Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

ja tam sie szczerze przyznam ze w dotychczasowych eventach zawsze tracilem kase czy to na dodatkowe krecenia kolem czy inne laury i inne pierdoly
zgodze sie z tym co sisi napisala ten event troche blokuje zlotnikow bo sam po sobie widze ze juz zlotowki na dodatkowe rzeczy nie wydam szkoda kasy na kamien pod domem lezy go duzo wiecej :D a nie wydam nie wiadomo ile kasy zeby wyostrzone zmysly trafic ktore jeszcze w zeszlym roku kosztowaly duzooo mniej
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

No właśnie o tym mówię. Szkoda kasy wydawać na chybił trafił. Tu akurat ten event nie sprzyja jej wydawaniu.
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

Ok, do bani trochę... Właśnie drugi raz z rzędu wylosowałem sobie -30% do czasu bobowania....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

lepsze to niz 1000 drzewa i 1000 srebra w 2 nagrodach:D
Adaśko skreślony? hhe
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

Dam CI połowę surek a Ty mi dasz skrócenie budowy hihi
 
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

No właśnie o tym mówię. Szkoda kasy wydawać na chybił trafił. Tu akurat ten event nie sprzyja jej wydawaniu.


Bo ten event nie sprzyja także grze!
Przy ostatnim receptury się spisywało nie trzeba było złota by wybrać najlepsze tutaj taka możliwość została ograniczona nie tylko dla złotników.
Kto ma złoto dopnie swego choćby wielkim kosztem, a kto nie ma może liczyć tylko na szczęście.I mydlenie oczu w stylu kolejny "event nie dla złotników" zastapmy prawdą - Kolejny event nie dla graczy tylko dla Inno.
Zarabiają i tak dużo na tym mogliby trochę przystopowac.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

Trochę złotnicy odskoczą:(
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

Heh kto ma wydać kasę to i tak ją wyda, dla mnie to zbędne. Poprzedni event z kółęczkami był bardziej "złotożerny" bo za ileś kawałków można było premki dostać, teraz nie trzeba wydać ani złotówki by mieć handlarza na 2 tyg. Jak dla mnie ujdzie w tłumie, do najgorszych nie należy ale i do najlepszych też.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

W ostatnim evencie nie wydawalem złota a premke miałem.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

U mnei na jednym świecie była a na drugim nie, brakowało mi 1 kawałka ale nie wydawałam nic choć miałąm sporo:d
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

Po co jest ta cała dyskusja, skoro nikt tu nie podaje recept na jajka?
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

Przyszedłeś tu tylko po receptury?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

W sojuszu się popytaj.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

Po co jest ta cała dyskusja, skoro nikt tu nie podaje recept na jajka?
Jak napisano powyżej zapytaj na forum sojuszu a na pewno ktoś da Ci odpowiedź w której znajdziesz receptury. Myślę że prawie w każdym sojuszu są już tematy na forum z recepturami ;)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

CHyba że kolega jest bez sojuszu to troszkę komplikuje sprawę:D
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

Po co jest ta cała dyskusja, skoro nikt tu nie podaje recept na jajka?
Polecam czytanie ze zrozumieniem... Nawet jak Ci podadzą recepturę to i tak dostaniesz co innego :p miłego eksperymentowania.
 
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

Polecam czytanie ze zrozumieniem... Nawet jak Ci podadzą recepturę to i tak dostaniesz co innego :p miłego eksperymentowania.


Ma 5 mozliwości z czego 2/3 to badziewie mimo wszystko opłaca sie głownie ze wględu na dodatkowego slota te jajka robic i to jgłowny o ile nie jedyny Plus.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

smiley_emoticons_headbash.gif
Myślę że to nie jest dział na tego typu "dyskusje" Panowie Adasko i Czciciele...

Osobiście bardzo czekam na ten event i na pewno chętnie będę się bawił karmiąc Kurę i zbierając Jej jajka;) Zwłaszcza jeśli wykluwać się będą z niego np 10x9 kawalerzyści xD
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

Ma 5 mozliwości z czego 2/3 to badziewie mimo wszystko opłaca sie głownie ze wględu na dodatkowego slota te jajka robic i to jgłowny o ile nie jedyny Plus.

Wszystko ok,ale raczej slota nie dostaniemy tylko jeden pochód z tego co pamiętam z innych event-ów. :D
 
Do góry