Lamia - Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22529

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Faktycznie, jest taki fragment też, ale szczerze powiedziawszy dziwię się, że tak opanowany był. Gdybym był na jego miejscu to za wpisy o swym dziecku ciut grubiej bym napisał. Ale mniejsza o to, oboje wiemy, że wiadomości było więcej, nie do końca grzecznych, więc może zamiast udawać, że nic nie miało miejsca lub prosić Bombi o pośrednictwo wytłumaczyłbyś chociaż sprawę na priv z szefo, bo wątpię by mógł szefo na przeprosiny liczyć.
 

DeletedUser9820

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

O nic jej nie prosiłem. Pierwsza do mnie napisała nie przekręcaj faktów.
Wg mnie to niepotrzebne zaśmiecanie forum.
 

DeletedUser22529

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Jak by sytuacja takowa nie zaistniała to by nie było zaśmiecania forum. Spójrz na to z naszej strony, wyglądało to na chęć wyładowania emocji w dość durny sposób, zgodzisz się ze mną?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Komentarze głupie, a docinki w stosunku do członków rodziny zawsze uważałam i uważać będę za dziecinadę. Grepo do gra, a nie front wojenny w Afganistanie, wyluzujcie naprawdę.
 

DeletedUser22376

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Ehh.... Znów spóźniłem się na awanturę... No nic, będą może następne.

Co do całej sytuacji o którą się tutaj przekomarzacie - po wpisach na FO (również tych usuniętych) widać dokładnie że kolega gębar06 młodej daty jest i dzieci własnych nie ma. Odnoszę wrażenie że na początku bagatelizował sprawę uważając że nic się nie stało. Ktoś starszy i ciut mądrzejszy z DT podpowiedział owemu koledze że poszedł po bandzie i zachował się bardzo nie fair. Jeszcze wczoraj próbował załatwić to za pomocą naszej koleżanki - dziś, próbuje wybielić się tutaj. Myślę że sprawę można zamknąć i nie ma co dalej roztrząsać się na jego postępowaniem - wszak łomot moralny dostał i od wrogów i od sprzymierzeńców na tym serwerze. Pewnie i tak nie zrozumiał - nie ma co się nad tym rozwodzić - zrozumie jak będzie miał własne dzieci i postawi się wtedy w położeniu szefa111.

Zmieńmy już temat co?

Kiedy wreszcie jakieś osiołki odwiedzą moje miasta? Czekam z niecierpliwością. Jeszcze miesiąc i będę miał wyspę pod cudak w samym centrum Waszego terytorium. Jak tam stan wojenny w DT? Telefony nadal nie działają? Widzę że dużo internowanych... Było przemówienie Wodza? Jak nie - to podaje propozycje:

Obywatelki i obywatele. Wielki jest ciężar odpowiedzialności, jaka spada na mnie w tym dramatycznym momencie Demagogiczno - Triadowej historii. Obowiązkiem moim jest wziąć tę odpowiedzialność. Chodzi o przyszłość naszego sojuszu, o którą moje pokolenie walczyło na wszystkich frontach Lamii, i której oddało najlepsze miesiące swego grania. Ogłaszam, że w dniu dzisiejszym ukonstytuowała się Wojskowa Rada Ocalenia Demonicznego (w skrócie WROD lub WRZÓD). Rada Sojuszu, w zgodzie z postanowieniami wewnętrznego regulaminu, wprowadziła dziś o północy stan wojenny na obszarze całego morza 44.

Ekscelencja.
 

DeletedUser9820

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Nikogo nie prosiłem o łagodzenie sytuacji (znów złe info masz). Kto się próbuje wybielić? Ja jestem czarny i będę :D
Nikt z DT nic mi nie pisał w tej sprawie więc nie udawaj mądrzejszego i lepiej doinformowanego niż jesteś ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Ehh.... Znów spóźniłem się na awanturę... No nic, będą może następne.

