Sytuacja na świecie Gythium

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Rzucili byśmy wam tutaj mnóstwo przykładów które mamy spisane w jednym miejscu ale penie byli byśmy jak jeden zbanowani .....Dostaliście smary świat wcześniej i wyciągneliście wnioski to wszystko.Gdyby nie te numery pewnie powalczyło by się natomiast na tą chwilę dużo osób się zrestartowała lub straciła wiare i aktywność.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Było nas sporo ale was wcale nie mniej pomagały wam dwa sojusze zarówno w deffie jak i surowce itd.Grali praktycznie tylko pod was.Gdyby nie te przekręty o których mi się nie chce pisać pewnie świat by to zaakceptował i pogratulował niestety wyszły bardzo brzydkie sprawy i to jest chore większość graczy nie chce nawet już patrzeć na tą grę przez to.

Sam krecisz ze szpiegami z KM.. jeszcze słyszałam ze wydzwaniasz do graczy z KM i sie im wygrazasz, wstyd warrior, po Tobie sie tego nie spodziewalam.
Mozna walczyc, ale zeby komus wygrazac to juz.... I wielkie dzieki KM za pomoc !!!!!!!!!!!! Zawsze beda u nas mile widziani.
A z tym wlamem na konto to gratulacje... zniszczyliscie swoich przyjaciol, myslales ze dzieki temu sie polaczycie ?
Zdecydowanie wolalabym pokazac BG ak przegrywaja ta latarnie.. chociaz znajac kloska i jego milosc do was to kto wie co mu sie w glowie urodzilo....
Tymczasem z mojej strony EOT :) Nie zamierzam sie denerwowac gra :).
Powodzenia :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Rzucili byśmy wam tutaj mnóstwo przykładów które mamy spisane w jednym miejscu ale penie byli byśmy jak jeden zbanowani .....Dostaliście smary świat wcześniej i wyciągneliście wnioski to wszystko.Gdyby nie te numery pewnie powalczyło by się natomiast na tą chwilę dużo osób się zrestartowała lub straciła wiare i aktywność.

Macie dobrych , fajnych graczy , z niektorymi milo bylo powalczyć, ale odnosnie zarzadzania sojuszem to popelniliscie sporo bledow warrior i trzeba sie umiec do nich przyznawac a nie zwalac wszystko na uklady.
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Wydzwaniam i się odgrażam ?? Na szczęście wymieniłem się w tej grze tel tylko z 4 osobami z mojego sojuszu i to wszystko.Kretów nie mielismy bo ich nie potrzebowaliśmy natomiast wy bez nich pewnie byście kilka cudaków przegrali nie mówiąc o latarni którą BG by wybudowało i nigdy w zyciu byście jej nie odbili.A co za tym idzie nie było by korony i swiat by wam się zawalił.

Wystarczyło by żebyście grali czysto ale jak widać nie potrafiliście złapaliscie pionki z innych sojuszy i latali tak jak chcieliście.Szkoda słów kończe temat i żegnam .Pamietajcie że ta blaszka to nie wszystko.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Błedów kilka było tu się zgodze do tego lokalizacje itd wnioski wyciągnięte ale włamanie na konto do BG było i jeszcze kilka innych rzeczy tego nie możemy strawić
 

DeletedUser4105

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Na układy nie ma rady to prawda.

Co do naszej lokalizacji zgadzam się poznalismy się na tym swiecie dopiero w przeciwieństwie do Sigmy która przeszła zgraną paką z innego świata z planem na grę od początku.Byliśmy porozrzucani i z tąd ciężko szło z surowcami ,akcjami off/deff

Było nas sporo ale was wcale nie mniej pomagały wam dwa sojusze zarówno w deffie jak i surowce itd.Grali praktycznie tylko pod was.Gdyby nie te przekręty o których mi się nie chce pisać pewnie świat by to zaakceptował i pogratulował niestety wyszły bardzo brzydkie sprawy i to jest chore większość graczy nie chce nawet już patrzeć na tą grę przez to.

Patrzyłeś kiedyś na mape Gythium? Jestesmy w samym środku otoczeni przez 4 sojusze... I wy piszecie że mieliście za daleko zakcjami off? Kiedyś w okresie "świetności" mieliście 4 pełne sojusze ludzi w lxf i żadnych wrogów oprócz nas i graniczących ze wschodu BG (Popraw mnie jezeli się mylę)... To ze mieliśmy plan i zgraną paczkę 50 ludzi (część doszła do nas w późniejszym okresie gry chociażby z KiK) to chyba nie jest jakiś zarzut do nas z Twojej strony? Jeżeli chodzi o V i KM to u was mozna to samo powiedzieć o lxf2 i lxf3. Czym są jak nie sojuszami grającymi tylko pod was, załatwiając surke i defa? Ja czekam dalej na te dowody z naszymi wielkimi przekrętami (osobiście pamietam tylko 1 dla żartu :D), układami z supportem, graniu za złoto i co wy tam jeszcze nie wymyślicie...

Pozdrawiam
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Nasze dowody jesli tylko cos napiszemy jesteśmy banowani może mi sie dostanie ale to tu napisze.

Klosek miał włamanie na konto padły przez to cuda całego sojuszu a mieli realną szanse na wybudowanie choć by nawet latarni.Zgłosił to myśląc że ktoś mu pomoże i co sie stało dostał bana za udostepnianie konta haha to jest wasza sprawieliwość ??! Dużo tego by było.
 

DeletedUser4105

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

I to są te Twoje dowody? Domysły i pomówienia? Nam tez się nie spodobało takie zakończenie EC, ale my w tym swojej winy nie widzimy i nie wiemy kto to zrobił, chociaż mamy swoje domysły dotyczące tej sytuacji... Co do decyzji supportu to oni zdecydowali o banie więc to do nich miej pretensje nie do nas i przestańcie nas obwiniać o waszą obecną sytuacje:mad:
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Tego jest od groma już ci pisałem w tym dużo wasi gracze się wygadali.

Kolejne przykłady nasi wysokokwalifikowani gracze kończyli grę musieli oddawać miasta wy np konto Ilmara przekazywaliście z rą do rąk minimum dwa razy i nie tylko to konto.Na prawde jest mnóstwo przykładów a przez te pare miesięcy bardzo by to się odbiło na waszym sojuszu.Mam tylko nadzieje że ludzie się nie zrażą do tej gry na maksa bo już wielu powiedziało że nie będzie w to grać a szkoda by było ja lubie tą grę i napewno jeszcze o mnie usłyszycie .

Pozdrowionka
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Co do błędów to tak macie racje popełniliśmy ich kilka jako dowodzący sojuszem, moim zdaniem były 2 ja i 90 % sojuszu graliśmy w to 1 raz i szukaliśmy okazji do walki a nie do zbierania się w kupie bo nikt nie myślał o cudach.

Drugi KARDYNALNY błąd to wojna z EVO a pakty z wami, gdyby od początku zarządzali ludzie jak teraz a nie Farciarz to wyglądało by to pewnie inaczej

Warior zapraszamy na inną grę, napisz do ANntraxa to ci powie co i jak bo ja jak wiadomo dostałem bana za to że ktoś mi się włamał:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Tego jest od groma już ci pisałem w tym dużo wasi gracze się wygadali.

Kolejne przykłady nasi wysokokwalifikowani gracze kończyli grę musieli oddawać miasta wy np konto Ilmara przekazywaliście z rą do rąk minimum dwa razy i nie tylko to konto.Na prawde jest mnóstwo przykładów a przez te pare miesięcy bardzo by to się odbiło na waszym sojuszu.Mam tylko nadzieje że ludzie się nie zrażą do tej gry na maksa bo już wielu powiedziało że nie będzie w to grać a szkoda by było ja lubie tą grę i napewno jeszcze o mnie usłyszycie .

Pozdrowionka

ArtiBodzio Ci konta nie dał ? hym... moze dlatego że mi pisał że z Toba grać nie będzie.
Nie wiem co mu zrobiłeś ale był bardzo zdenerwowany.
Co do oddawania kont...konto danielabaki też coś Ci mówi ?? kks je dostał. Więc nie pisz że Wy kont nie oddajecie :).


Ps: wiesz dlacego Ci tak odpisuje ? bo tak się możemy przerzucac bez końca :) nie to, że do Ciebie coś mam, tylko żeby Ci pokazać że najpierw aby komuś wejść na podwórko to trzeba mieć czyste swoje :).
Pozdrawiam,
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Ari bodzio nic mu nie zrobiłem bardziej to on mi bo paktował z nami i nagle z dnia na dzień odszedł do Farciarza i do tej pory nie wiem o co chodziło że tak się złościł po wszystkim wydaje mi się że miałem większe powody a mimo to odpuściłem.Duzo osób było negatywnie nastawione do mojej osoby twierdząc że jestem w topce i się panosze hehe takie piętno troche co złe to Warior a ja gram swoje i zaczne kolejny swiat i to w grepo nauczyłem sie sporo popykam jeszcze mam nadzieje że z przyjaciółmi z BG i LXF:)

Spierał się nie będę tutaj bo na prawde nie ma sensu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

takie piętno troche co złe to Warior

i przejmujesz się tym ? bo ja się nauczyłam tutaj żeby iść do przodu i mieć zawsze własne zdanie, nawet jeżeli nie podoba się to innym. Nigdy nie "dogodzisz" wszystkim i zawsze zyskasz sobie wrogów ;-).

"Spierał się nie będę tutaj bo na prawde nie ma sensu."

No to w końcu doszliśmy do porozumienia. :)
Życzę sukcesów i powodzenia.
 

DeletedUser22298

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Jedno jest pewne, wielu ludzi, a na pewno ja przestanie angażować się w z góry przegrane inicjatywy jakim jest gra w Grepolis.
Protest już się zaczął czego dowodem są liczne kasacje kont.
Świat Gythium od samego początku jest jedną wielką farmą dla Sigmy Bross bo od pierwszych chwil jego istnienia jest przez nich na każdym kroku zmanipulowany za sprawą "wysłanników" i multikonta. Podstawowy regulamin jest łamany bezkarnie, a o zasadach "fair-play" można zapomnieć bo zanim jeszcze powstał ten świat liderzy Sigmy zadecydowali o jego losach.
Odpowiem na pytanie przeciwnika tak mamy dowody i jeszcze więcej poszlak wskazujących jednoznacznie na szereg naruszeń z ich strony pytanie tylko do supportu gdzie mamy te dowody przedstawić?
Szukamy rozwiązania z tej patowej sytuacji i jeśli samo Grepolis nie jest w stanie pomóc dziesiątkom osób poszkodowanym przez celowe działanie pewnej grupy osób to nie ma mowy o dalszej grze.
Zadam podstawowe i zasadnicze pytanie do was wszystkich:
Jaki jest sens i przyjemność angażowania się w grę jeśli jest ona ustawiona? a ludzie nawet w radach sojuszy przez wiele miesięcy manipulują i uniemożliwiają ich działanie, na koniec przechodząc do Sigmy. Bo jak można wygrać gdy ma się fałszywych i podstawionych przyjaciół. A na koniec jak można wybudować choć jeden cud gdy przeciwnik zna każdy etap jego budowy, lub o czym była wcześniej już mowa kradzież konta przez przeciwnika by utracić surowce do jego budowy.
Oszukano kilka sojuszy, a to dziesiątki poszkodowanych osób które nie zapomną jak i po trupach wygrywała Sigma Bross.
Support powinien dokładnie zbadać tą sprawę bo nie tylko złe imię sojuszu będzie znane w Grepolis ale i bezczynność ludzi zarządzających tą grą.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

a ludzie nawet w radach sojuszy przez wiele miesięcy manipulują i uniemożliwiają ich działanie, na koniec przechodząc do Sigmy.
miałam tutaj napisać obszerny post ale pojde przykładem Warriora i napisze - nie ma sensu.... cokolwiek nie napiszemy i tak bedziecie o tym swiecie przekonani... w innym swiecie zyjecie.
A chciałabym tylko to skomentować . To się odnosi do mojej osoby ? jeżeli tak to przypomne że sojusz KIK był zupełnie odrębnym sojuszem ze swoja polityka. Mielismy prawo zadecydowac o tym gdzie chcielismy byc i z kim grać.
Podziekuj raczej Farciarzowi że do takiego stanu doszlo...
I wolalabym żebyś mi nie mowił z kim ja mam grać ..bo to była moja decyzja. Szanujmy się wzajemnie.

Pozdrawiam,
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

i przejmujesz się tym ? bo ja się nauczyłam tutaj żeby iść do przodu i mieć zawsze własne zdanie, nawet jeżeli nie podoba się to innym. Nigdy nie "dogodzisz" wszystkim i zawsze zyskasz sobie wrogów ;-).

"Spierał się nie będę tutaj bo na prawde nie ma sensu."

No to w końcu doszliśmy do porozumienia. :)
Życzę sukcesów i powodzenia.


Ta i bierzesz wszystko na klatę wiemy <hahaha>
 

DeletedUser21011

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

A Wy tu jeszcze ... to samo
Wysłałem kilku znajomym z innych światów link do tego tematu by się wypowiedzieli bezstronnie.
Dlatego zastanówcie się czy będziecie chcieli grać na innych światach na tych samych nickach.

Co ode mnie ...
Jak zresztą ktoś już od Was pisał Sigma była z góry skazana na zwycięstwo. Jeżeli to ma działać na naszą niekorzyść to możecie nas dalej wyzywać. Jestem dumny z siebie i kolegów, że od początku mając 4 razy więcej wrogów walczyliśmy sami ( za wyjątkiem kilku epizodów ) z całym serverem. I nawet jeżeli by się Wam jakoś udało wybudować tą latarnię to i tak prędzej czy później byśmy ją odbili.

Receptą na zwycięstwo jest szacunek do kolegów i miła atmosfera na forum. Ludzie tu grają by się rozerwać, a Wy siebie nawzajem traktujecie jak przeciwnika.
A to co teraz tu wypisujecie przypomina mi jeżeli mogę to tak nazwać " syndrom Macierewicza " Nie ma znaczenia czy teraz pójdziecie na inny świat , z takim podejściem do życia i własnych graczy z góry jesteście skazani na porażkę. I za 1,5 roku znowu będziecie szukać powodów przegranej. Ale to już Wasza sprawa ... nie moja.

Powodzenia w życiu, bo chyba nie łatwo macie :p .
Osobiście myślałem, że może pogramy razem kiedyś na innym świecie ale widzę, że tylko strzelilibyśmy sobie w stopę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

A Wy tu jeszcze ... to samo
Wysłałem kilku znajomym z innych światów link do tego tematu by się wypowiedzieli bezstronnie.
Dlatego zastanówcie się czy będziecie chcieli grać na innych światach na tych samych nickach.

uu czuje groźbę... przestraszyłem się na serio.

Co ode mnie ...
Jak zresztą ktoś już od Was pisał Sigma była z góry skazana na zwycięstwo. Jeżeli to ma działać na naszą niekorzyść to możecie nas dalej wyzywać. Jestem dumny z siebie i kolegów, że od początku mając 4 razy więcej wrogów walczyliśmy sami ( za wyjątkiem kilku epizodów ) z całym serverem.


Powodzenia w życiu, bo chyba nie łatwo macie :p .
Osobiście myślałem, że może pogramy razem kiedyś na innym świecie ale widzę, że tylko strzelilibyśmy sobie w stopę.

Większość ?? mieliście z nami przez 70 % czasu gry PONa co było niestety błędem z naszej strony.

A co do nadziei na wspólną grę to z BG z topów nikt pod jedną banderą z wami nie zagra
 

DeletedUser18335

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Wiesz co klosek tobie to się należy PASZPORT POLSATU tam z moherowymi berecikami będziesz mógł sobie co najwyżej popykać go do gier strategicznych to ty się nie nadajesz , takich średniaków jak ty tu jest dziesiątki jak nie tysiące robiąc z siebie wielce poszkodowanego coraz bardziej nie wieżę w ten włam na konto , patrząc na statystyki to ty tam nic praktycznie nie osiągnąłeś a zachowujesz się jak " księżniczka bez korony " !!!!
Co innego wariorreaktywacja widać że grał i to grał na bardzo wysokim poziomie , co do reszty statystyk to sigma wszystkich biję na głowę , no chyba że im support Punkty ataku i obrony nabijał , ;)

Zal patrzeć na takich grajków .....


Ps wiki zobacz co to strategia
http://pl.wikipedia.org/wiki/Strategia_(wojskowość)
 
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

//ciach//

chcialbym jednoczescie podziekowac za walke sporej liczbie graczy z Legionow,oraz chyba z 5 z BG,sa tam ludzie na poziomie,mam nadzieje ze sie spotkam z tymi ludzmi na innych swiatach,Wielkie dzieki dla was za wsplna gre,:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Ja będę kulturalny. Cała ta sytuacja przebiegła dosyć dziwnie i sami osądźcie, czy jest to podejrzane, czy nie. Jakaśtam zadra pozostanie na pewno... Szkoda tylko, że serwer kończy się w ten sposób. Chciałbym podziękować za ten rok zabawy, mimo że nie odegrałem tutaj znaczącej roli, to bawiłem się fajnie. :)

Harnaś, to co zapamiętam z tego serwera, to oblężenie 3 dniowe 1 miasta głównie przez Ciebie i Kiepskiego. :D
 
Do góry