Sytuacja na świecie Olimpia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Ale tu cisza na tym świecie... Nic się nie dzieje?

Piszcie coś, przecież wojenki są :)
 

DeletedUser15821

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Spokojnie , powoli wszytsko sie rozkreca :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Jakoś gram na tym świecie i coś się dzieję. Pamiętajmy jest to świat z prędkością x1, więc nie wymagajmy od razu spektakulranych zwrotów akcji itp. Zresztą nie chcecie chyba słuchać jak to gracz X przejał wioskę gracza Y., bo to bez sensu w tym momencie. Wybuchną większę wojny pomiedzy sojuszami wartymi uwagi i wtedy można dyskutowac...
 

DeletedUser12744

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Seka nierozumie tylko jednego zakladasz sojusz a jestes w innym niepowinienes raczej pierwszego rozwiazac?
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

A ja sobie tam pykam od początku w jednym - szkoda, że mi nazwę zmienili, ale cóż - z szefostwem się nie dyskutuje (Heh chociaż jestem z tego znana :D).

Wczoraj miałam ładną akcję i muszę przyznać, że dawno już na grepo takich emocji nie miałam.
Podziękowania dla przeciwników :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

I tak długo wytrzymałem ;) Powoli świat się rozkręca , nabiera tempa :D ... Na nudę nie narzekam , szukam i znajduję rozrywkę ;)

Oj Oj Oj -arturku- w Taki haniebny sposób uciekłeś myślałem że stać cię na więcej :) Twoja Rola na Olimpii się skończyła tak szybko jak szybko się rozwijałeś ...
Wystarczy tylko odpowiednia taktyka by poskromić chłopaczka i doprowadzić go do łez :D

myślę że się nie podasz i gdzie indziej zaczniesz wojować :)
Pozdrawiam :D
 

DeletedUser19503

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

hehe ja odpadam - przy tej szybkości nie jestem w stanie utrzymać myszki - za szybko lata....
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Ma to też swoje plusy, np. wyślesz kolona przed świętami, to nie musisz nic sprawdzać w czasie świąt, bo dopłynie on dopiero po świętach :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Nie rozumiem do końca tej dyskusji. Jezeli sie komus nei podoba to po jakiego grzyba zakłada na takim świecie konto ? Wolne światy są dla ludzi cierpliwych i myślących. Stracisz w głupi sposób offa lub miasto to odczujesz to boleśnie. Kto chce sobie szybko nabić dużą ilośc miast i chełpić się jaki to on jest super graczem to nie ucieka na Pella i po problemie.
 
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Nie rozumiem do końca tej dyskusji. Jezeli sie komus nei podoba to po jakiego grzyba zakłada na takim świecie konto ? Wolne światy są dla ludzi cierpliwych i myślących. Stracisz w głupi sposób offa lub miasto to odczujesz to boleśnie. Kto chce sobie szybko nabić dużą ilośc miast i chełpić się jaki to on jest super graczem to nie ucieka na Pella i po problemie.
Nooooooo, wasza Trójca , ty, Bonzoo i Grzesiu to jak widzę to najwięcej swoich przejmujecie lub do jakiegoś leszczyka po nocy. Nabijajcie sloty, bo takich padlin będzie więcej z tygodnia na tydzień, a jak jeszcze otworzą nowy konkretny serwer, to cuda na szarakach będziecie stawiać:D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Wstawienie kolona z wyspy na drugą do gracza często zaglądającego na grę równa się tu ZERU, kolon przy tej szybkości leci na drugą wyspę 3-5h, nawet rzucając kapcia na kolona. Więc poprawię tu poprzednika, nic tu nie pomoże myślenie i cierpliwość.....cierpliwość u większości już jest na wyczerpaniu. A wy cierpliwie czekajcie na nowe szaraki do podbicia.
 

DeletedUser9244

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Zajrzałam na ten świat (po wcześniejszej grze na NY i trochę na Pi) i.. chyba czuję się tu nieswojo. Nie wiem tylko czy to kwestia prędkości, czy... wrażenia, że to umierający świat?
Warto się w ogóle tutaj zadomowić? Polecacie inny? A może czekać na kolejny? :) Na NY już nie wrócę, bo nie ma do czego, a z chęcią znów podjęłabym wyzwanie :D
 

DeletedUser19246

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Centra poczekaj na nowy świat :) Tylko takiej ekipy jak wtedy na Ny już raczej nie będzie... Choć pojedyncze osoby z Legionu dalej grają na innych światach ze zmienionymi nickami... :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Pokaż mi w statach, że przejąłem chociaż jednego członka naszego sojuszu :) A co do przejmowania swoich to norma, wioski zostają w soju, aby nie padły łatwym łupem wrogiego sojuszu, który może z nich zrobić dogodne przyczółki dla swoich wojsk. No ale trzeba troszkę myśleć, bo w odróżnieniu od innych dalej podtrzymuje że myślenie to podstawa.

Dlaczego szarakami nazywasz własny sojusz oraz swoich sojuszników ?? (Wichry Wojny, Immortal Warrior). To właśnie planowanie długookresowe sprawia, że macie obecnie z nami taki duży problem. Zachęcam do podejrzenia sobie rozlokowania naszych miasta w porównaniu do Waszych ( u nas jest to piękny okrąg który sukcesywnie się poszerza) No ale znowu podkreślę, tutaj trzeba myśleć aby dobrze dobrać graczy i ich odpowiednio pokierować. Tak jesteśmy cierpliwi i zajmujemy dogodne pozycje tuż pod Waszymi nosami. Jeżeli innym jej brakuje to widocznie muszą zmienić świat.

ps. Pokażemy Ci, ze każdemu można wsadzić kolona, nie ma osoby której się nie da :) Trzeba być tylko cierpliwym, wyczekać odpowiedni moment i troszeczkę pomyśleć. Aa no i przyda się wsparcie zgranego sojuszu, czego u Was ewidentnie brak :)
 
Do góry