Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19758

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

EE chciało odwet, podobał się ? :D

Po pierwsze "EE chciała odwet(...)"
dokuczacz.gif

Po drugie nie chwal się
rotfl.gif

Po trzecie i tak nie przejąłeś nic
wysmiewacz.gif
 

DeletedUser20436

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ja to w ogóle Ciebie nie zauważyłem nie mówiąc o przydatności
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
a ja w ogóle całego legionu nie zauważyłem
a nie, sorry, to chyba ten sojusz co pisał tylko o wsparcia? To proszę wybaczyć, zauważyłem w takim razie
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

a ja w ogóle całego legionu nie zauważyłem
a nie, sorry, to chyba ten sojusz co pisał tylko o wsparcia? To proszę wybaczyć, zauważyłem w takim razie

Już tak nie kozakuj
smiley_emoticons_baby_junge2.gif
.Jak za naszych czasów walczyliście tylko z ogórkami to nie dziwne,że mało widziałeś
smiley_emoticons_irre4.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20436

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Już tak nie kozakuj
smiley_emoticons_baby_junge2.gif
.Jak walczyliście od zawsze tylko z ogórkami to nie dziwne,że mało widziałeś
smiley_emoticons_irre4.gif
To chyba cały legion od pierwszego dnia tutaj kozaczy, a przede wszystkim w ostatnich dniach, nie bądź hipokrytą ptaszku :).
a co powinienem wiedzieć jeszcze? że jeszcze więcej buntów mieliście? ROFL
Co do ogórków, to chyba legion nawet sobie przypisywał wielki podbój EV (10miast?). Poza tym skoro mówisz, że zawsze z ogórkami walczyliśmy, to widzę że kiepsko oceniasz swój sojusz :D
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

To chyba cały legion od pierwszego dnia tutaj kozaczy, a przede wszystkim w ostatnich dniach, nie bądź hipokrytą ptaszku :).
a co powinienem wiedzieć jeszcze? że jeszcze więcej buntów mieliście? ROFL
Co do ogórków, to chyba legion nawet sobie przypisywał wielki podbój EV (10miast?). Poza tym skoro mówisz, że zawsze z ogórkami walczyliśmy, to widzę że kiepsko oceniasz swój sojusz :D

Jedynym poważnym przeciwnikiem ciastek było JD ale z nim sobie nie poradzili to są w koalicji :)
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

To chyba cały legion od pierwszego dnia tutaj kozaczy, a przede wszystkim w ostatnich dniach, nie bądź hipokrytą ptaszku :).

A co tu kozaczyć.Rankingi Agresorów i Obrońców mówią same za siebie.Nawet jak przeszliście na stronę wroga nie udało wam się "wyjść" przed Legion i nas pokonać.
smiley_emoticons_freu-dance.gif


Co do ogórków, to chyba legion nawet sobie przypisywał wielki podbój EV (10miast?). Poza tym skoro mówisz, że zawsze z ogórkami walczyliśmy, to widzę że kiepsko oceniasz swój sojusz :D

Czytaj ze zrozumieniem kolego lub wcale.Napisałem,że walczyliście z ogórkami za czasów współpracy z IX bo jak była wojna to raczej nic nie wskóraliście pomimo faktu że Legion walczył ze wszystkimi dookoła.
 

DeletedUser20436

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

chyba tylko pon z nami was ocalił, ale bądź gwiazdą dalej... spadającą.
Śmieszne tylko jak przez krótką chwile spokorniałeś jak dostawaliście od każdego aż miło, teraz powróciłeś do bycia "sobą".
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

chyba tylko pon z nami was ocalił, ale bądź gwiazdą dalej... spadającą.
Śmieszne tylko jak przez krótką chwile spokorniałeś jak dostawaliście od każdego aż miło, teraz powróciłeś do bycia "sobą".

PON z wami
smiley_emoticons_confusednew.gif
nie rozśmieszaj mnie
smiley_emoticons_hust.gif
.
Może i dostawaliśmy ale nie polegliśmy i teraz znowu silniejsi jesteśmy na Topie nie tak jak Wy aby egzystować płaszczycie się gdzie tylko możecie czym szacunku u nikogo mieć nie będziecie
smiley_emoticons_irre.gif
.Nawet Art w końcu zrozumiał że sprzedaliście się za paczkę zapałek
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser20436

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

PON z wami
smiley_emoticons_confusednew.gif
nie rozśmieszaj mnie
smiley_emoticons_hust.gif
.
Może i dostawaliśmy ale nie polegliśmy i teraz znowu silniejsi jesteśmy na Topie nie tak jak Wy aby egzystować płaszczycie się gdzie tylko możecie czym szacunku u nikogo mieć nie będziecie
smiley_emoticons_irre.gif
.Nawet Art w końcu zrozumiał że sprzedaliście się za paczkę zapałek
smiley_emoticons_hust.gif
Nie polegliście boo... patrz wyżej?
Gdzie się płaszczymy? Podaj przykład proszę.
Co do szacunku to chyba legion mieć nigdzie nie będzie przez twoją politykę i wasze gwiazdorzenie
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Hehe...to może pokażecie swoją siłę w walce, zamiast tak przekrzykiwać się tutaj...inaczej miejsca w szeregu sobie nie udowodnicie
smiley_emoticons_nicken.gif
 
Do góry