Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11782
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser11782

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

Ja twój nick też hehe ale chyba nie zrobiłem Ci tam krzywdy, bo wiesz stary już jestem i pamięć szwankuje :p:D

Mi nie i chyba osobom które znam też nie bo jak się nie mylę byli po tej samej stronie:p pamiętam tylko ze walczyli z sojuszem gdzie był piagio50 (chyba dobrze pamiętam) I nie pamiętam nawet czy wchodziłem na Jote na tym nicku, wiem że zajrzałem na jakiś czas i patrzyłem co się dzieje.
 

DeletedUser11909

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

no nie wiem ja tam grałem tylko chyba w dwóch sojuszach: WoW oraz Cesarstwo bizantyjskie bodaj że ;)
 
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

Od Picha:
W chwili wystartowania swiata urodzinowego prosze wszystkich o zalogowanie sie na swiecie pella.
Stworzymy sobie na chwilke sojusz i na forum ustalimy szczegoly odnosnie logowania na nowym swiecie. Bedzie prosciej niz kontaktowanie sie w roznoraki sposob.
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

Były Ts AMATERASU pójdzie w ruch najwyżej albo jakiś inny się przyda :)

Albo lepiej wynajdę jakiś inny ten za stary i za wiele osób tam było.
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

Oszczep roześlij to na pw w razie co :) Osoby z Aten zaglądają tutaj także info do nich dotrze w razie co zawsze skrobnę im pw.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Były Ts AMATERASU pójdzie w ruch najwyżej albo jakiś inny się przyda :)

Michał wiesz jak to jest z ts'em, nie każdy ma zainstalowanego
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

U nas za starych czasów siedziało po 15 osób i nie było problemów i chodziło mi że bardziej przyszłościowo że jak już gra się rozpocznie.

:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

Wyspijcie sie na zapas... zamiast spamowac:) Przyda sie wam lol.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17449

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

witam my też tam będziemy i liczymy na dobrą zabawę pozdrawiam THE BILE
 

DeletedUser19503

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

hehe cześć Duszku - pozdrowienia dla reszty Psycholków:)
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

Ej ale zakładajcie sobie własne tematy spamerzy :cool:

A tak ogólnie to czuje spore przeskakiwanie z sojuszu do sojuszu :cool:
 

DeletedUser19503

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

oj tam oj tam trochę spamu nikomu jeszcze nie zaszkodziło

a ja czuje że Wielcy Wojownicy znowu zejdą się w jednym soju a po 2 miesiącach skoczą sobie do gardeł bo będą zbyt wielkimi indywidualistami żeby grać razem hehe
 

DeletedUser17449

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

skład stały plus nowi z HERAKLIONU no i liczymy na parę powrotów
 

DeletedUser14304

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

Panie i panowie,tak to czytam i mysle ze to pisanie dla pisania.Takie ustawki i wymachiwania szabelkami to były dobre jeszcze na MY lub NY gdzie liczył sie czynnik ludzki.Teraz wiekszosc gra na srajfonach,tabletach itp,powiadomienie o ataku wyje ze zwloki by obudzilo.Pewno bedzie jak na innych nowych swiatach.kazdy ogarnie troche miesa z okolicy,pare wioch i zacznie sie zabawa w podjazdy ale troche inne.Szukanie nazw wioch,wpisow w profilu multi itp.Poleca bany,potem szaraki i po miesiacu moze troche wiecej swiat umrze:(I napinka przed kolejnym:)Wiele nickow ktore sie tu przewijaja znam,spotkałem czy grałem i wiem ze gracze aktywni + technika i bedzie gra na przetrzymanie,kto sie szybciej znudzi lub komu przypadek losowy zabierze wioche i tyle
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

temat się mocno rozwija, aż chce się grać na tym swiecie:)pytanie gdzie i u kogo...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A jeśli chodzi o alarmy to wolę graczy z alarmami, z którymi trzeba powalczyć atakując ich miasto, niż hieny z kolonem w każdym mieście, które szukają nieaktywnych, a walki nawet ze średniakiem, który dość często na grze jest nie podejmą:)
do gracza offline to nie sztuka wbić kolona...
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

Panie i panowie,tak to czytam i mysle ze to pisanie dla pisania.Takie ustawki i wymachiwania szabelkami to były dobre jeszcze na MY lub NY gdzie liczył sie czynnik ludzki.Teraz wiekszosc gra na srajfonach,tabletach itp,powiadomienie o ataku wyje ze zwloki by obudzilo.Pewno bedzie jak na innych nowych swiatach.kazdy ogarnie troche miesa z okolicy,pare wioch i zacznie sie zabawa w podjazdy ale troche inne.Szukanie nazw wioch,wpisow w profilu multi itp.Poleca bany,potem szaraki i po miesiacu moze troche wiecej swiat umrze:(I napinka przed kolejnym:)Wiele nickow ktore sie tu przewijaja znam,spotkałem czy grałem i wiem ze gracze aktywni + technika i bedzie gra na przetrzymanie,kto sie szybciej znudzi lub komu przypadek losowy zabierze wioche i tyle

Wpadniesz z Luśką ?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

temat się mocno rozwija, aż chce się grać na tym swiecie:)pytanie gdzie i u kogo...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A jeśli chodzi o alarmy to wolę graczy z alarmami, z którymi trzeba powalczyć atakując ich miasto, niż hieny z kolonem w każdym mieście, które szukają nieaktywnych, a walki nawet ze średniakiem, który dość często na grze jest nie podejmą:)
do gracza offline to nie sztuka wbić kolona...

święty pamiętaj że większość wychowała się na wersji 1.0 grepolis gdzie nie było tych wszystkich bajerów zreszta gralismy w 1 sojuszu na heraklionie;p
 

DeletedUser11909

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

Ooo tak system 1.0 polecam dla wytrwałych i nowych (nauczą się grać) :p
 

DeletedUser17243

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

zapowiada się ciekawie ;) może jednak wpadnę? :rolleyes:
 
Status
Zamknięty.
Do góry