Walki na świecie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15560

Guest
Odp: Walki na świecie

Oj lekka przesada, bo wyspy pod cudaki wybieraliśmy sami, więc nie rozmieszaj, że ktoś tutaj od was nam pomagał. Bo akurat nie poszliśmy schematem przez was kiedyś proponowanym. A każdy wiedział, gdzie te cudaki robić będziemy.

Co do wojowników to chyba sprawa prosta, nie ma o czym tutaj dyskutować, bo wczoraj wielu z was deffem atakowało. Także dyskusja zbędna.

Pozdrawiam i miłego dnia :)

czekaj czekaj czy to
cigrmpfofys5xtiks.gif
Katarzyna, która w imię wojny z RE wbiła na m54 i przy więcej niż 5 atakach opróżniała miasta i oddawała bez walki zmieniając ich nazwy?


prośba do Was Kochani z Tsunami, nie róbcie z siebie wojowników, w opcji podaj cegłę byliście wręcz wzorowi, ale na koniec nie próbujcie nawet doczepiać sobie łatek wojowników, bo to już jest zwyczajnie śmieszne
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15613

Guest
Odp: Walki na świecie

Tu muszę trochę Tsunami obronic gdyż robili swoje byli daleko więc pomagali deffem obstawiajac sporo miast.
Wiadomo jak się cuda buduje to brakuje czasu na walke z powodu braku surowców może teraz Tsunami pokaże pazur? :D

Co do Cudów i mojego udziału swego czasu pisałem wam możliwości obrony i taktyki ustawiania cudów 1 cudak był postawiony ten co proponowałem chyba Tombenowi była to wasza Piramida.
Obronie mieliście tak jak wam proponowałem ustawioną może to zbieg okoliczności w sumie mi to lotto Tak czy siak Gratuluję zdobycia Korony jak wiecie lub nie od początku wam kibicowałem.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A zapomniałbym oczywiście Gratuluję Tsunami a nie Debilą którzy dostali koronke w prezencie a podesłąc deffa to każdy ***** potrafi.
To że walczyli to swoją drogą lecz w walce czystej zostali nie raz pokonani a w walce na Bota czy proszenie na pw "Dołącz do nas" to nie walka.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Walki na świecie

A wbijałeś na cuda kiedyś?
No to się schowaj i nie pisz głupot o topieniu jak nie.
Zawsze łatwo się bronić atakować gorzej jeszcze z takimi odległościami.
Prawda jest taka,ze umiejscowienie cudaków i to jak ich bronić napisał Casanti Wam wybrał to tak, by były nie do zdobycia.
A wojownicy nie atakują z tego co wiem deffem czy biremami,a synchro robi się na sekundy nie na godziny.
Oczywiście, by nie uogólniać kilku graczy jest dobrych co nie zmienia faktu, że jedynym ich priorytetem jest rozbudowa miasta na 13716.

Po pierwsze Oszczepcs taki wymiatacz z ciebie a nic nie zdziałałeś aby nam na cudaki wbić
po drugie The Bille zablokowali cuda wbijając kolony Przymierze Trzech , Neutralnych
a na cudaka waszego czyli Mega Sekty wbił kolonem DEWAS , ja rozumiem , że po akcjach kilku, kilkunastu osób to jest realne aby na cud wbić ale wam wpłynął jeden gracz DEWAS i wam rozwalił cudaka .

xCasanti nam wysp nie wybierał , i nie miał Michał pojęcia gdzie cuda powstaną jedyne co powiedział to cuda musimy budować na M64 :) ale to było długo bardzo długo przed rozpoczęciem ery cudów , w ten czas jeszcze gadaliśmy na team speak gdy była koalicja .
Jak bronić cudaków tego również xCasanti nam nie powiedział
tą informację dostaliśmy od DEWASA to on podpowiedział nam jak mamy bronić naszych włości :)

Teraz po nas jedziecie ? bo co nie udało wam się nic zdziałać aby rozwalić nam cudaki
to musicie się wyżyć na forum śmieszni jesteście
wytykacie nam współpracę z the billami ?
spójrzcie na Przymierze Trzech połączone przed cudami z trzech sojuszy (=RESIDENT=EVIL=,*Niepokorni*,Liga Lordów) w jeden ,więc o co chodzi ? co ?
 
