o buncie, to generować raport w dany mieście i zaznaczyć checkbox, czy będziesz online - rozpoczęcie buntu i CK jest automatycznie liczone automatycznie z dokładnością co do sekundy :)
Tak jak zaznaczyłem na wstępie, nie ma wodotrysków (przynajmniej wg mojej opinii), gdyż w tej wersji kładłem nacisk aby możliwe jak najbardziej odciążyć grę, a Anpu moje zdanie podziela. Sam mechanizm gdy oferuje wiele dobrodziejstw i w obecnej wersji GRCRT jest słuchaczem gry. Reaguje na jej zmiany, gdy następują, bez konieczności monotonnego i znacząco obciążającego odpytywania gry, co też przypadkiem się zmieniło.
Dla zainteresowanych polecam lekturę MVC i Observera - wówczas wszystko będzie jasne.

Kilka osób testowało obecną wersję, jednakże mogło być coś pominięte i postaramy się możliwie szybko naprawić.
Pomysłów nadal jest wiele, ale zależało nam, aby wydać wersję 3.0.0, a kolejne pomysły w kolejnych wersjach.
Oczywiście każdorazowa zmiana, zanim zostanie udostępniona użytkownikom przechodzi etap testów.

Życzymy Wszystkim Graczom miłej gry i bezawaryjności GRCRT :)
 

DeletedUser8346

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Okey, ale ja już mam zapytanie, mianowicie :

5MFsCzoC4CA4G2YO-Obszar.png


O co w tym chodzi ?
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Tam wybierasz jakie jednostki chcesz odbudować a potem jak klikasz handel na mieście i masz takie okienko to klikasz w ikone tej jednostki na tym okienku i automatycznie Ci dobiera odpowiednia ilość surki

skryptt.jpg



Nie patrz na to że przekroczyłem moc handlową bo po prostu z tego miasta wysłałem gdzieś surkę a skrypt tego jak widać nie wziął pod uwagę ;) Ten pomysł bardzo mi się spodobał i dlatego zaproponowałem aby w GRC sie pojawił. Jestem ciekaw co jeszcze zostanie wprowadzone skoro pomysły nadchodzą z całego świata;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8346

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

No to jest bardzo dobra opcja ;) Wreszcie coś naprawdę pożytecznego ;)

Co do alarmu, także jest ok ;)
 

DeletedUser17243

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Pomysł z dobieraniem ilości przesyłanych surowców w zależności od potrzeb jest świetny!! aż samo przesyłanie staje się znośne :D

Pisze to największy Grepolisowy leń jeśli chodzi o przesyłanie surowców, więc doceńcie to ;P hehe
 

DeletedUser8346

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Do alarmu także miałem inny skrypt, ale po co pakować kilka jak można mieć wszystko w jednym jak widać ;)
Wystarczy chcieć ;) Fajnie że autorzy w końcu zjednali siły i będą pracować nad tym ;-) Liczę na kolejne ciekawostki, tymczasem oddaję się w wir testowania nowych funkcji ;)
 
Do góry