Sytuacja na świecie Heraklion

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser17449

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

sojusz TOP1 dał sygnał startu bobom budowniczym na świecie HERAKLION pozdrawiam i życzymy miłej zabawy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Co gracz roku powiedział to powiedział, a słuchać jego się trzeba. Jego wola waszą wolą więc słuchajcie i czy chcecie czy nie chcecie to się z nim zgadzać musicie :)
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

no i już dzisiaj miała miejsce pierwsza "próba" rozwalenia cudaka -P-T-.
:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Sojusz Przymierze Trzech ma juz zablokowany jeden cud, zreszta tak samo jak Atlantyda, a za półtorej godziny Megasekta :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Dziś nam pieść radosna niesie,
Cud straciło znów przymierze!!!
Wie Atlantyda, Wie też Tsunami,
Że nie zadziera się z The Bilami!!!
Raz, dwa, pięć i trzy,
Przymierze już wypadło z gry!!!

W1JiV_Va_orig.gif
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Dziś nam pieść radosna niesie,
Cud straciło znów przymierze!!!
Wie Atlantyda, Wie też Tsunami,
Że nie zadziera się z The Bilami!!!
Raz, dwa, pięć i trzy,
Przymierze już wypadło z gry!!!

W1JiV_Va_orig.gif


Cudów więcej jeszcze mamy,
chociaż budować kolejne zamierzamy.
Będziemy próbować, a nie stać z boku,
żeby cuda wznieść na stoku,
co więcej-każdy wojownik na każdym świecie,
podaj cegłe-krzyczy i Wy to wiecie,
bohaterów zgrywać nie musisz,
raczej szybko wracaj do kuchni.
Wojować chcecie-budujcie cuda,
rymowanki to też Wasza zguba.

dobranoc :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Gratuluje sojuszowi Tsunami wybudowania 7 cudów :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

E tam tsunami bronią się na 64 bo są tam prawie sami i tak i tak przegrają :D buhahahabu
 
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Dzięki za wspólną grę i walkę, czas zakończyć przygodę na tym świecie :)

Poczułem ulgę że już koniec :)) Odzyskane kilka godzin z życia:)
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

dobrze, ze poleciałeś na Nomiego wczoraj jeszcze to był w miarę podgląd gdzie ogni szukać w szarakach :)
powodzenia w życiu i na nowych światach!
smiley_emoticons_dinosaurier07.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

E tam tsunami bronią się na 64 bo są tam prawie sami i tak i tak przegrają :D buhahahabu
jesteś śmieszny pajacu , jeśli jeszcze do ciebie to nie dotarło to informuję cię pajacu , że wygraliśmy ten świat razem z sojuszem the bille , pokraki twojego pokroju zawsze będą negowały uczciwe zwycięstwo więc się nie dziwię .
wszystkie wrogo nastawione nam sojusze zawsze będą próbowały oczerniać nasz sojusz
A PRAWDA JEST TAKA , ŻE NIKT Z TYCH WIELKICH WOJOWNICZYCH SOJUSZY NIE POTRAFIŁ NAM WBIĆ KOLONEM NA CUDAKA , A WIECIE DLACZEGO BO MY JESTEŚMY ZNACZNIE LEPSI OD WAS
nikt na HERAKLIONIE mnie nie atakuje chyba że jakieś szmaciarskie ataki lecą
ani Mega Sekta ani Rezident Evil nie startuje do mnie
boją się ?
pewnie , że tak oni tylko potrafią przejmować nieaktywnych i wbijać na szaraki
to cała filozofia tych wrogich śmiesznych sojuszy
nie pochwalicie się wbiciem kolonem do naszego aktywnego gracza .
więc nie róbcie z siebie bóg wie kogo bo dla mnie zawsze pozostaniecie cieniasami
bo mojego miasta nie przejęliście
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