Co do całej sytuacji o którą się tutaj przekomarzacie - po wpisach na FO (również tych usuniętych) widać dokładnie że kolega gębar06 młodej daty jest i dzieci własnych nie ma. Odnoszę wrażenie że na początku bagatelizował sprawę uważając że nic się nie stało. Ktoś starszy i ciut mądrzejszy z DT podpowiedział owemu koledze że poszedł po bandzie i zachował się bardzo nie fair. Jeszcze wczoraj próbował załatwić to za pomocą naszej koleżanki - dziś, próbuje wybielić się tutaj. Myślę że sprawę można zamknąć i nie ma co dalej roztrząsać się na jego postępowaniem - wszak łomot moralny dostał i od wrogów i od sprzymierzeńców na tym serwerze. Pewnie i tak nie zrozumiał - nie ma co się nad tym rozwodzić - zrozumie jak będzie miał własne dzieci i postawi się wtedy w położeniu szefa111.

Zmieńmy już temat co?

Kiedy wreszcie jakieś osiołki odwiedzą moje miasta? Czekam z niecierpliwością. Jeszcze miesiąc i będę miał wyspę pod cudak w samym centrum Waszego terytorium. Jak tam stan wojenny w DT? Telefony nadal nie działają? Widzę że dużo internowanych... Było przemówienie Wodza? Jak nie - to podaje propozycje:

Obywatelki i obywatele. Wielki jest ciężar odpowiedzialności, jaka spada na mnie w tym dramatycznym momencie Demagogiczno - Triadowej historii. Obowiązkiem moim jest wziąć tę odpowiedzialność. Chodzi o przyszłość naszego sojuszu, o którą moje pokolenie walczyło na wszystkich frontach Lamii, i której oddało najlepsze miesiące swego grania. Ogłaszam, że w dniu dzisiejszym ukonstytuowała się Wojskowa Rada Ocalenia Demonicznego (w skrócie WROD lub WRZÓD). Rada Sojuszu, w zgodzie z postanowieniami wewnętrznego regulaminu, wprowadziła dziś o północy stan wojenny na obszarze całego morza 44.

Ekscelencja.


Bredzisz jak zwykle :)
 

DeletedUser22529

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Czemu od razu bredzi? Jesteście z nim po sąsiedzku i zamiast wpadać, to on dopraszać się musi
 

DeletedUser15752

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

A po co tu się komukolwiek z czegokolwiek tłumaczyć, co to w ogóle jest za skandal? Nawet spóźniona ekscelencja arcybiskup Józef Wesołowski vel Haszek się odezwał. Paranoja. /Ciach/
No już do widzenia, kolacyjka, dobranocka i lulu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22529

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

W sumie racja nie ma o co afery robić, szkoda tylko, że Tobie nikt nie groził wykorzystaniem zdjęć Twoich dzieci, chętnie bym zobaczył jak uznajesz sprawę za niemającą miejsca będąc przy tym oazą spokoju. W sumie jak byś Bigos zagonił swoich do roboty to może by nie mieli czasu na wypisywanie takich głupot.
 

DeletedUser22376

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

A po co tu się komukolwiek z czegokolwiek tłumaczyć, co to w ogóle jest za skandal? Nawet spóźniona ekscelencja arcybiskup Józef Wesołowski vel Haszek się odezwał. Paranoja. /Ciach/
No już do widzenia, kolacyjka, dobranocka i lulu.

Te Ciach to oznacza że Bigoooss to niezłe ciacho? Bo jak tak, to jako Ekscelencja jestem żywo tym zainteresowany.

Jestem pod wrażeniem że napisałeś mój nick - nick którego nie wolno wymieniać bo napisany jest pismem Mordoru i którego tutaj nie można używać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Nie lepiej się umówić na PW i ze sobą pisać :D ? A jak ktoś będzie chciał to zobaczyć to wklei ktoś z was treść i gites a nie spamować po forum no ale jak to nie przeszkadza nikomu to oki bo by się pogadało o normalnych rzeczach jak nie tylko o nienawiści wzajemnej :D

Ogólnie to nam się na mapie trochę sytuacja zmienia pod erę cudów jak by ktoś nie zauważył :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Kochani, znowu zaczynacie? Jak będziecie się tak kłócić to się pogniewamy i zabiorę wam zabawki :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Pani Justyno to są takie małe pogawędki. Mój ulubieniec od rozmów ma niestety "urlop"
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

nie, wolę zacząć od początku :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

właśnie tak sobie zerkałem i pół dt tem gra

a na ten nowy świat sam się wybierasz czy z kimś ?
 
Do góry