Retimno party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Nie.. jeśli wejdę, to chciałabym na swoim nicku.. ale jakoś nie pali mi się.. lato i te sprawy ;) A Ty jesteś?

nie mam czasu zeby siedziec poczekam jeszcze z Tydzien i sobie wejde poobserwowac juz mam wymyslony nick :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Witam, choć przyznam, że nie wiem kto się ukrywa pod nickiem doktor14874 - nie jestem bywalcem forum
Czyżby nasz doktorek z Rzeźni?

Wszedłem, ale jeszcze nie mam planu. Sojuszu nie założę, bo ekipa zmęczona Koryntem, a noobów gry uczyć mi się nie chce. Poza tym jak zakładać sojusz, to tylko zeby wygrać, bo popykać można gdziekolwiek.
Przeżyłem właśnie taki epizod na Mochlos.en i odechciało mi się trochę Grepo. Straszna Noobolandia, aż dziwne - można grać i wygrać samemu. Może pogram trochę, ale czas wakacyjny jest do kitu na początek świata, wiec nie wiem jak długo.
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Retimno party

Witam, choć przyznam, że nie wiem kto się ukrywa pod nickiem doktor14874 - nie jestem bywalcem forum
Czyżby nasz doktorek z Rzeźni?

Wszedłem, ale jeszcze nie mam planu. Sojuszu nie założę, bo ekipa zmęczona Koryntem, a noobów gry uczyć mi się nie chce. Poza tym jak zakładać sojusz, to tylko zeby wygrać, bo popykać można gdziekolwiek.
Przeżyłem właśnie taki epizod na Mochlos.en i odechciało mi się trochę Grepo. Straszna Noobolandia, aż dziwne - można grać i wygrać samemu. Może pogram trochę, ale czas wakacyjny jest do kitu na początek świata, wiec nie wiem jak długo.

Akurat nie ten doktor ale też tak na mnie mówią chodzi Ci zapewne o slytx :). Ale Szagiego napewno kojarzysz ?? Masz racje Korynt już nas zmęczył... ale na Jesień napewno znajda się chetni ....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

No witaj Szagi ... miło mi ;)
Zalogowałeś się?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Muszę się pochwalić

1 VICTORY 39484 40 987
2 Polska Husaria 39311 39 1008
3 Legion 37846 40 946
4 Los Amigos 37407 38 984
5 -=SARRACENS=- 32395 40 810
6 Z motyką na Słońce 30614 39 785
7 This Is Spain 29394 31 948
8 Los Amigos II 29393 31 948
9 *Dystrykt 7* 28467 32 890
10 The Punisher 25633 31 827
11 Królestwo.Morskie 25196 26 969
12 --Elite Crew-- 24174 26 930
13 ** Armia Hannibala ** 23408 25 936
14 illuminatis 22914 25 917
15 Jutro ogarniemy nazwę 22688 37 613

VICTORY Mistrze

Właśnie powstał nasz 2 sojusz.

No tak, wszyscy już wiemy, że w tej sekundzie macie najwięcej punktów za domki, iż zakładacie kolejne filie i w ogóle- rządzicie, ale miejcie litość- ileż można?

Wszyscy na tym forum nabrali już całkowitego i niezachwianego przekonania, że będziecie czarnym koniem tego serwera- tak trzymać. Tylko miejcie litość i się nie powtarzajcie, ileż można?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Odp: Retimno party
Są tu jacyś doświadczeni gracze ?

Tu niema -> wszyscy doświadczeni budowniczowie są w sojuszu "Victory" , ścigają się w rankingu bobów :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

No tak, wszyscy już wiemy, że w tej sekundzie macie najwięcej punktów za domki, iż zakładacie kolejne filie i w ogóle- rządzicie, ale miejcie litość- ileż można?

Wszyscy na tym forum nabrali już całkowitego i niezachwianego przekonania, że będziecie czarnym koniem tego serwera- tak trzymać. Tylko miejcie litość i się nie powtarzajcie, ileż można?

No odezwał się pesymista ...
 
Do góry