Dyplomacja.

  • Rozpoczynający wątek Duox
  • Data rozpoczęcia

Jesteś za wprowadzeniem?

  • Tak!!

    Głosy: 62 87,3%
  • Nie!

    Głosy: 4 5,6%
  • Nie mam zdania.

    Głosy: 5 7,0%

  • W sumie głosujących
    71
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Oj. Przejęzyczenie.
Nie nabijam postów. Po prostu argumentuję swoją wypowiedz twierdząc, że zamiast robiąc drugie plemiona można zapisywać to na forum (co i tak zawsze robimy).

PS Jestem dziewczyną. :)


Głownym tematem tej dyskusji są PRAWA (a wlasciwie ich brak) dyplomaty!I proszę-nie odpisuj bo oboje dostaniemy ostrzeżenie
 

DeletedUser

Guest
1. Nie plemienia a sojuszu!
2. Nie nabijaj postow
3. straciles watek:

Temat dotyczy tytułu "dyplomata" (i braku praw dla niego)

Wiec bardzo proszę bez offtopu :)



A co to za różnica czy plemię czy sojusz ? I błagam cię człowieku opanuj się bo w tym momencie to ty tutaj offtopujesz i robisz największy bałagan...
Nari wypowiedziała się że równie dobrze można zapisywać na forum to co normalnie zapisywał by dyplomata więc co ty człowieku odwalasz mówiąc że ona nabija posty? Czy ty w ogóle myślisz zanim coś napiszesz?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
A co to za różnica czy plemię czy sojusz ? I błagam cię człowieku opanuj się bo w tym momencie to ty tutaj offtopujesz i robisz największy bałagan...
Nari wypowiedziała się że równie dobrze można zapisywać na forum to co normalnie zapisywał by dyplomata więc co ty człowieku odwalasz mówiąc że ona nabija posty? Czy ty w ogóle myślisz zanim coś napiszesz?

Ja offtopuje?spojrz na swoj post i na temat dyskusji! Chodzi w niej o Prawa a nie o to czy sobie napiszesz na forum z kim masz wojne czy nie...! Przeczytaj ze skupieniem ktorego niegdy Twoja mala glowka nie doznala...

zapewne przeczytales 3 ostatnie posty i stwierdziles, ze sie udzielisz wiec pozowl, ze pokaze Ci 1 post:

Witam,
Po co jest prawo dyplomacja skoro i tak nie można zaznaczyć Sojuszy,Ponów i Wojen.
Wraz z tym postem proponuje by Powstała w Sojuszu zakładka Dyplomacja i każdy kto posiada prawo Dyplomacja może tam wejść i wysłać/odebrać propozycję Sojuszu/PoNu/Wojny* od Danego Sojuszu z tym ,że Wojna byłaby nie do odrzucenia.
Oraz na mapie dzięki temu byłyby oznaczenia kolorowe dla Sojuszy/ponów/Wojen

Autor piszac "zakladka" nie mial na mysli forum!Dlatego licze na przeprosiny na PW lub edycje postu

BTW: Jest roznica miedzy plemieniem a sojuszem- "plemie" mozesz sobie pisac na plemionach, tutaj obowaiazuje inne nazewnictwo


//EDIT:

z racji tego, ze nie chce, zeby to wygladalo jak bezczelowe nabijanie postow edytuje post.

Jak sam widzisz napisalem
Temat dotyczy tytułu "dyplomata" (i braku praw dla niego)
a reszty sie nie czepiaj.

a teraz to tutaj mowa o czym

Nari napisala o zakladce na forum... a temat dotyczy praw a zakladka (jak by to 12latkowi wytlumaczyc...hmmm...miala byc odnosnikiem do opcji (a wlaciwie miejsca) gdzie znajdowaly by sie "raporty" z "propozycjami" sojuszy,wojen itp

Carl nie kompromituj się i przyznaj do błędu bo jak narazie to błądzisz i nie masz pojęcia o czym mówisz

Sam Twoj opis wskazuje, ze jestes prowokantem... pozwol, ze zacytuje:
"Z prawdą jest jak z du*ą, każdy ma swoją"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ja offtopuje?spojrz na swoj post i na temat dyskusji! Chodzi w niej o Prawa a nie o to czy sobie napiszesz na forum z kim masz wojne czy nie...! Przeczytaj ze skupieniem ktorego niegdy Twoja mala glowka nie doznala...

zapewne przeczytales 3 ostatnie posty i stwierdziles, ze sie udzielisz wiec pozowl, ze pokaze Ci 1 post:



Autor piszac "zakladka" nie mial na mysli forum!Dlatego licze na przeprosiny na PW lub edycje postu

BTW: Jest roznica miedzy plemieniem a sojuszem- "plemie" mozesz sobie pisac na plemionach, tutaj obowaiazuje inne nazewnictwo

niegdy moja główka skupienie zaznała i przeczytałem wszystkie poprzednie posty. Przeprosiny ? Why Alfred Why ?:eek:

Docelowo to zakładki są właśnie na forum :)

Faktycznie plemię to grupa ludzi żyjących razem a sojusze to grupy ludzi żyjących razem.

1. Nie plemienia a sojuszu!
2. Nie nabijaj postow
3. straciles watek:



Temat dotyczy tytułu "dyplomata" (i braku praw dla niego)

Wiec bardzo proszę bez offtopu :)

Fakt ty nie offtopujesz a ten post to na temat tak ?

[..]
Chodzi w niej o Prawa a nie o to czy sobie napiszesz na forum z kim masz wojne czy nie...![...]

a teraz to tutaj mowa o czym :confused:



Carl nie kompromituj się i przyznaj do błędu bo jak narazie to błądzisz i nie masz pojęcia o czym mówisz:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Po prostu stwierdziłam, że zamiast tej zakładki może to wszystko znajdować się na forum sojuszu. Według mnie jest to odpowiedź do pierwszej wypowiedzi.

Sojusz... Plemię... Dobra. Przejęzyczyłam się i przeprosiłam. Jednak nie jest to chyba jakieś wielkie "wykroczenie", za które od razu musisz się do mnie pluć, prawda?
 

DeletedUser

Guest
Jak najbardziej na tak
Mam nadzieję że szybko wprowadzą takie zmiany!
 

DeletedUser

Guest
Oczywiście ze tak , ale kiedy wejdzie 100 propozycja tego samego nie wiadomo
 

DeletedUser

Guest
Jeżeli chodzi o dyplomacje to w tej grze brak naprade paru ważnych elementów

jednym z nich jest napewno niemoznosc zaznaczenia na mapie sojuszy , ponów itd. to ewidentne utrudnienie dla grajacych

drugim elementem jest brak mozliwosci współdzielenia forum(czy działów forum) z innym sojuszem - byłoby to duzym ułatwieniem - zwłaszcza przy organizacji wspólnych akcji , rezerwacji itd. - a tak mamy tu bałagan w wiadomosciach - bo inaczej informacji nie mozna przesłac.

trzecim elementem , który bym poprawił to mozliwosc zacytowania wiadomosci na forum sojuszu - oczywiście ją kopiuje i wklejam - ale czytac trzeba od dołu i jest nazwałbym to mało wyraźna
 
Status
Zamknięty.
Do góry