jesteś śmieszny pajacu , jeśli jeszcze do ciebie to nie dotarło to informuję cię pajacu , że wygraliśmy ten świat razem z sojuszem the bille , pokraki twojego pokroju zawsze będą negowały uczciwe zwycięstwo więc się nie dziwię .
wszystkie wrogo nastawione nam sojusze zawsze będą próbowały oczerniać nasz sojusz
A PRAWDA JEST TAKA , ŻE NIKT Z TYCH WIELKICH WOJOWNICZYCH SOJUSZY NIE POTRAFIŁ NAM WBIĆ KOLONEM NA CUDAKA , A WIECIE DLACZEGO BO MY JESTEŚMY ZNACZNIE LEPSI OD WAS
nikt na HERAKLIONIE mnie nie atakuje chyba że jakieś szmaciarskie ataki lecą
ani Mega Sekta ani Rezident Evil nie startuje do mnie
boją się ?
pewnie , że tak oni tylko potrafią przejmować nieaktywnych i wbijać na szaraki
to cała filozofia tych wrogich śmiesznych sojuszy
nie pochwalicie się wbiciem kolonem do naszego aktywnego gracza .
więc nie róbcie z siebie bóg wie kogo bo dla mnie zawsze pozostaniecie cieniasami
bo mi miasta nie przejęliście


Wyjdź kłamco.
Miasta Ci nie przejęlismy, bo się chowasz i obstawiasz przejąłem Wam 12 3 razy goście na kompie byli ani razu nie odbijaliście.
W 28 osób biliśmy się i z Wami i TB (głownie z TB, bo z was sie farmi) miasta tracił głownie nieaktywny Rufus jestes za słaby, by tak mowic o Sekcie.
To dwa rapki sprzed dwoch dni jesli Cie nie atakujemy:
e6tyrt.png

2ag0rd5.png



Na cudaka nie wbilismy i chwala wam za to , bo gdy nas zdradziliście były prawie ukończone.
Kłamałeś od początku i durnie się tłumaczyłes traf gdziekolwiek na wyspę kogoś z Sekty na nowym serwie ,a zobaczysz czy jesteśmy tacy cieniasy jak piszesz.
Wy macie aktywnych graczy?Ile miast straciliscie ,a ile podbiliscie?
NIE WZIELISCIE ZADNEGO OD NASZEGO CZY RE AKTYWNEGO GRACZA.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Wyjdź kłamco.
Miasta Ci nie przejęlismy, bo się chowasz i obstawiasz przejąłem Wam 12 3 razy goście na kompie byli ani razu nie odbijaliście.
W 28 osób biliśmy się i z Wami i TB (głownie z TB, bo z was sie farmi) miasta tracił głownie nieaktywny Rufus jestes za słaby, by tak mowic o Sekcie.
To dwa rapki sprzed dwoch dni jesli Cie nie atakujemy:
e6tyrt.png

2ag0rd5.png



Na cudaka nie wbilismy i chwala wam za to , bo gdy nas zdradziliście były prawie ukończone.
Kłamałeś od początku i durnie się tłumaczyłes traf gdziekolwiek na wyspę kogoś z Sekty na nowym serwie ,a zobaczysz czy jesteśmy tacy cieniasy jak piszesz.
Wy macie aktywnych graczy?Ile miast straciliscie ,a ile podbiliscie?
NIE WZIELISCIE ZADNEGO OD NASZEGO CZY RE AKTYWNEGO GRACZA.

Nie wiem czy ty to widzisz jak siekam twojego offa nic konkretnego nie zrobiliście
chyba już zapomniałeś o pogawędkach na ts
prawda jest taka , że sądziłem iż jesteś naprawdę kumatym graczem
po twoich wypowiedziach wywnioskowałem to , no głupi nie jesteś tak mi się wydawało
ale to co piszesz , jest dla mnie śmieszne , denerwujesz się , że twój sojusz wielka mega sekta (dla mnie mała)
objechaliśmy jak dzieciaki ? nic nie zrobiliście kompletnie nic aby nam cudaki rozbić teraz próbujecie nie swornie wbijać i też nic z tego
 
