Dyplomacja.

  • Rozpoczynający wątek Duox
  • Data rozpoczęcia

Jesteś za wprowadzeniem?

  • Tak!!

    Głosy: 62 87,3%
  • Nie!

    Głosy: 4 5,6%
  • Nie mam zdania.

    Głosy: 5 7,0%

  • W sumie głosujących
    71
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam,
Po co jest prawo dyplomacja skoro i tak nie można zaznaczyć Sojuszy,Ponów i Wojen.
Wraz z tym postem proponuje by Powstała w Sojuszu zakładka Dyplomacja i każdy kto posiada prawo Dyplomacja może tam wejść i wysłać/odebrać propozycję Sojuszu/PoNu/Wojny* od Danego Sojuszu z tym ,że Wojna byłaby nie do odrzucenia.
Oraz na mapie dzięki temu byłyby oznaczenia kolorowe dla Sojuszy/ponów/Wojen
 

Robin65

Zespół Grepolis
Tematyka już w różnych odmianach poruszana i jak zwykle głos na tak. Pozostaje mieć jedynie nadzieję, że kiedyś się doczekamy.
 

DeletedUser

Guest
po raz kolejny na TAk, ale nie podoba mi się opcja akceptacji drugiej strony naszej dyplomacji. Często bywa tak, że sojusze/plemiona (bo stąd wywodzi się ten pomysł) zaznaczane są kolorem na mapie wyłącznie dla lepszej orientacji na mapie. Ponadto kazdy sojusz ma prawo do prowadzenia własnej dyplomacji na własny sposób i nie musi informować drugiej strony o swoich zamiarach. Pozostańmy przy słownym sposobie zawierania wszelkich porozumień.
 

DeletedUser

Guest
Obyśmy się doczekali tej opcji, temat poruszany już, oczywiście na TAK.
 

DeletedUser

Guest
Tak chociaż powielany był kilka razy i na pewno dalej to nie przejdzie(nie wiem czemu, pomimo znacznej przewagi na tak).
 

DeletedUser

Guest
tak obysmy sie doczekali chyba ze bedzie tak jak zawsze nawet jak bedzie tak100glosow a na nie 0 to i tak administracja sie nie pofatykuje zeby przeczytac
 

DeletedUser

Guest
Ja też również jestem na TAK.
Pewnie nie przeczyta, ale jak będzie dużo postów to może się skuszą :D
I nasze modły zostaną wysłuchane :D
 

DeletedUser

Guest
To by znacznie ułatwiło dyplomację. Zdecydowanie na TAK
 

DeletedUser

Guest
jak zawsze na tak... mam nadzieje że w przeciągu 10 lat wejdzie to do gry... :D
 

DeletedUser

Guest
Również jestem na TAK! Ale najpierw musi tu ktoś zajrzeć z administracji :/
 

DeletedUser

Guest
i nic z tego nie wynika.
to jest jak dla mnie jedna z najbardziej potrzebnych aktualizacji w grze ale zamiast tego dostajemy jakieś odznaczenia,
ja się pytam po co to komu?

To nie my jako team decydujemy o kolejności wprowadzanych zmian, a tym bardziej jakie to zmiany będą. Wszystko zależy do zespołu niemieckich programistów oraz szefostwa IG.

Co do odznaczeń, komuś z pewnością się podobają i przydają. Są gusta i guściki, nie da rady dogodzić wszystkim ;] a szkoda.
 

DeletedUser

Guest
Zdecydowanie na TAK, jednak trzeba przedyskutować kwestie czy druga strona dostaje info ?

To jest: Założyciel sojuszu X daje PoN'a sojuszowi Y (czy założyciel Y dostaje info że tamci dali im PoN'a?)

I tak samo w każdym wypadku ; pon,soj,wojna
 

DeletedUser

Guest
Myślę, że jeśli będziemy wprowadzać wciąż podobne zmiany co plemiona, to niedługo będziemy mieć drugie plemiona. xD
 

DeletedUser

Guest
Myślę, że jeśli będziemy wprowadzać wciąż podobne zmiany co plemiona, to niedługo będziemy mieć drugie plemiona. xD


Niby tak ale właściwie te same opcje przeplatają sie nawzajem w różnych grach i nieda się tego uniknąć ;).
 

DeletedUser

Guest
Ale równie dobrze możemy sojuszników i wrogów zapisywać na forum plemienia. ^^
 

DeletedUser

Guest
Ale równie dobrze możemy sojuszników i wrogów zapisywać na forum plemienia. ^^

1. Nie plemienia a sojuszu!
2. Nie nabijaj postow
3. straciles watek:

(...)Wraz z tym postem proponuje by Powstała w Sojuszu zakładka Dyplomacja i każdy kto posiada prawo Dyplomacja może tam wejść i wysłać/odebrać propozycję Sojuszu/PoNu/Wojny

Temat dotyczy tytułu "dyplomata" (i braku praw dla niego)

Wiec bardzo proszę bez offtopu :)
 

DeletedUser

Guest
Oj. Przejęzyczenie.
Nie nabijam postów. Po prostu argumentuję swoją wypowiedz twierdząc, że zamiast robiąc drugie plemiona można zapisywać to na forum (co i tak zawsze robimy).

PS Jestem dziewczyną. :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry