Sytuacja na świecie Heraklion

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Oszczep słuchaj ja ci przypomnę jak to wszystko wyglądało i ile w cudach nam pomogliście
Tsunami wybudowało 3 cuda w ten czas sojusz Mega Sekta zaczął poważną rozmowę z sojuszem Tsunami o przejściu graczy z Mega sekty do sojuszu Tsunami aby gracze mega sekty otrzymali odznaczenia zdobywcy świata
i tak też się stało przeszło kilku graczy od was do nas przed wybudowaniem czwartego cudaka na przykład zgredkovski i tosia ( która się wyszarzała gdy ją wyrzuciłem ) prawda jest taka ,że przyssaliście się przed ukończeniem czwartego cudaka i chcieliście błyszczeć nie udało się wam niestety

Jasne,a to ze Casanti podsuwal wam taktyki pisales ze mna zanim wybudowaliscie pierwszego nasi wysylali surke ze wszystkich wioch i na koniec za to chcieli kilka koronek to kij i co z tego ze pomoc mieliscie wielka,ale o niej nie wspomnisz.
Nie będę sie klocil juz mam dosc na dzisiaj kazdy wie jak bylo .
Baw sie dobrze.
P.S
Tosia* to Filip był.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Jasne,a to ze Casanti podsuwal wam taktyki pisales ze mna zanim wybudowaliscie pierwszego nasi wysylali surke ze wszystkich wioch i na koniec za to chcieli kilka koronek to kij i co z tego ze pomoc mieliscie wielka,ale o niej nie wspomnisz.
Nie będę sie klocil juz mam dosc na dzisiaj kazdy wie jak bylo .
Baw sie dobrze.
P.S
Tosia* to Filip był.
Oszczep co jak co ale nigdy nie wmówisz mi , że wasi wysyłali jakie kolwiek surki przed ukończeniem
3 cudaków bo tak nie było
3 cuda Tsunami wybudowało bez jakiego kolwiek wsparcia
nikt nam nie pomagał
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Oszczep co jak co ale nigdy nie wmówisz mi , że wasi wysyłali jakie kolwiek surki przed ukończeniem
3 cudaków bo tak nie było
3 cuda Tsunami wybudowało bez jakiego kolwiek wsparcia
nikt nam nie pomagał

beka z Tombena do entej.
Kolego-popiłeś, nie pisz :)
najpierw chciałeś przyfiziować, że jesteś wojownikiem, teraz fiziujesz, że niby co?
że nie ma ataków na Ciebie? Agresor się znalazł do entej, po cudakach. na co liczysz?
siedzieliscie jak mysz na koncu świata, gdy inni się rozbijali na tym serwerze, morza 55,54,44,43 przechodziły we władania różnych sojuszy co chwila, a Ty sobie tam siedzisz, budujesz i jak jeszcze raz zobacze jakies wpisy o tym jakim jesteś wojownikiem, to osobiscie sie przelece tam do Ciebie na m64. Po tygodniu usuniesz konto i powiesz, ze swiat sie skonczyl...
skoncz płakać noobie-masz koronę, gratulacje, ale nie wypowiadaj się w temacie walk jeszcze raz Ci to piszę.
ckajscggscw4s2u60.gif
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

alkomat nie alkomat, miałbyś honor wojowniczko to byś chociaż przeprosił za to co skrupulatnie usuwaleś rano.
cytuję
" Ssałam Etam Ssałam Targałam Ewentualnie Robotę Olałam
ale i tak do paszczy brałam to ja Sestero

3m poniżej mułu.
a i jeszcze jedno wycofałeś kolona od artureczka?
bo tutaj piszesz, ze tylko nieaktywnych podbijamy, a sam kolonem 30h płynąłeś, żeby nową wioseczkę mieć, ale gok11 Ci niespodziankę zrobił
smiley_emoticons_segen.gif
 
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

My się nigdy nie nudzimy wystarczy spojrzeć na wasze miasta jak szybko zmieniają właścicieli ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

My się nigdy nie nudzimy wystarczy spojrzeć na wasze miasta jak szybko zmieniają właścicieli ;)

to prawda w przejmowaniu nieaktywnych graczy jesteście mega biegli
statystyki pewnie kilka razy dziennie przeglądacie w poszukiwaniu zer
 
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

to prawda w przejmowaniu nieaktywnych graczy jesteście mega biegli
statystyki pewnie kilka razy dziennie przeglądacie w poszukiwaniu zer


To co taki Subarus nieaktywny jest?
Po co go na cudaku trzymać jeśli tak?
My atakujemy nie poszukujemy zer - nie mieszaj waszych taktyk z naszymi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

To co taki Subarus nieaktywny jest?
Po co go na cudaku trzymać jeśli tak?
My atakujemy nie poszukujemy zer - nie mieszaj waszych taktyk z naszymi.

A to do tego pijesz i waszej porannej Akcji dziś
która została zakończona niepowodzeniem .
Po raz enty z rzędu
to prawda Subarus ma do waszych kolonów szczęście tylko do niego bodajże już 4 raz próbowaliście wbić
 
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Wbić haha:D
Puściłem sobie tylko manty,a wy obstawicie się deffem na murku zero przy okazji poszło kilka ataków na godzinę 10 jak myślisz,że nie wiedzieliśmy, iż zmienił nazwe miasta o 2 to się lekko mylisz.
Zastanów się lepiej po co to atakujemy:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Wbić haha:D
Puściłem sobie tylko manty,a wy obstawicie się deffem na murku zero przy okazji poszło kilka ataków na godzinę 10 jak myślisz,że nie wiedzieliśmy, iż zmienił nazwe miasta o 2 to się lekko mylisz.
Zastanów się lepiej po co to atakujemy:)

Oszczep nie ma tutaj nad czym się zastanawiać
kolon szedł i został utopiony
pełne paki ogni również wysyłaliście
więc o co chodzi ?
ponownie miasto obroniliśmy na cudaku
 
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Poszło ode mnie wsparcie?
W sumie to odpowiem - Nie, a nie wiesz o co chodzi bo wy skupiacie się na ataku,a nie patrzycie wokół.
Zresztą nie wazne slotów juz brakuje na Wasze miasta..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Poszło ode mnie wsparcie?
W sumie to odpowiem - Nie, a nie wiesz o co chodzi bo wy skupiacie się na ataku,a nie patrzycie wokół.
Zresztą nie wazne slotów juz brakuje na Wasze miasta..

A czy to ma jakieś znaczenie ?
od ciebie nie ale od wielu innych graczy poszło
i z Mega sekty i winds of war i resident evil nawet się przyłączyło
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

wirtualny alkomat działa :) ciekawe czy Tomben dalej tak będzie pisał o swoich wyczynach i braku ataków :)
bo komuś kolonik zatonął w porcie :)
smiley_emoticons_mttao_kehren.gif
smiley_emoticons_scream-if-you-can.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Ktoś pokasował posty i biednego tombenka zbanował :/
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

jesteś śmieszny pajacu , jeśli jeszcze do ciebie to nie dotarło to informuję cię pajacu , że wygraliśmy ten świat razem z sojuszem the bille , pokraki twojego pokroju zawsze będą negowały uczciwe zwycięstwo więc się nie dziwię .
wszystkie wrogo nastawione nam sojusze zawsze będą próbowały oczerniać nasz sojusz
A PRAWDA JEST TAKA , ŻE NIKT Z TYCH WIELKICH WOJOWNICZYCH SOJUSZY NIE POTRAFIŁ NAM WBIĆ KOLONEM NA CUDAKA , A WIECIE DLACZEGO BO MY JESTEŚMY ZNACZNIE LEPSI OD WAS
nikt na HERAKLIONIE mnie nie atakuje chyba że jakieś szmaciarskie ataki lecą
ani Mega Sekta ani Rezident Evil nie startuje do mnie
boją się ?
pewnie , że tak oni tylko potrafią przejmować nieaktywnych i wbijać na szaraki
to cała filozofia tych wrogich śmiesznych sojuszy
nie pochwalicie się wbiciem kolonem do naszego aktywnego gracza .
więc nie róbcie z siebie bóg wie kogo bo dla mnie zawsze pozostaniecie cieniasami
bo mojego miasta nie przejęliście

Dobrze wiesz ze mam stosy pw o tym jak prosiliscie mnie zebysmy wam w cudach pomogli jak wam ustawiałem cudaki.
Pokazywałem pw jak Wszystkie wyspy na których macie cudaki wam wybrałem i pisałem jak ustawic ustawienia były identyczne czasami tylko inne... Tak wygraliscie Cudaki chwała wam za to i Jeszcze raz gratulacje Ja i spora czesc Sekty wam kibicowało. Nie wbilismy sie do was na Cudaki prawda wybacz ale na cudaki ustawione przez mnie i Obstrawione przez TB się nie da wbic widocznie nie mowiac o tym ze spora czesc graczy nie chciala was atakowac nawet po tym poniewaz od początku było mówione ze Tsunami ma wygrac Cudaki.
Tak przechwalam się tu ponieważ Pijany Tomben źle na mnie działa hehehe
A i na nowym świecie podobno zmieniacie Nicki ale nie martw się ja i tak się dowiem który sojusz to wy.

Pozdrawiam,
Michał
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Nie trudno będzie się domyślić, od razu po ochronce się skapniemy.:p
 
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Widzę ze ciekawie się tam działo ;D xCasanti ty grałeś tam podczas cudakow czy dupeczki wyrywales?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Cześć Toxuś.
Michał nie grał, bo nie umie.

Pozdrawiam ;):D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

A to oszczepa pytaj, ja tu jestem od rządzenia :)
 
Do góry