[Legalny] GRCRTools

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6248
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Witam,po dzisiejszej aktualizacji potuska jak idzie atak to strasznie piszczy(sygnał alarmowy) wiem ze to dobre rozwiazanie,ale dlaczego nie mogę tego wyłączyć ani wyciszyć??wchodziłam w opcje całkiem wszystko wyciszyłam ale tego dzwięku nie można usunać,coś chyba nie tak do końca jest zrobione,jeżeli będzie na mnie leciał atak 9h to ma to piszczeć tyle godzin???:mad:
 

DeletedUser6248

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Mam wrażenie, że gdyby nie "Norka" to na zmiany w GRC jeszcze byśmy poczekali :p , a tak prace nabrały tempa
PS Wzajemne uszczypliwosci obu Panów - bez komentarza :/

Gdybałem, czy pisać własną wersję Revolt Tool, czy nie pisać... i tak dzień za dniem schodził.
Wersje raportów w oparciu o tabele była podsuwana przez jednego francuza zaraz po wprowadzeniu tabelek na grepo, ale były jakieś problemy i porzuciłem prace. Na FO też był mniejszy limit na liczbę obrazków w poście (te tekstowe na styk się mieściły), a to kolejny demotywator.
Zatem, krecik jedynie pomógł podjąć decyzję i przyspieszyć prace :p

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Witam,po dzisiejszej aktualizacji potuska jak idzie atak to strasznie piszczy(sygnał alarmowy) wiem ze to dobre rozwiazanie,ale dlaczego nie mogę tego wyłączyć ani wyciszyć??wchodziłam w opcje całkiem wszystko wyciszyłam ale tego dzwięku nie można usunać,coś chyba nie tak do końca jest zrobione,jeżeli będzie na mnie leciał atak 9h to ma to piszczeć tyle godzin???:mad:

W ustawieniach GRCRT jest cała sekcja dla dźwięku, wraz z możliwością totalnego wyłaczenia
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Witam,po dzisiejszej aktualizacji potuska jak idzie atak to strasznie piszczy(sygnał alarmowy) wiem ze to dobre rozwiazanie,ale dlaczego nie mogę tego wyłączyć ani wyciszyć??wchodziłam w opcje całkiem wszystko wyciszyłam ale tego dzwięku nie można usunać,coś chyba nie tak do końca jest zrobione,jeżeli będzie na mnie leciał atak 9h to ma to piszczeć tyle godzin???:mad:

Dziwne bo u mnie opcja wycisz działa. Nawet przy pozostawionych dźwiękach gry które nie są wyciszone.. klikałaś zapisz ?
 

DeletedUser20384

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

ja nie wiedziałem co zrobić z tym dźwiękiem to na komputerze całkiem wyciszyłem :D Teraz juz w ustawieniach, moim zdaniem takie powiadomienie głosowe czy o ataku kompletnie bez sensu.. aby wkurza :p
 

DeletedUser8346

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Teraz przeciwnicy i zwolennicy każdego z dodatków będą się przekrzykiwać ;)
Czy Norka miała wpływ na GRC ? Na pewno tak, ale czy to istotne ? Moim zdaniem już nie ... Ważne, że komuś chciało się chcieć ... ;-)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Kochani wczoraj pokasowałam tutaj sporo postów.
Ja bardzo proszę - niech Potusek zajmuje się swoim skryptem razem z anpu, a Tropsy Kretts swoim.

Proszę również, by posty, które piszecie w tym dziale były typu:
To mi się podoba, to mi się nie podoba, to działa, to nie działa... (to tylko przykład).

Posty typu Norka to plagiat, czy to nie działa, bo ktoś coś od kogoś skopiował i źle, będą traktowane jako prowokowanie do kłótni i "nagradzane" odpowiednio.

Działajcie sobie oddzielnie nie obrażając się wzajemnie. To dotyczy autorów jak i zwolenników jednego i drugiego skryptu.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser17243

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Raporty GRCRT są przejrzyste, staranne i dopracowane ;] nie to co w norce, gdzie wszystko jest chaotyczne, wielkie, brzydkie i zamulające komputer ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Fajnie byłoby gdybyś dodał jeszcze możliwość konwersji ruchów wojsk, tak by nie trzeba byłoby ręcznie przepisywać czasów nadciągających/wychodzących wsparć i ataków :)

Jeżeli chodzi o scripting, to nie jestem profesjonalistą, ale w razie gdybyś potrzebował jakiejkolwiek pomocy pisz :)

Pozdrawiam Hero17
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Fajnie byłoby gdybyś dodał jeszcze możliwość konwersji ruchów wojsk, tak by nie trzeba byłoby ręcznie przepisywać czasów nadciągających/wychodzących wsparć i ataków :)

Jeżeli chodzi o scripting, to nie jestem profesjonalistą, ale w razie gdybyś potrzebował jakiejkolwiek pomocy pisz :)

Pozdrawiam Hero17

Zmienił się sposób konwertowania raportów, teraz klikasz konwertuj potem generuj i zamykasz okienko GRCRTools. Następnie Wchodzisz na forum i tworząc nowy post klikasz ikonkę jaką wskazuje ten screen poniżej :
skryptt.jpg


To dotyczy konwersji pojedynczego raportu jak i ruchu wojsk (okupacja lub polecenia). Nic nie trzeba ręcznie przepisywać.

skryptos.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10819

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Już miałam pisać, że mam problem z tym skryptem, czasem jednak warto wejść na forum- nie zauważyłam, że jest nowy sposób wrzucania raportów
 

DeletedUser14304

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Mam pytanie.Jak odinstalowac Krecika,zainstalowalem to by poogladac i mam problemik.Wchodzac na statystyki gracza zamiast statystyk jak do tej pory otwieraja mi sie jakies chore reklamy:(
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Nie ten temat, ale co tam:)

O ile się nie mylę Krecika instaluje się przez Tampermonkey (o ile masz Chrome, a jak nie, to podobne), zgadza się? Także klikasz na ikonkę od Tampermonkey obok paska adresu i wybierasz Dasboard. Wyświetla Ci się lista zainstalowanych skryptów na Twojej przeglądarce. Odszukujesz na liście Krecika i w ostatniej kolumnie ACTIONS masz taki mały "kosz na śmieci". Klikasz na niego, po czym potwierdzasz chęć usunięcia Krecika w oknie, które automatycznie wyskakuje i gotowe.

Musisz odświeżyć stronę z grą, aby zmiana została zapamiętania i możesz cieszyć się brakiem Krecika.


A jak Krecik instaluje się bezpośrednio w przeglądarce, to wchodzisz w ustawienia przeglądarki i tam wyszukujesz rozszerzeń zainstalowanych. Z tego poziomu usuwasz Krecika, po czym odświeżasz stronę i gotowe.


PS: Nie instalowałem Krecika nigdy, więc nawet nie wiem, jak to się robiło:) Jeden z tych dwóch sposobów powinien jednak rozwiązać problem...
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

GRCRTools dosc czesto "wykrzacza sie"...czyli raz działa ,a raz nie działa
Czy sygnał alarmu to można jakoś na stale wylaczyc?...bo po kazdym odswiezeniu przegladarki wszystko wraca do ustawien podstawowych (szczegolnie wkurza loop)
ps mozilla firefox w najnowszej wersji
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

A zapisujesz zmiany ? Bo mi się takie akcje nie dzieją dodatkowo po aktualizacji GRC przydało by się abyś wyczyścił pamięć podręczną przeglądarki i to chyba wszystko.
 

DeletedUser6248

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

GRCRTools dosc czesto "wykrzacza sie"...czyli raz działa ,a raz nie działa
Czy sygnał alarmu to można jakoś na stale wylaczyc?...bo po kazdym odswiezeniu przegladarki wszystko wraca do ustawien podstawowych (szczegolnie wkurza loop)
ps mozilla firefox w najnowszej wersji
Sprawdzone na FF 29.0 - zapamiętuje ustawienia dźwięku, nawet po odświeżeniu strony :(

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A zapisujesz zmiany ? Bo mi się takie akcje nie dzieją dodatkowo po aktualizacji GRC przydało by się abyś wyczyścił pamięć podręczną przeglądarki i to chyba wszystko.

Nie ma potrzeby czyszczenia pamięci i niestety, w obecnym rozwiązaniu stracisz informacje o zapisanym murku :(
Zmiana rozwiązania wymaga akceptacji supportu, na którą cierpliwie czekam :)
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Sprawdzone na FF 29.0 - zapamiętuje ustawienia dźwięku, nawet po odświeżeniu strony :(

- - - Automatycznie połączono posty - - -



Nie ma potrzeby czyszczenia pamięci i niestety, w obecnym rozwiązaniu stracisz informacje o zapisanym murku :(
Zmiana rozwiązania wymaga akceptacji supportu, na którą cierpliwie czekam :)

Tak stracę ale potem ponownie klikam zapisz i jest ok a co do braku potrzeby to gdybym tego nie zrobił to na wersji en nadal konwerter by nie działał i wywalał mi błąd ;p
 

DeletedUser6248

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Tak stracę ale potem ponownie klikam zapisz i jest ok a co do braku potrzeby to gdybym tego nie zrobił to na wersji en nadal konwerter by nie działał i wywalał mi błąd ;p

A jakiż to błąd? Może będę mógł go bezproblemowo obsłużyć, gdyż nie zauważyłem dotychczas potrzeby czyszczenia pamięci :(
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Ja chciałam zgłosić tylko, że jest problem z raportami.
Gdy liczba ataków i wsparć przekroczy 10 czy 15 nie można już pokazać nic ;/
A wcześniej można było wygenerować przy mniejszej ilości i nawet sobie samemu je podzielić,
by wszystko weszło na forum.
 
Do góry