Odp: Walki na świecie

Po pierwsze Oszczepcs taki wymiatacz z ciebie a nic nie zdziałałeś aby nam na cudaki wbić
po drugie The Bille zablokowali cuda wbijając kolony Przymierze Trzech , Neutralnych
a na cudaka waszego czyli Mega Sekty wbił kolonem DEWAS , ja rozumiem , że po akcjach kilku, kilkunastu osób to jest realne aby na cud wbić ale wam wpłynął jeden gracz DEWAS i wam rozwalił cudaka .

xCasanti nam wysp nie wybierał , i nie miał Michał pojęcia gdzie cuda powstaną jedyne co powiedział to cuda musimy budować na M64 :) ale to było długo bardzo długo przed rozpoczęciem ery cudów , w ten czas jeszcze gadaliśmy na team speak gdy była koalicja .
Jak bronić cudaków tego również xCasanti nam nie powiedział
tą informację dostaliśmy od DEWASA to on podpowiedział nam jak mamy bronić naszych włości :)

Teraz po nas jedziecie ? bo co nie udało wam się nic zdziałać aby rozwalić nam cudaki
to musicie się wyżyć na forum śmieszni jesteście
wytykacie nam współpracę z the billami ?
spójrzcie na Przymierze Trzech połączone przed cudami z trzech sojuszy (=RESIDENT=EVIL=,*Niepokorni*,Liga Lordów) w jeden ,więc o co chodzi ? co ?


Wiesz co ja Ci to wyjaśnie poświęce swój czas, by ośmieszyć Cię przed całym Heraklionem.
Odpowiadając na zarzut pierwszy - wymiataczem nie jestem gram aktywnie i nie boję się walki, ale umiejętnościami odstępuje o wiele np. Vimesowi czy Wredniakowi.
Do Nas na cudaka wbito tak to prawda tyle, że atakami mieli tam po 3/4 godziny.Ja do Was miałem 9 godzin i 7/8 wsparciami nic nie zrobiłem?
10 tysięcy birem ode mnie samego wchodziło do 15 sekund po kolonie masz screena jeśli nie wierzysz:
r7sml4.jpg

Wcześniej jeszcze manty,potopione offy i prawie 3k ogni siedziałem cały dzień by wysyłać.
Kolejna sprawa jest tak,że Nasi gracze przeszli do Was na cudaki około 10 osób wysyłali surowce,skracali, a Wy ich wywaliliście bez słowa i przyjęliście TB, które i tu nie zgodzę się z Michałem zasłużyło na zwycięstwo, ale jako The Bile nie jako Tsunami.
Już pominę słowa napsiane na tym forum kilka miesięcy temu gdzie PSK pisał bawcie się dobrze itp. a wyszło na to, ze surowce wysyłali jak mało kto nawet Anusiak po koronkę wszedł.
Nasza współpraca z RE wyglądała tak, ze pomagaliśmy sobie wzajemnie przeciw TB w stosunku do Was byliśmy neutralni, bo tak zakładalismy, ze sojuszników Sekta nie wystawia gdybyśmy walczyli od początku nie wybudowalibyście tych cudów i dobrze o tym wiesz.
Moich wpisów by nie było gdybyście byli uczciwi oraz gdybyście nie próbowali robić z siebie wojowników podczas gdy przez cały serwer jedyne co robiliście to senaty i świątynie.Pogódź się z tym, że walczyć nie umiecie.Bo ja z tym, ze wygraliście pogodziłem sie dawno z tą mała satysfakcja, że Adam0105 też dostał koronkę.
Korzystając z okazji dzięki wszystkim uczciwym do końca za wspólną grę tak i Sekcie jak i Wicherkom czy później RE.
 

