Pella party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22102

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Szczerze, to już ciekawsze były wywody byłego dyplomaty Tytanów od tej bezsensownej i nudnej wymiany zdań...
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Napisalibyście Pellaci jak tam sprawują się Herosi. Dobrze to działa? Mają duży wpływ na taktykę? Są jakieś myki?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Napisalibyście Pellaci jak tam sprawują się Herosi. Dobrze to działa? Mają duży wpływ na taktykę? Są jakieś myki?
A czemu ma działać źle?
Taktyka to chyba zawsze taka sama dla tych co nie są w radzie. Lać czerwonych, wspierać niebieskich i zielonych. Co do tego mają herosi?
Myków żadnych nie ma. Daje hero bon do srebra, to się go daje tam gdzie najwięcej srebra przybywa. Daje bon do statków to do miasta ogniowego. Daje bon do obrony to się daje tam gdzie bunt wbiją.
Chyba każdy wie jakiego bona kiedy potrzebuje, a jak nie wie to żaden poradnik raczej nie pomoże.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Napisalibyście Pellaci jak tam sprawują się Herosi. Dobrze to działa? Mają duży wpływ na taktykę? Są jakieś myki?

Myk jest taki, że jak rozbijasz defa czy transy, to najlepiej na mieście z Herkulesem i w paczkach po 50 pw. Wtedy koleś zdobywa łaski za darmochę, ale ja wiem czy to taki myk :confused:
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

A czemu ma działać źle?

Kolega albo nowy albo ma słabą pamięć. Beta serwery sa na niskim poziomie i co drugi event czy nowość jest mocno zbugowana lub niezrównoważona odpowiednio. I dlatego to pytanie.
Ale dzięki za informacje :)
Herosi, herosi - wszyscy się ekscytowali ich wprowadzeniem a mało informacji jak się sprawdzają w praniu :p
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Kolega albo nowy albo ma słabą pamięć. Beta serwery sa na niskim poziomie i co drugi event czy nowość jest mocno zbugowana lub niezrównoważona odpowiednio. I dlatego to pytanie.
Ale dzięki za informacje :)
Herosi, herosi - wszyscy się ekscytowali ich wprowadzeniem a mało informacji jak się sprawdzają w praniu :p

ja osobiście jakoś nie mogę sie przestawić na te pokemony.
tymbardziej że trzeba wysyłając atak wstawić również jako jednostkę atakującą danego pokemona żeby był aktywny.
w większości miast nie przydzieliłem nic albo coś z przypadku.
niby dają jakieś bonusy % w deff czy off //ciach//
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

oj nimm- Ty to zawsze marudzisz.

moim zdaniem całkiem przydatni ci bohaterowie. jedynie mnie wkurza,ze tak długo do miasta przybywają- około 3 h.
MG34- bohaterowie nie są przydzielani do miasta na stałe.
potrzebujesz np. gdzieś szybko hoplitów zrobić to przywołujesz Chirona bo przyspiesza ich rekrutację. jak masz bobaska i bonus z misji taki do szybciej rekrutacji to naprawdę expresowa produkcja jest.
no i tych bohaterów trzeba trenować- z każdej misji wyspowej są oprócz bonusów jeszcze monety mądrości lub monety wojny.
gdy chcesz jakiegoś bohatera wytrenować czyli dodać mu siły płacisz tymi monetami, tak samo chcąc zrekrutować kolejnego.
miałam okazję wypróbować Leonidasa- zwiększa silę jednostek obronnych. mój na razie o 10% ale
ale nawet te 10% to sporo, jak jest mur, wieża , falanga i bonus ulepszona obrona.
straciłam miasto ale 15 k z obrony za 2 dni mi wpadło:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Pella

oj nimm- Ty to zawsze marudzisz.

przecież jestem zakompleksionym człekiem z ogromnym brakiem wiary w siebie.
wszelkie swe niepowodzenia życiowe staram sie rekompensować sobie przy pomocy grepo...
nie rozumiem zatem Twych odczuć wobec mych marudnych wypowiedzi :)
 

DeletedUser22645

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Mi na Pelli wlasnie stuknal trzydziesty dzien a ze mi sie dluzy ogladanie zmieniajacych sie cyferek to postanowilem ze tutaj zajrze i sobie zobacze co o tym serwerze ludzie ogolnie mowia bo ma ruszyc jutro ten nowy szybki tyle ze w starym podboju i mam dylemat zwlaszcza ze polityka mojego obecnego sojuszu deczko pokrzyzowala moje niecne plany wobec paru rywali :p A tak poza tym witam :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Mam pytanie czy mozna kolona wysłac z samymi mantykorami bez zadnego innego offa i łodek?
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Mam pytanie czy mozna kolona wysłac z samymi mantykorami bez zadnego innego offa i łodek?

yep
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

nie wiem co to ognień, być może to termin ukuty przez mojego szanownego przedmówcę na określenie wszystkich okrętów bojowych,
dlatego nie powiem,że to nie całkiem prawda.
w związku z tym jednak,że trudno zgadnąć,co ma na myśli przeciętny facet to pozwolę sobie również odpowiedzieć na to pytanie:
kolona można wysłać z dowolnym okrętem bezzałogowym, nawet z biremą.
jeśli chodzi o kolonizatorów to w tej roli mogą wystąpić stwory nie potrzebujące transów.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

ale zupełnie nie mam pojęcia co jest potrzebne do podbicia miasta.
jeśli ktoś wie coś na ten temat to byłabym wdzięczna za informację.
no mam tego kolona i co dalej?
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

nie wiem co to ognień, być może to termin ukuty przez mojego szanownego przedmówcę na określenie wszystkich okrętów bojowych,
dlatego nie powiem,że to nie całkiem prawda.
w związku z tym jednak,że trudno zgadnąć,co ma na myśli przeciętny facet to pozwolę sobie również odpowiedzieć na to pytanie:
kolona można wysłać z dowolnym okrętem bezzałogowym, nawet z biremą.
jeśli chodzi o kolonizatorów to w tej roli mogą wystąpić stwory nie potrzebujące transów.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

ale zupełnie nie mam pojęcia co jest potrzebne do podbicia miasta.
jeśli ktoś wie coś na ten temat to byłabym wdzięczna za informację.
no mam tego kolona i co dalej?
chyba trzeba wprowadzić konia trojanskiego do miasta i wzniecić powstanie:confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

czy któregoś konkretnego czy to obojętne?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pella party

co Ci tam kocie nie pasuje? ogonek Ci ktoś przydeptał:eek:?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry