Retimno party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Oj dużo sojuszy z innych światów będzie grało ;d

obawiam się i cieszę się jednocześnie, że będzie to istny kocioł... napierniczanka gwarantowana :D


Ja też wchodzę, po 2 latach przerwy - zobaczymy, czy odnajdę się przy prędkości x4, faworyzuję x2 i na tej prędkości z reguły grałem - ale raczej nie zapomniałem zasad :p
...i czuję już krew. Pytanie: swoją, czy wrogów? Soon... :D
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Retimno party

Wszyscy fajterzy zalogują się od razu po powstaniu świata co gwarantuje sporo emocji.. Cwaniaki które zalogują się później będą groźni bo nie będą mieli za plecami wroga co dobrze rokuje na przyszłość
 

DeletedUser22070

Guest
Odp: Retimno party

Wszyscy fajterzy zalogują się od razu po powstaniu świata co gwarantuje sporo emocji.. Cwaniaki które zalogują się później będą groźni bo nie będą mieli za plecami wroga co dobrze rokuje na przyszłość

eee tam. Musieliby się na prawdę późno zalogować, żeby nie mieć, żadnych pleców :)
 

DeletedUser22070

Guest
Odp: Retimno party

Wystarczy dwa tygodnie

Kłóciłbym się :) my się na pella zalogowaliśmy 2 miesiące po świecie i jesteśmy teraz plecami dla wesołej gromadki, a może raczej ich bratnich sojuszy, bo główna gromadka jest na m56, a my są 66/76
 

DeletedUser14304

Guest
Odp: Retimno party

@ londi to ktoś z NY jeszcze żyje:confused: pewno Kafel i Phirit z Toba wpadna na ten świat:)
 

DeletedUser22070

Guest
Odp: Retimno party

@ londi to ktoś z NY jeszcze żyje:confused: pewno Kafel i Phirit z Toba wpadna na ten świat:)

Ja tam jestem ciekaw czy ktoś z rho będzie ;) niby stary świat, ale tam grało mi się najlepiej i tam grałem najdłużej, a gracze stamtąd byli rewelacyjni (moim zdaniem)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Retimno party

@ londi to ktoś z NY jeszcze żyje:confused: pewno Kafel i Phirit z Toba wpadna na ten świat:)

No nie, chłopaki mieli iść ze mną, ale ugadywaliśmy się kilka miesięcy temu, więc teraz nawet nie piszę do nich, bo sama nie będę mieć czasu na grę. Chociaż kusi mnie Jackpola namówić :D
 

DeletedUser22070

Guest
Odp: Retimno party

No nie, chłopaki mieli iść ze mną, ale ugadywaliśmy się kilka miesięcy temu, więc teraz nawet nie piszę do nich, bo sama nie będę mieć czasu na grę. Chociaż kusi mnie Jackpola namówić :D

A pod jaką nazwą sojuszu startujecie?
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Retimno party

Pisałam już, że nie idę z nikim - nie będę robić komuś nadziei, jak za chwilkę na urlopie wyląduje :)
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Retimno party

a ja czekam na ten sojusz co zęby pozjadał na nowym systemie i teraz miał pokazać kto rządzi...
fajnie się czyta już 18 stron o niczym :)
na heraklionie casting trwa w najlepsze, nagle wszyscy sobie o mnie przypominają hihi sytuacja jak w wojsku-znasz kogoś, ktoś może coś załatwić, gdzieś pchnąć, polecić itp
ale tutaj zagram wyrównać rachunki, następny świat już może zakończyć się niedoszłym rozwodem
ckajscggscw4s2u60.gif




a na koniec moje pytanie-czy z racji predkosci x4 beda odznaczenia jak ze swiata przyspieszonego?
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Retimno party

Kamil Ciebie nie znam - Pana co pisał wyżej troszkę tak.
Wbić mu kolona nie lada sztuka.
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Retimno party

sisi ja ciebie kojarzę od aten, raz mnie zdenerwowałaś swoimi wypocinami na wspólnej zakładce sojuszy i tak od tamtej pory zostało więc choć na ten serwer
 

DeletedUser19503

Guest
Odp: Retimno party

No nie, chłopaki mieli iść ze mną, ale ugadywaliśmy się kilka miesięcy temu, więc teraz nawet nie piszę do nich, bo sama nie będę mieć czasu na grę. Chociaż kusi mnie Jackpola namówić :D

a namawiaj namawiaj - dawnooooo go na żadnym świecie nie było widać, a szkoda
 
Do góry