Sytuacja na świecie Korynt

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20428

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Mnie do tablicy przywolano .....

Ja niegram a nadal o mnie psalmy i piesni dziekczynne wypisujecie ;P
Soprano dobry gracz - wiec droga Marto nie podwazaj tego :) Ty tez jestes dobra.. i tego tez nikt nie powinien kwestionowac...Ale nie zapominajcie je sa lepis od was itp.. Jedyne co moge sprostowac to to ze 5 wsi Soprano sam Ci nie zabral..,ale wiem ze dwie zajumal samodzielnie.. tzn jego ataki i wsparcia byly najwazniejsze..

Tomku zas do Ciebie... Nie zagladaj nikomu do kieszonki bo to zachowanie typowego polaczka...Jak masz problem z pieniedzmi to zajmij sie praca i ich zarabianiem a nie gra,badz miej zal do wlasciciela gry ze zarabia... Odpowiedz jest bardzo prosta - z moja kasa ,moge zrobic co zechce..Pragne cie uswiadomic ze wczesniejsze Swiaty byly bez opcji skracania jednostek i pwoei Ci ze nawet bardziej latalismy z atakami.. Zloto daje przewage gdy potrafisz je przerobic na sukces...W kazdym innym przypadku skracanie jest idiotyzmem..

Ps. Adas :) daj pw , obgadamy jubileuszowy swiat :)
Tu nie chodzi o pieniadze ,wtedu kiedy gralismy razem miało to cel teraz to szkoda złotego na ten swiat .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Tomku zas do Ciebie... Nie zagladaj nikomu do kieszonki bo to zachowanie typowego polaczka...Jak masz problem z pieniedzmi to zajmij sie praca i ich zarabianiem a nie gra,badz miej zal do wlasciciela gry ze zarabia... Odpowiedz jest bardzo prosta - z moja kasa ,moge zrobic co zechce..Pragne cie uswiadomic ze wczesniejsze Swiaty byly bez opcji skracania jednostek i pwoei Ci ze nawet bardziej latalismy z atakami.. Zloto daje przewage gdy potrafisz je przerobic na sukces...W kazdym innym przypadku skracanie jest idiotyzmem..

Arek, przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem to co napisałem. Nie skrytykowałem Cię wcale, tylko się na Ciebie powołałem, bo nasi przeciwnicy, a Twoi byli sojusznicy z tego świata z Tureckim i tommim na czele cały czas nam jadą, że złocimy. I chyba zapomnieli kogo po swojej stronie mieli, a także ile sami na tą grę wydali.
Tylko im przypomniałem, że siedzieli cicho jak mieli Ciebie po Twojej stronie.

Nie zaglądam Ci do kieszeni, stać Cię, spoko, złoć ile chcesz.
Ciebie wspomniałem, bo złociłeś z czym się z resztą nie kryłeś, co Twoich umiejętności nie umniejsza oczywiście.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

O to gracze MDG oferowali mi wykup złota na innym świecie w zamian za oddanie wiosek na Koryncie :) a cały czas sugerują Rzeźni nie czystą grę :) nie podam prawdziwego nicka z gry. Oczywiście nie zgodziłem się bo wykup złota dla mnie jest niczym szczególnym a oddanie wiosek tylko by mnie ,,zhańbiło ''.
Pozdrawiam MDG i złotników :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

hahahaha no bez jaj,Mdg oferowali:)
taka bajka kazdy potrafi napisac,wlasnie znowego konta tu na forume
 

DeletedUser20532

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

dlaczego oboje ukrywacie nicki z gry ?
przedstawcie sie ladnie nickami z koryntu i mozemy podyskutowac.
 

DeletedUser17243

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

BUAHAHAHAHAHA ;D

zaImku ufo odleciało z naszych polis, ale zapomnieli o Tobie
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

z dnia na dzień co raz nudniejsza staję się gra na koryncie... wg nic się nie dzieje. Na każdym innym świecie to była gra codziennie a teraz bym tydzień nie wszedł na grę to by się nic nie zmieniło. Nudny świat i jak ktoś złoto na niego marnuję to już naprawdę rozpacz ...
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Misia - czy Tobie się czasem sufit na głowę nie spadł?