DeletedUser20790

Guest
Odp: Walki na świecie

Po pierwsze Oszczepcs taki wymiatacz z ciebie a nic nie zdziałałeś aby nam na cudaki wbić
po drugie The Bille zablokowali cuda wbijając kolony Przymierze Trzech , Neutralnych
a na cudaka waszego czyli Mega Sekty wbił kolonem DEWAS , ja rozumiem , że po akcjach kilku, kilkunastu osób to jest realne aby na cud wbić ale wam wpłynął jeden gracz DEWAS i wam rozwalił cudaka .

xCasanti nam wysp nie wybierał , i nie miał Michał pojęcia gdzie cuda powstaną jedyne co powiedział to cuda musimy budować na M64 :) ale to było długo bardzo długo przed rozpoczęciem ery cudów , w ten czas jeszcze gadaliśmy na team speak gdy była koalicja .
Jak bronić cudaków tego również xCasanti nam nie powiedział
tą informację dostaliśmy od DEWASA to on podpowiedział nam jak mamy bronić naszych włości :)

Teraz po nas jedziecie ? bo co nie udało wam się nic zdziałać aby rozwalić nam cudaki
to musicie się wyżyć na forum śmieszni jesteście
wytykacie nam współpracę z the billami ?
spójrzcie na Przymierze Trzech połączone przed cudami z trzech sojuszy (=RESIDENT=EVIL=,*Niepokorni*,Liga Lordów) w jeden ,więc o co chodzi ? co ?

Ja mam tylko jedną prośbę do wojowników i taktyków z TSUNAMI odpuśćcie sobie świat urodzinowy bo ze strachu przed waszą potęgą nikt tam z poza waszego sojuszu nie zawita
 

DeletedUser15946

Guest
Odp: Walki na świecie

tak a propo kilka cudakow rozwalilismy , zaczynajac od atlantydy poprzez cudaka neutralnych ,megasekty tez o ile pamietam, konczac na przymierzu, łatwiej cudaka bronic to fakt ale tez trzeba to umiec, gratuluje tsunami i debilom wybudowania cudow,
 
Odp: Walki na świecie

tak a propo kilka cudakow rozwalilismy , zaczynajac od atlantydy poprzez cudaka neutralnych ,megasekty tez o ile pamietam, konczac na przymierzu, łatwiej cudaka bronic to fakt ale tez trzeba to umiec, gratuluje tsunami i debilom wybudowania cudow,



Co innego mieć cudaka dla zabawy na m55 gdzie kolonem Dewas miał bardzo blisko,a co innego na m64 gdzie ataki leciały dłużej niż wspomniany kolon Dewasa.Ataki te leciały po kilkanaście godzin przez dzień i przez noc w jednej akcji,ale gracz był u Nas gracza nie było i to był problem pechowy dzień Juchacha miała i tyle gdybyśmy wiedzieli na pewno by nie wbito.
Patrząc z perspektywy czasu nie musieliśmy tych piramidek rozwalać, bo miasto zostało odebrane,ale cuda nie miały dla Nas większego znaczenia to i je mogliśmy sobie zburzyć.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Walki na świecie

"sojuszników Sekta nie wystawia" powiadasz , a co zrobiliście ? wystąpiliście z koalicji przeciw RE i podpisaliście pakt
tym samym wystawiliście dwa sojusze a nie jeden
i tsunami i winds of war
 
Odp: Walki na świecie

"sojuszników Sekta nie wystawia" powiadasz , a co zrobiliście ? wystąpiliście z koalicji przeciw RE i podpisaliście pakt
tym samym wystawiliście dwa sojusze a nie jeden
i tsunami i winds of war



Haha już wybierasz to czego się możesz uczepić, ale znów masz pecha co innego podpisać pakt przeciwko wspólnemu wrogowi w porozumieniu z Wami i Wow,a co innego podpisać pakt z tym wspólnym wrogiem przeciwko swoim sojusznikom bez ich wiedzy mniej więcej tak by wyglądała mapka:
http://grepointel.com/map.php?server=pl33&ref=xo97it4lgni5381unc8zhpqa8svu9mlz1pgz0ac

Czyli w skrócie my się wykrwawiamy na dwóch frontach,a Wy sobie budujecie cudaki w jakims zaciszu i tak było przez kilka miesięcy przed i w trakcie cudów pomyśl jak, by fajnie było gdybyśmy walczyli z Wami od razu?
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Walki na świecie

xCasanti 25.01.14 o godzinie 13:51
Wyspa 283558

Prosże Tu Masz taką wyspę i nawet na niej jesteście.

No tak żadnego wkładu nie miałem w to.
Żadnej taktyki wam nie proponowałem to wszystko Dewas Gratuluję Dewas.
Ps. Wbił sam do osoby której nie było przy kompie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15946

Guest
Odp: Walki na świecie

dewas płynał na waszego cudaka kilkanascie godzin, to pierwsze po drugie na cudaki wybiera sie zaufane i aktywnych graczy , a nie przypadkowych, i tu niema sentymentow ze ktos by chciał miec miasto na cudaku, tu decyduje rada lub szef sojuszu, nie budowalismy cudow bo jak gramy o cos to staramy sie to robic porzadnie a nie bylo u wielu ochoty na słanie surowcow, wiec zeby zadowolic tych graczy co chcieli koronki, ktos od nas wymyslił sposob zeby i wilk syty i owca cała, a urabianie ideologi do faktow to stara metoda propagandowa
 

DeletedUser17449

Guest
Odp: Walki na świecie

żałosne posty graczy którzy przegrali ten świat, nikt nie rozlicza zwycięzców chyba że jest debilem
 
Odp: Walki na świecie

dewas płynał na waszego cudaka kilkanascie godzin, to pierwsze po drugie na cudaki wybiera sie zaufane i aktywnych graczy , a nie przypadkowych, i tu niema sentymentow ze ktos by chciał miec miasto na cudaku, tu decyduje rada lub szef sojuszu, nie budowalismy cudow bo jak gramy o cos to staramy sie to robic porzadnie a nie bylo u wielu ochoty na słanie surowcow, wiec zeby zadowolic tych graczy co chcieli koronki, ktos od nas wymyslił sposob zeby i wilk syty i owca cała, a urabianie ideologi do faktow to stara metoda propagandowa


Pisałem, ze dla zabawy budujemy jednego wybralismy wyspę nie graczy i tyle.



żałosne posty graczy którzy przegrali ten świat, nikt nie rozlicza zwycięzców chyba że jest że jest debilem

Hipokryci...
sojusz TOP1 dał sygnał startu bobom budowniczym na świecie HERAKLION pozdrawiam i życzymy miłej zabawy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Walki na świecie

Ja mam tylko jedną prośbę do wojowników i taktyków z TSUNAMI odpuśćcie sobie świat urodzinowy bo ze strachu przed waszą potęgą nikt tam z poza waszego sojuszu nie zawita
no ty wielki wojowniku na pewno nie zawitasz
bo tam nie będziesz mógł festynów robić hahahaha tak jak na heraklionie
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Walki na świecie

Sobota jest Tomek pije,Duchu obserwuje już,zaraz wejdzie reszta Billi.

Lece po popcorn :D

Oszczep siła argumentu a nie argument siły hehehe
Ten co więcej pisze ma więcej racji według nich :<
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Walki na świecie

Hipokryzja wszędzie:
148kil5.png


Tomben no już Ci coś mówiłem odpuśc sobie
hahaha śmieszny jesteś wklej staty wojowników
bo z tego co widzę to jest za mną :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Sobota jest Tomek pije,Duchu obserwuje już,zaraz wejdzie reszta Billi.

Lece po popcorn :D

Oszczep siła argumentu a nie argument siły hehehe
Ten co więcej pisze ma więcej racji według nich :<
hahaha oj Michał :) wczoraj sobie popiłem :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15613

Guest
Odp: Walki na świecie

Napisałeś do Oszczepa więc porównamy cię z Oszczepem hehehe
81 tomben TSUNAMI 756619
29 OsZczepCS MegaSekta 1552373
 
Do góry