Retimno party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
Odp: Retimno party

Będzie, będzie... :p

Dawaj na PW :p

co Ty opowiadasz ??:> bo sie nudzilaś ?? to były początki po kilka miast ... a nie dziwie się nie dziwie skoro straciłaś kilka to i grania się odechciało
Yyy a nie pomyliłeś z Heraklionem? Tam dostałam lanie i w końcu się poddałam, bo przyjaciele zrezygnowali z gry - Ci z którymi poszłam :) A sojusz do którego dołączyłam podpisał pakt z wrogiem i zrobiłam reseta :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser11447

Guest
Odp: Retimno party

Sisi biliście? MDG też gdzieś wciry dostało, oj przewraca się to grepo do góry nogami :eek:
ale może to i dobrze

a teraz nudy: koszary są, chłopaki stoją i nie straszą sąsiadów, bo nie mogą jeszcze ..... nudy .... nudy.... nudy i jak tu przetrwać ten tydzień? trzeba był jednak poczekać te kilka dzionków w spokoju
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Retimno party

Dawaj na PW :p


Yyy a nie pomyliłeś z Heraklionem? Tam dostałam lanie i w końcu się poddałam, bo przyjaciele zrezygnowali z gry - Ci z którymi poszłam :)

No tak sam osobiscie uczestniczlem w tym Laniu :) a chodzi mi o Heraklion. Eeee przyznaj się chodz raz że Ci sie odechciało a nie przyjaciele przestali grać
 
Odp: Retimno party

Dawaj na PW :p


Yyy a nie pomyliłeś z Heraklionem? Tam dostałam lanie i w końcu się poddałam, bo przyjaciele zrezygnowali z gry - Ci z którymi poszłam :)


Na Heraklionie odszedł tylko micro.Śmiem twierdzić, że Ci z którymi przyszłaś grają do tej pory.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Na nowym mur to podstawa a tu może być użyty przeciw mnie ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Powiem wam że kompletnie brak wam kultury osobistej, przezywacie założyciela VICTORY i modernizujecie w nie przyjemny sposób jego nick. Zastanówcie się co robicie, sami nazw nie macie piękny i genialnych.
To całe zachowanie świadczy o waszym złym wychowaniu.
Myślicie że obrażanie sojuszu jest w porządku, ja mogę zarówno obrazić wasz, nasz sojusz jest dobry i złożony z doświadczonych graczy. Jeżeli nazywacie kogoś bobem, to oznacza iż sami nim jesteście.
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Retimno party

Powiem wam że kompletnie brak wam kultury osobistej, przezywacie założyciela VICTORY i modernizujecie w nie przyjemny sposób jego nick. Zastanówcie się co robicie, sami nazw nie macie piękny i genialnych.
To całe zachowanie świadczy o waszym złym wychowaniu.
Myślicie że obrażanie sojuszu jest w porządku, ja mogę zarówno obrazić wasz, nasz sojusz jest dobry i złożony z doświadczonych graczy. Jeżeli nazywacie kogoś bobem, to oznacza iż sami nim jesteście.

A Ty co Adwokat ? czy U.R.F przyjął CIe do sojuszu ?? Spokojnie może pobudujemy domki na tym świecie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Powiem wam że kompletnie brak wam kultury osobistej, przezywacie założyciela VICTORY i modernizujecie w nie przyjemny sposób jego nick. Zastanówcie się co robicie, sami nazw nie macie piękny i genialnych.
To całe zachowanie świadczy o waszym złym wychowaniu.
Myślicie że obrażanie sojuszu jest w porządku, ja mogę zarówno obrazić wasz, nasz sojusz jest dobry i złożony z doświadczonych graczy. Jeżeli nazywacie kogoś bobem, to oznacza iż sami nim jesteście.

Ludzie.. czy wy naprawdę nie widzicie, że z Was tu odchodzi brecha? Nie, że robię kocioł na siłę, ale ... wytężcie wzrok i rozejrzyjcie się wokokło.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Sie wie
Mur nie buduje bo trudniej mnie będzie w tedy farmić
 
Do góry