Każdy potrafi grać na złotku i wykupując za pieniądze cuda z innych sojuszy.
Z kaską to nawet Turek by Was starł w drobny maczek.
Spróbuj kiedyś pograć bez używania swoich ponętnych darów. (to wtedy pogadamy)

A turek to gra bez złota :confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

łatwo można się domyślić kto gra na złocie a kto nie. Ja w swojej karierze na koryncie raz kupowałem tylko złoto na początku jakoś. Sorry ale jak gracz co dzień zdobywa po 15-20 tyś punktów walki jako agresor to pytanie jak on odbudowuję wojsko tak szybko ze na drugi dzień to samo ma? Ja jak zdobędę 10 tys pw to przez 3-4 dni nic nie zdobywam bo buduję na nowo off. Ja gram od pierwszego dnia jak tylko powstał świat i moja aktywność to prawie cały dzień i noc dzień w dzień i nie mg się tak szybko rozwijać.
Nie uwierzę że Turek nie gra na złocie :) tak samo większość MDG jak i Rzeźni nawala na złocie wiec w czym widzicie problem? I te ciągłe hejty o złocie itp.
Tego nie da się ukryć ktoś doświadczony od razu widzi złotników :)
pozdrawiam
 

DeletedUser17243

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

łatwo można się domyślić kto gra na złocie a kto nie. Ja w swojej karierze na koryncie raz kupowałem tylko złoto na początku jakoś. Sorry ale jak gracz co dzień zdobywa po 15-20 tyś punktów walki jako agresor to pytanie jak on odbudowuję wojsko tak szybko ze na drugi dzień to samo ma? Ja jak zdobędę 10 tys pw to przez 3-4 dni nic nie zdobywam bo buduję na nowo off. Ja gram od pierwszego dnia jak tylko powstał świat i moja aktywność to prawie cały dzień i noc dzień w dzień i nie mg się tak szybko rozwijać.
Nie uwierzę że Turek nie gra na złocie :) tak samo większość MDG jak i Rzeźni nawala na złocie wiec w czym widzicie problem? I te ciągłe hejty o złocie itp.
Tego nie da się ukryć ktoś doświadczony od razu widzi złotników :)
pozdrawiam

15-20k to można spokojnie codziennie nabijać bez złota przy takiej ilości miasta jaką mamy na Koryncie ;) mając złoto nabijałabym po 50k dziennie (minimum) ;) poza tym jak ktoś chce to na złocie gra i tyle ;) umiejętności za złoto się nie wykupi :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Arek, przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem to co napisałem. Nie skrytykowałem Cię wcale, tylko się na Ciebie powołałem, bo nasi przeciwnicy, a Twoi byli sojusznicy z tego świata z Tureckim i tommim na czele cały czas nam jadą, że złocimy. I chyba zapomnieli kogo po swojej stronie mieli, a także ile sami na tą grę wydali.
Tylko im przypomniałem, że siedzieli cicho jak mieli Ciebie po Twojej stronie.

Nie zaglądam Ci do kieszeni, stać Cię, spoko, złoć ile chcesz.
Ciebie wspomniałem, bo złociłeś z czym się z resztą nie kryłeś, co Twoich umiejętności nie umniejsza oczywiście.

Zwracam Honor Tomasz.
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Pojęcie "Złotnik" przewala się przez fora i opisy graczy od zawsze. Korynt nie jest żadnym wyjątkiem.
Szkoda tylko, że nikt nie zdefiniował jeszcze tego określenia. Co trzeba zrobić żeby być złotnikiem? Co można robić żeby nim nie zostać?

Może czas najwyższy pobawić się w zdefiniowanie tej mitycznej jednostki?
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Pojęcie "Złotnik" przewala się przez fora i opisy graczy od zawsze. Korynt nie jest żadnym wyjątkiem.
Szkoda tylko, że nikt nie zdefiniował jeszcze tego określenia. Co trzeba zrobić żeby być złotnikiem? Co można robić żeby nim nie zostać?

Może czas najwyższy pobawić się w zdefiniowanie tej mitycznej jednostki?

Popieram prośbę :) jestem ciekaw od czego to będzie zależeć czy od wydatków na grę(nie każdy kto kupuje największe pakiety skraca wojo) czy od ilości złota poświęconego na skracanie woja ;)
 
Do góry