Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20436

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

po wpisach w tym temacie myślałem, że gracze legionu pozjadali wszystkie rozumy :(
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

jednak upadek był z bardziej wysoka jak tylko z choinki....
smiley_emoticons_irre.gif


a co do sytuacji na świecie to jest niezwykle ciekawie, ciacha leją się z ee a legion z tbc....
 
Ostatnia edycja:
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

A co tu kozaczyć.Rankingi Agresorów i Obrońców mówią same za siebie.Nawet jak przeszliście na stronę wroga nie udało wam się "wyjść" przed Legion i nas pokonać.
Ciastka nie przeszły na strone wroga jedynie odcięły pasozyta co tylko brał a nic nie dawał.
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

no proszę nie rozśmieszaj mnie.... powiedz mi czy kiedykolwiek potrzebowaliście pomocy jak mieliśmy pakt ? nie wydaje mi się... trochę pokory potwory...
 

DeletedUser20445

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas


Powiem tak, nie odbieralbym tego jako odwet ale jak walke bokserow na ringu gdzie zdaza sie opuszczac garde i przyjmowac ciosy wczesniej przyjęliśmy troche ciosow od was przyszla pora by samemu wyprowadzic jakies ciosy dosc latwo doszly pewno jeszcze wiele bedzie wymian jak i z jednej jak i z drugiej grunt by sie przy tym dobrze bawic
P.s. punkty sa po obu stronach wiec chyba o to chodzi ...
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ciastka nie przeszły na strone wroga jedynie odcięły pasozyta co tylko brał a nic nie dawał.

Pytanie ile Wy braliście na początku Juktas ??? jak My byliśmy na TOP1 a Wy gdzieś na 15-20 pozycji.Wtedy Legion był super bo była ochrona przed większymi.Wspólna zakładka obronna z nami jakoś wam wtedy nie przeszkadzała.No ale jak to mówią prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie a Wy w ciężkich chwilach dla IX o przeszłości zapomnieliście. Sladox proponuję przestań palić to zioło bo ci szkodzi
smiley_emoticons_saufen.gif
.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17131

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Niestety Jarku niektórzy pamiętają, to co im pasuje :( Ale cóż zrobić.
 

DeletedUser20436

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

w takim razie trochę pokory z waszej strony też się przyda, bo chyba zapominacie, że jednak my więcej wam daliśmy niż wy nam i sami byście tych miast nie obronili ;X. Ale faktycznie, tak jak prezes napisał niektórzyy pamiętaja to co im pasuje.
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

no tak... co my byśmy bez was zrobili
smiley_emoticons_flucht2.gif


zejdź w końcu na ziemie adriaxus. jak mieliśmy wam się odpłacać, skoro nikt was nigdy nie atakował, bo byliście schowani za naszymi plecami... (mówię tutaj o czasach jak jeszcze nas nie wyrolowaliście i mieliśmy PAKT
smiley_emoticons_irre4.gif
) Także teksty typu, że wy nam daliście więcej jak my wam nie mają tutaj żadnego pokrycia.
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser19895

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Pytanie ile Wy braliście na początku Juktas ??? jak My byliśmy na TOP1 a Wy gdzieś na 15-20 pozycji.Wtedy Legion był super bo była ochrona przed większymi.Wspólna zakładka obronna z nami jakoś wam wtedy nie przeszkadzała.No ale jak to mówią prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie a Wy w ciężkich chwilach dla IX o przeszłości zapomnieliście. Sladox proponuję przestań palić to zioło bo ci szkodzi
smiley_emoticons_saufen.gif
.
I znowu.... no niewierze
ile razy ciastka z legionem będą zrywać i wracać do siebie:confused: no pytam się ????

I nie wracajmy do początków bo było że oba korzystały to że legion wiekszy był nie znaczy że nie korzystał z tego że ciastka rozbijały jeden sojusz za drugim :D
A i pomocy w buntach nie potrzebowały, tak jak to łądnie opisujesz :)
 

DeletedUser20436

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

no tak... co my byśmy bez was zrobili
stracili więcej miast? sam byłeś kiedyś w podbramkowej sytuacji ;d
zejdź w końcu na ziemie adriaxus.
jestem na ziemi, na początku kozaczyliście, po zerwaniu paktu spokornieliście na chwilę, by znów uważać się za najlepszych ;d.
 

DeletedUser15831

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

adriaxus co cie tak boli ze starasz sie sprowokowac konflikt? chcesz mozesz... TBC juz sie cieszy . btw odkad gram na tym swiecie polaczone zakladki z ciastkami byly tylko raz a gram od sierpnia bodajrze.. po drugie chyba najwiecej brali huligani spojrz gdzie oni teraz sa pod przywodztwem virtual. I moim zdaniem im sie najwieksze lanie nalezy.
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

jestem na ziemi, na początku kozaczyliście, po zerwaniu paktu spokornieliście na chwilę, by znów uważać się za najlepszych ;d.
No za to od ciebie bije skromnością na kilometr
smiley_emoticons_lol.gif

Ptaku już ci napisał, odstaw ten towar
smiley_emoticons_irre4.gif

edit: a jednak nie do ciebie to pisał tylko do sladox'a, ale jak widać tobie też się przyda
smiley_emoticons_lol.gif
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

no właśnie przeglądałem sobie grepostatsa i rzekłbym nawet, że akwizytorzy zjadają ciacha... hmmm smacznego
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser20436

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

adriaxus co cie tak boli ze starasz sie sprowokowac konflikt? chcesz mozesz... TBC juz sie cieszy . btw odkad gram na tym swiecie polaczone zakladki z ciastkami byly tylko raz a gram od sierpnia bodajrze.. po drugie chyba najwiecej brali huligani spojrz gdzie oni teraz sa pod przywodztwem virtual. I moim zdaniem im sie najwieksze lanie nalezy.
ja nie staram się prowokować konflikt, boli mnie jedynie robienie z siebie boga, jak to czyni robson i ptaku. Tak huligani to dziwnie powędrowali, ale starałem się skupić na naszych relacjach.
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

hahaha powiedz mi, w którym momencie?
smiley_emoticons_biggrin.gif
to ty cały czas prowokujesz, a ja tylko prostuję twoje wymyślone historyjki
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser15831

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Widze ze tbc sciaga posilki z Gythium ,cale szczescie co niektore niki znam i wiem jaki poziom reprezentuja
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 
Do góry