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Nie wiem czy ty to widzisz jak siekam twojego offa nic konkretnego nie zrobiliście
chyba już zapomniałeś o pogawędkach na ts
prawda jest taka , że sądziłem iż jesteś naprawdę kumatym graczem
po twoich wypowiedziach wywnioskowałem to , no głupi nie jesteś tak mi się wydawało
ale to co piszesz , jest dla mnie śmieszne , denerwujesz się , że twój sojusz wielka mega sekta (dla mnie mała)
objechaliśmy jak dzieciaki ? nic nie zrobiliście kompletnie nic aby nam cudaki rozbić teraz próbujecie nie swornie wbijać i też nic z tego


Po tygodniu od wypowiedzenia Wam wojny po tym jak wyrzuciles naszych graczy ktorzy wam surke na te cuda slali zaczynalismy z atakami.
Nic nie przegralismy - nie budowaliśmy cudaków pomagaliśmy wam w nich.
Powiedz mi czy ktoś kto nie bierze udzialu w wyscigu moze go przegrac?
Objechaliśćie jak dzieci to fakt nie spodziewałbym się,ze sojusznik z ktorym w pakcie bylismy kilka miesiecy wywali graczy ktorzy mu pomagali zwiaze sie z wrogiem i zacznie wypisywac takie brednie tylko o to mam żal i będę mieć.
Nawet dzisiaj widzialem ataki tych ktorzxy to podbno wygrali skladajace sie z kilkuset birem.
Jeśli bysmy wam nie pomogli nic byście nie osiagnieli nawet z pomoca TB potem juz nie bylo czasu na nic.
Nic co tu napiszesz stanu rzeczy nie zmieni tak samo jak nie zmieni to co ja pisze.
Zachowaliscie sie jak nie powiem kto i tego nie toleruje nikt.
Szczerze mowiac to ja sie zawiodlem nie ty, bo ja was nie obrazam tylko pisze,ze to iż myslisz,ze jestes wojownikiem nie zmieni tego, ze tak nie jest
Dyplomatą i kłamcą jesteś swietnym politycy mogliby sie uczyc z twoich poematow.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Po tygodniu od wypowiedzenia Wam wojny po tym jak wyrzuciles naszych graczy ktorzy wam surke na te cuda slali zaczynalismy z atakami.
Nic nie przegralismy - nie budowaliśmy cudaków pomagaliśmy wam w nich.
Powiedz mi czy ktoś kto nie bierze udzialu w wyscigu moze go przegrac?
Objechaliśćie jak dzieci to fakt nie spodziewałbym się,ze sojusznik z ktorym w pakcie bylismy kilka miesiecy wywali graczy ktorzy mu pomagali zwiaze sie z wrogiem i zacznie wypisywac takie brednie tylko o to mam żal i będę mieć.
Nawet dzisiaj widzialem ataki tych ktorzxy to podbno wygrali skladajace sie z kilkuset birem.
Jeśli bysmy wam nie pomogli nic byście nie osiagnieli nawet z pomoca TB potem juz nie bylo czasu na nic.
Nic co tu napiszesz stanu rzeczy nie zmieni tak samo jak nie zmieni to co ja pisze.
Zachowaliscie sie jak nie powiem kto i tego nie toleruje nikt.
Szczerze mowiac to ja sie zawiodlem nie ty, bo ja was nie obrazam tylko pisze,ze to iż myslisz,ze jestes wojownikiem nie zmieni tego, ze tak nie jest
Dyplomatą i kłamcą jesteś swietnym politycy mogliby sie uczyc z twoich poematow.

Oszczep słuchaj ja ci przypomnę jak to wszystko wyglądało i ile w cudach nam pomogliście
Tsunami wybudowało 3 cuda w ten czas sojusz Mega Sekta zaczął poważną rozmowę z sojuszem Tsunami o przejściu graczy z Mega sekty do sojuszu Tsunami aby gracze mega sekty otrzymali odznaczenia zdobywcy świata
i tak też się stało przeszło kilku graczy od was do nas przed wybudowaniem czwartego cudaka na przykład zgredkovski i tosia ( która się wyszarzała gdy ją wyrzuciłem ) po wyczajeniu o co biega zostali wasi gracze wyżuceni, prawda jest taka ,że przyssaliście się przed ukończeniem czwartego cudaka i chcieliście błyszczeć nie udało się wam niestety
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry