Sytuacja na świecie Korynt

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

spaprany1.jpg

smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Nie ciesz się tak. Pewnie zaraz się okaże, że własnego kreta rozbieraliśmy:(
Już wielki wódz opisik modyfikuje
hahaha.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

to to jeszcze byłoby zabawne, ale ja czuję ze sie dowiemy iż cała wypłata poszła mi wczoraj na konto spaprano za te wioski
smiley_emoticons_irre.gif
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Ja już się doczekać nie mogę:(

Co jeszcze spotka naszego bohatera?
Kto tym razem stanie na jego drodze?
Czy uczciwość zwycięży czy zostanie pokonana przez złowrogie siły nieczyste?
Czy walka od TAU wreszcie się skończy i bohater znajdzie nikczemnego kreta?

Te pytania mnie zamęczą.
Wszystkiego dowiem się dopiero po publikacji nowego tomiku bajeczek Pana T:(
 

DeletedUser20428

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Graty, ładnie pojechaliście goscia co nie ma dostępu do gry graty, jakoś 2 miesiące cięzko było Ci coś wymyslic buhaha a mi i tak miasta nigdy nie zabrałaś buhaha
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Graty, ładnie pojechaliście goscia co nie ma dostępu do gry graty, jakoś 2 miesiące cięzko było Ci coś wymyslic buhaha a mi i tak miasta nigdy nie zabrałaś buhaha

Czekalam kiedy cos wymyslisz, ale wybacz tlumaczenie po iles razy z rzedu, ze grepolis to nie bierki i tutaj sie slabosc przeciwnika wykorzystuje ( czyt. ROWNIEZ A ZWLASZCZA NIEOBECNOSC NA GRZE) to juz mnie nie bawi. Biel sobie zeby dalej :) a my mamy radoszke :)

Ps. Wedlug wczorajszych statow zabralam Ci 3, wczesniej bodajze jedno :) ale wiadomo to jest NIC :D
Nadal jest 8 : 4 dla Ciebie, ale przeciez Ty tez mi zadnego miasta nie zabrales:) tylko Tyk tyk - hahahaha ( wedlug Twojego toku myslenia )
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20532

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

no i nastepny sie tlumaczy i wymowek szuka...
straciles wioski to zacznij podbijac.
a zapomnialem potrafisz tylko przejmowac od swojego sojka wioski , przypomnij mi na przemekboch podbiles jakies wrogie miasto ??
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

MDG właśnie traci swój cud. Nawet nie próbują odbijać.
Kolon zaparkował po pięknej akcji na jednego z liderów MDG. Gracza dla Turka zaufanego i oddanego. Nie da się Go wyprzeć, opluć, oskarżyć...
Tak kończy się wyimaginowany sen o wielkości.

Chyba Panie -Berserker czas się pogodzić z porażką. Przegraliście bo jesteście słabsi...
original.jpg
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

No to kolejka ze mnie dla wszystkich .. no i wypijmy za tych co nie mogą i za przegranych buhahahahh na zdrowie :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

brawo :)
ale pewnie i tak się dowiemy, że kogoś kupiliśmy/zastraszyliśmy/ukradliśmy konto. taka to już taktyka przegranych, zawsze znajdzie się wymówka na swoją słabość.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Ale porazka na tym swiecie juz byla dawno przewidziana dla nas. Jak Rzeznia dostala cud od pomponów kwestia czasu bylo ze moga dostac kolejny i co - rowniez koniec dla nas.

Gratuluje akcji mam tylko jedno ale :) gdybysmy dostali info o kolonie akcja by sie nie udala niestety aplikacja plata figle i jej alarm niestety nie dziala czasem (ostatnio ja sam sie o tym przekonałem) jak to ładnie napisal jeden z moich przeciwników

trzeba troche szczescia w kazdej grze miec :)

i takie wlasnie szczescie miały pompony.


ps: Czwarty cud rzeźnia wezmie od pomponów jednak o wybudowaniu siedmiu to moga marzyć :)
 

DeletedUser21385

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Gratulacje dla Różowego Pomponika :)
Ta gra już od dawna polega na szukaniu okazji, że kogoś nie ma albo że alarm nie zadziała.
Udało Wam się - nasza strata.

Rzeźni nie gratuluję bo nie ma czego :p
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Przez 6h na to miasto bylo wyslanych ok 200 atakow.
Szczęścia może ciut było ale w bajke o nie działającej aplikacji to nikt nie uwierzy...
prawda jest taka, że Jarucha wstał, zobaczyl 200 atakow, 300 wsparć i zaczal szukać usprawiedliwienia.

Przegrywacie na froncie, cuda juz przegraliście. Uderzcie się w pierś i przestańcie dyrdymały opowiadać o popsutej aplikacji.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20532

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

dla człowieczków nie w temacie otóż akcja byla wspólna lecz z inicjatywy Rzeźni nie ujmujac jednak wkladu RP :)
Druga sprawa o jakim szczesciu mowa?? zostawiajac gracza bez alarmu spiacego cala noc na cudzie to mozecie tylko sami sobie podziekowac (nikt mi nie powie ze alarm nie zadzialal przy 200 atakach ).
1100 birem obstawy to moge sam nosem wciagnac nawet w bonusie , a wioska bez jaskini muru i wiezy tylko prosi sie o atak.
Jak JAcek wjechal do nas w bonusie na cud nikt nic nie komentowal a ze nie potrafiliscie utrzymac okupacji bo macie po 1,5k birem lub 400 kajakow defa w kazdej wiosce gdze jest chocby jedna czerwona kropeczka na wyspie to juz nie moja wina . Akcje na wasz ostatni KUPIONY od GOW cud zrobimy w dzien i polece kolonem do samego berkaserka wiec juz szykujcie bajeczki i wytlumaczenia :)
tak to juz jest z MDG ze jak idzie to piesni pisza a jak juz po dupce dostaja to konspiracja spiski lapowki podstep.
piszcie co chcecie nie dorownojecia nam militarnie chocby w ćwierci
ps
a co do oddania Różowego cudaka Nam to co to kogo to interesuje ?
GOW oddalo MDG cudaka i nikt od Nas nie plakal
 

DeletedUser21385

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

dla człowieczków nie w temacie otóż akcja byla wspólna lecz z inicjatywy Rzeźni nie ujmujac jednak wkladu RP :)

No inicjatywa Rzeźni a całe wykonanie RP.

O ile pamiętam bo już chwilkę jestem na urlopie to macie miasto bliżej RP z którego można było kolona wysłać no ale nie zrobiliście tego.
Dopiero po 2h jak się dowiedzieliście że kolon siedzi wysłaliście wsparcie na miasto którego i tak nikt nie odbijał bo RP już zdążyło sobie go obstawić. Tak, że nie zmieniam zdania nadal tylko gratulacje dla RP :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

a sory wsparcie szło wcześniej ale to i tak nic nie zmienia
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

No inicjatywa Rzeźni a całe wykonanie RP.

O ile pamiętam bo już chwilkę jestem na urlopie to macie miasto bliżej RP z którego można było kolona wysłać no ale nie zrobiliście tego.
Dopiero po 2h jak się dowiedzieliście że kolon siedzi wysłaliście wsparcie na miasto którego i tak nikt nie odbijał bo RP już zdążyło sobie go obstawić. Tak, że nie zmieniam zdania nadal tylko gratulacje dla RP :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

a sory wsparcie szło wcześniej ale to i tak nic nie zmienia

Zeby ci lyso bylo to zbiore screeny od ludzi z godzinami atakow i wsparc i ci udowodnie w jakim bledzie zyjesz. A teraz idz na swoj kanal youtube baska i poprzeklinaj troszke :)
 

DeletedUser20532

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

barabara pilas cos?? :rolleyes:
polowe birem z obstawy zdjalem ja reszte Kleo i Playa na pol bo nasze ataki weszy 7.00.01 :)
pisz co chcesz ja wiem swoje :)
 

DeletedUser17219

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Ale porazka na tym swiecie juz byla dawno przewidziana dla nas. Jak Rzeznia dostala cud od pomponów kwestia czasu bylo ze moga dostac kolejny i co - rowniez koniec dla nas.

Gratuluje akcji mam tylko jedno ale :) gdybysmy dostali info o kolonie akcja by sie nie udala niestety aplikacja plata figle i jej alarm niestety nie dziala czasem (ostatnio ja sam sie o tym przekonałem) jak to ładnie napisal jeden z moich przeciwników



i takie wlasnie szczescie miały pompony.


ps: Czwarty cud rzeźnia wezmie od pomponów jednak o wybudowaniu siedmiu to moga marzyć :)

a czy mdg ziomuś czasem też cudaka nie dostała ?

a Jarucha cudaka oddał po dobroci, bo Jareczkowi turek za skóre zalazł
do chela tylko napisał , bo myślał że to kret u nas
nie lubimy zdrajców , stąd ujawniamy gościa .
 
Do góry