Sytuacja na świecie Pella

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

ER to co najwyżej prosi się o guza więc chyba Twoja wiedza mija się z rzeczywistością

a Ty Scypios z tego co widzę w grze nie brylujesz tak jak tutaj więc radzę wyhamuj...

Nie mam w zwyczaju hamować :)

akurat to nie będzie dla niego żaden problem, może dla Ciebie byłby, ale jego nie znasz, więc się nie wypowiadaj

Mnie też nikt nie zna i nikt nie pozna i co z tego?

Miał 12 miast ma już 7 z tego co widzę. Jak dla mnie to duża tendencja spadkowa. No tak, ale ja przecież nic nie wiem. Taki mocarz to pewnie w 2 dni z 3 miast zrobi 30.


wsumie teraz sporo nieaktywnych będzie pewnie w PBN hehe tylko po co oddawac miasta nieaktywnych -nieaktywnemu

No tak zapomniałem, że z kanibala można sobie miast nałapać. O ja niemądry :((( to faktycznie można z 7 miast zrobić 30. Na razie 7, no chyba że już koniec przejmowania, to takie dłuższe narazie ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22070

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Raczej za późno. Poczuli krew, i będą Was szarpać jak wilki ranne zwierze. Tylko jakaś sytuacja nadzwyczajna może Was uratować, kłótnie wewnętrzne w koalicji.

Wszystko może się zdarzyć, a PBN umie grać i ma mocną pozycję, więc nie nazywaj ich chłopcami do bicia, bo znam tam paru graczy i wiem, że to dobry sojusz, który potrafi grać. Mówicie tu o odejściu lidera i tchórzostwie, a nic wiecie i tylko piszecie bzdury typu: Lider PBN nie wytrzymał presji i stchórzył. Nie ma przymusu grania, a jakby mógł to by zapewne grał. Wiadomo, że real ważniejszy i sam już pare razy musiałem zakończyć. To normalne, że wielu graczy kończy gre. Niektórzy mają życie, a jak wielu tylko monitor i pop-corn.
Mówicie, że są na przegranej pozycji bezpodstawnie, bo co? Bo stracili pare miast nieaktywnego gracza??? Coraz głupsze te komentarze na tym forum......
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Wszystko może się zdarzyć, a PBN umie grać i ma mocną pozycję, więc nie nazywaj ich chłopcami do bicia, bo znam tam paru graczy i wiem, że to dobry sojusz, który potrafi grać. Mówicie tu o odejściu lidera i tchórzostwie, a nic wiecie i tylko piszecie bzdury typu: Lider PBN nie wytrzymał presji i stchórzył. Nie ma przymusu grania, a jakby mógł to by zapewne grał. Wiadomo, że real ważniejszy i sam już pare razy musiałem zakończyć. To normalne, że wielu graczy kończy gre. Niektórzy mają życie, a jak wielu tylko monitor i pop-corn.
Mówicie, że są na przegranej pozycji bezpodstawnie, bo co? Bo stracili pare miast nieaktywnego gracza??? Coraz głupsze te komentarze na tym forum......
Po części się zgodze z Tobą bo różnie to jeszcze może byc ale PBN ma kilka problemów -są na M-55 a tam naprawde na dł€ższą mete mało kto wyrabia a Oni mają wkoło samych wrogów. Co do szaraków po "Liderze" PBN hmmm skończyc każdy może nawet założyciel ale moim skromnym zdaniem powinien oddac wpierw wioski.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22102

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

W taki sposób kończą dla mnie tylko gracze bez honoru i tyle, każdy może kończyć, ale komplikować reszcie sojuszu grę z tego powodu?
 

DeletedUser22276

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

W taki sposób kończą dla mnie tylko gracze bez honoru i tyle, każdy może kończyć, ale komplikować reszcie sojuszu grę z tego powodu?
Kot już Ci powiedziałem, że nie jesteś osobą, która powinna się wypowiadać na ten temat. 'Człowieku z honorem', zniknąłem z gry i również znikam już z forum:)
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Nie będziemy tęsknić, w sumie lepiej, że teraz pokazałeś swoją "klasę", niż później...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Kot już Ci powiedziałem, że nie jesteś osobą, która powinna się wypowiadać na ten temat. 'Człowieku z honorem', zniknąłem z gry i również znikam już z forum:)

tu też wciskasz reset?

ale wiesz że wypadałoby coś postawić do wypicia jak już sie z Toba nie zobaczymy?
 

DeletedUser21776

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Po części się zgodze z Tobą bo różnie to jeszcze może byc ale PBN ma kilka problemów -są na M-55 a tam naprawde na dł€ższą mete mało kto wyrabia a Oni mają wkoło samych wrogów. Co do szaraków po "Liderze" PBN hmmm skończyc każdy może nawet założyciel ale moim skromnym zdaniem powinien oddac wpierw wioski.

I tu sie mylisz Art..wcale nie mają samych wrogów,jest w silnej koalicjii, kwestja zgrania sie na 100% i bedzie to co jest załozeniem od początku
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

No Art chyba powinienes zaczac sie bac : ) A kto jest w tej koalicji jesli mozna wiedziec ?
 

DeletedUser21776

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

No Art chyba powinienes zaczac sie bac : ) A kto jest w tej koalicji jesli mozna wiedziec ?

Art nie musi sie bac, on nie z takich..sorry ale nie zdradze tego, z czasem wszystko bedzie jasne :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Art nie musi sie bac, on nie z takich..sorry ale nie zdradze tego, z czasem wszystko bedzie jasne :)
Witaj ONETONET hehe przeceniasz mnie ja ciągle w strachu żyje co 2h się budze zlany potem w nocy i zerkam czy ktoś mnie przypadkiem nie atakuje hehee ale spoko jakoś sobie poradzimy. Co do PBN hmmm czas pokaże narazie nie stawiali nam oporu może to przez brak informacji o buntach -przez nieaktywnych graczy -nie wiem tego nie moja sprawa tak szczerze -każdy sojusz może jeszcze tutaj powalczyc mowa o sojuszach TOP 15
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

prawda prawda Art żyjesz w strachu stad chyba te szukanie "oczu i uszu" w ER ^^
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

prawda prawda Art żyjesz w strachu stad chyba te szukanie "oczu i uszu" w ER ^^
już nie szukam ktoś u mnie w soju odradził mi tego bo doszedł do wniosku że szybko padniecie wojne wypowiedzieliście a nic nie podbiliście a wioski tracicie hehe dla nas to dobra zabawa
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

to do złego wniosku tam doszliście :D a miasta lada dzień oddacie ale swoje :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Pella

to do złego wniosku tam doszliście :D a miasta lada dzień oddacie ale swoje :D
tak bo CF Was wesprze??? hehe w walce 1 vs 1 nie macie szans a nawet jak Was CF wesprze to łatwo Wam nie będzie bo to Wy oberwiecie najbardziej poczekaj kilka dni a się przekonasz i może dojśc do tego że z czasem CF Was zostawi hehe już kiedyś był taki sojusz i gracz który twierdził że ma plecy i nic im nie zrobimy a tutaj klops TCTW już praktycznie nie istnieje popatrz na ich historie u Was będzie bardzo podobna
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Mapka
Możecie wziąć jeszcze kilka wiosek, które są w Waszym terenie jeśli się wam uda :confused:
I tylko o takich wioskach mówimy:p
Słabe ER, a już nie pamiętasz jak siedzieliście pod miotłą, byśmy tylko się zgodzili pakt podpisać:eek:
Kłamca jesteś Art i próbujesz przeciągnąć wiele osób na swoją stronę przez zamęt tutaj i privy na grze spotkałem się już z takimi :rolleyes:
To już nie jest Ekipa Piotrusia czy nieaktywni z PBN tylko Ekipa Remontowa wypowiedzieliśmy wojnę, bo się jej nie boimy.I trzeba wyremontować wam te brzydkie wioski:eek:
Po to jest ta gra jak chcecie bić słabiaków nie obrzeżach to trzeba było się zalogować pół roku po starcie jak chcesz się bić z równorzędnym przeciwnikiem to dobrze trafiliście i oszczędź sobie te posty, bo się ośmieszasz;)
Kretów nie szukaj u nas kolego, bo nie znajdziesz
Pozdro!
 

DeletedUser22560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Najpierw zakończcie jedna wojnę potem pakujcie się w drugą ludziki :) taka mała rada :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

już nie mogę się doczekać :D na razie to siejecie popłoch tylko na forum, jak ktoś nie gra na pelli tylko czyta forum to od jakiegoś miesiąca stars sieje zniszczenie na servie, a tu się okazuje ze wojnę zaczynają od szukania kreta ^^ "spadających gwiazdek" dawno nie widziałem ale ponoć spełniają się wtedy życzenia :D taka mała uwaga do Ciebie, jak już nawiązałeś do TCTW, mieli takiego forumowego kozaczka piohund się zwal czy jakoś tak, powiem Ci ze przypominasz mi go powoli na forum, a ze z nim nie pisałem to z Tobą tez nie będę wiec to mój ostatni post :D
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Mapka
Możecie wziąć jeszcze kilka wiosek, które są w Waszym terenie jeśli się wam uda :confused:
I tylko o takich wioskach mówimy:p
Słabe ER, a już nie pamiętasz jak siedzieliście pod miotłą, byśmy tylko się zgodzili pakt podpisać:eek:
Kłamca jesteś Art i próbujesz przeciągnąć wiele osób na swoją stronę przez zamęt tutaj i privy na grze spotkałem się już z takimi :rolleyes:
To już nie jest Ekipa Piotrusia czy nieaktywni z PBN tylko Ekipa Remontowa wypowiedzieliśmy wojnę, bo się jej nie boimy.I trzeba wyremontować wam te brzydkie wioski:eek:
Po to jest ta gra jak chcecie bić słabiaków nie obrzeżach to trzeba było się zalogować pół roku po starcie jak chcesz się bić z równorzędnym przeciwnikiem to dobrze trafiliście i oszczędź sobie te posty, bo się ośmieszasz;)
Kretów nie szukaj u nas kolego, bo nie znajdziesz
Pozdro!

Panie/Pani kolego/koleżanko hmmm ździwisz się bo z tego co pamiętam a pamiętam bardzo dobrze akcja na Was już była gotowa przed TCTW tylko CF z Wami współpracowało dlatego do niej nie doszło a ruszyliśmy właśnie na TCTW które wtedy było TOP 2 bądź TOP 3 w agresorce też i już ich nie ma to samo ma się PBN chociaż Oni mieli pecha lekkiego z nieaktywnymi. Co do mapki hehe tak znam ją i już nawet wiem jak Was zaskoczyc-co raczej nie jest trudne patrząc na to jak zorganizowaliście wypowiedzenie wojny i ataki hehe niby z zaskoczenia -fakt zaskoczyliście nas tym ale też tym że nic nie podbiliście a sami straciliście i to się raczej nie zmieni

- - - Automatycznie połączono posty - - -

już nie mogę się doczekać :D na razie to siejecie popłoch tylko na forum, jak ktoś nie gra na pelli tylko czyta forum to od jakiegoś miesiąca stars sieje zniszczenie na servie, a tu się okazuje ze wojnę zaczynają od szukania kreta ^^ "spadających gwiazdek" dawno nie widziałem ale ponoć spełniają się wtedy życzenia :D taka mała uwaga do Ciebie, jak już nawiązałeś do TCTW, mieli takiego forumowego kozaczka piohund się zwal czy jakoś tak, powiem Ci ze przypominasz mi go powoli na forum, a ze z nim nie pisałem to z Tobą tez nie będę wiec to mój ostatni post :D
Popiszesz ze mną prędzej czy później nawet tutaj hehe znając Twój wybuchowy charakter to stanie się to po tym jak wylecisz z soaj bądź sam go opuścisz
 

DeletedUser18813

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Mam tylko takie pytanie.
Jestem ciekawy ile jeszcze sojuszy zaufa Starsą a potem będzie uciekało z podkulonym ogonem ???
 
Do góry