Sytuacja na świecie Naksos

DeletedUser22097

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Heh widze ze juz nowa walka, nowy problem :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Nie ma mocni chyba za bardzo są przekonani że będą klepać kilka sojuszy na raz :) Niedługo za to bekną :)

Ja nie wiem ile w tym prawdy :) ale podobno tam Immortals coś klasę ostatnio pokazało w NMM :p jak te 140k popa utopiło w jednym mieście :p tak coś ptaszki ćwierkają :D
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Łatwo jest krytykować kogoś za to że się nie udało ale tak to już jest, że nie zawsze wychodzi. Wiadomo nie od dziś że bronić się w tej grze jest dużo łatwiej..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Łatwo jest krytykować kogoś za to że się nie udało ale tak to już jest, że nie zawsze wychodzi. Wiadomo nie od dziś że bronić się w tej grze jest dużo łatwiej..

oczywiście ,że tak ... zgadzam się w 100%... ja po prostu reagję tak zawsze na krzykaczy :) Co poradzę ,że tak już mam :) czyny się liczą a nie gadanie o potencjalnych czynach. Swoją drogą to czy ten sojusz NMM jest taki mocny ,że trzeba zbierać ekipę na nich ? Może jeszcze tam ciekawe rzeczy będą się dziać , trzeba śledzić bliżej w takim razie :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

tak to już bywa że "wielcy" wojownicy atakują w gromadzie i bez ekipy na inny sojusz nie pójdą
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Odnośnie krzykaczy...Zadanie domowe dla wszystkich.. Sprawdzić proszę kogo atakował i przejmował sojusz NMM .. Jest tych sojuszy sporo,(mimo to że w pkt ataku jak i w obrony to NMM raczej raczkuje).Żeby potem nie było że ten świat jest zły.... Praca do odrobienia na jutro:)
Koalicja?? To chyba ulubione słowo przestraszonych lub bitych ....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

proponuje zobaczyć ile czasu istnieje MMM a potem mówić o pkt walki i raczkowaniu, co do "przestraszonych lub bitych" na razie towarzyszy ubaw
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Ale nerwowy nastrój wprowadziłeś. Nie napisałem że nie potraficie się bić tylko że w pkt raczkujecie. To wielka różnica. Chyba nie rozumiemy się zupełnie... Do tej pory pokonywane sojusze głośno pisały o ZŁEJ KOALICJI... a teraz WY przed pierwszym wystrzałem już piszecie o montowaniu "jakiejś koalicji przeciwko Wam " więc zapowiada się standardowo.. A już się bałem:)
 

DeletedUser8346

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Ja tam odkąd pamiętam zbudowana jest jedna koalicja a reszta przeciwko niej, czy jak kto woli.. ta koalicja przeciw reszcie ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

No to się ONZ na spółkę z Nie Chcę Być Szefem sromotnie potopiło na mieście gracza NMM. Zlekceważyli przeciwnika? :confused:
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Do ONZ to Wy jeszcze macie bardzo daleko...
 

DeletedUser18668

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

oczywiście ,że tak ... zgadzam się w 100%... ja po prostu reagję tak zawsze na krzykaczy :) Co poradzę ,że tak już mam :) czyny się liczą a nie gadanie o potencjalnych czynach. Swoją drogą to czy ten sojusz NMM jest taki mocny ,że trzeba zbierać ekipę na nich ? Może jeszcze tam ciekawe rzeczy będą się dziać , trzeba śledzić bliżej w takim razie :D

Taki mocny ? haha :)
Jaką ekipę ? Nie ma żadnej ekipy...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Taki mocny ? haha :)
Jaką ekipę ? Nie ma żadnej ekipy...


a Wy tam się jeszcze z ONZ lejecie czy już nie ??

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Taki mocny ? haha :)
Jaką ekipę ? Nie ma żadnej ekipy...


a Wy tam się jeszcze z ONZ lejecie czy już nie ??



TataXXL napisał:
TataXXL
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

No to się ONZ na spółkę z Nie Chcę Być Szefem sromotnie potopiło na mieście gracza NMM. Zlekceważyli przeciwnika?

o ile mi dobrze wiadomo (ale ludzie różne rzeczy gadają) że coś blisko 40 ataków na dnie...stare wygi i tak sobie dali :)) Szczerze przyznam , kibicował będę NMM :) ja zawsze kibicuję "słabszym" :))) więc dlaczego nie miałbym i teraz ;)
 

DeletedUser22389

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

No proszę zaglądam w ranking sojuszy a tu ciekawe roszady ONZ-sojusz który chyba napina mięśnie których nie ma, NMM-sojusz który stracił swoje jedyne zęby w postaci Tuchajbeja(chyba Evelin z Killerem na spółe najlepiej pamiętają jak ich ten koleś wykańczał w pojedynke)a walki na wielu frontach bez niego nie mają dla was sensu, Nemezis i tu wielkie brawa szybciutko sprowadzają do parteru kolosa na glinianych nogach którym są Cichociemni, no i pozycja piąta Immortals a ten sojusz zachowuje się troszkę jak impotent z jedną laską mu nie idzie to mu się wydaję ze z drugą będzie wszystko grało...Takie moje wrażenia dalej nie opisuje bo mógłbym być nieobiektywny zachaczając o np mój sojusz:)
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Jak dla mnie to bardzo trafna ocena sytuacji na świecie..
 
Do góry