Retimno party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Nie chcę tu nikogo bronić, bo jest mi obojętne, czy ktoś gra ze złotem, czy bez, ale taki osobnik, który inwestuje kasę w rozwój wiosek automatycznie staje się celem wielu graczy. W końcu złapać wioskę 6k punktów, bez potrzeby budowania czegokolwiek, to niezły kąsek...
 

DeletedUser12997

Guest
Odp: Retimno party

szczerze, to gdybym miał kupe złotka,czasu i ze 2 złociarzy jeszcze to z takim handikapem na początku mogę walczyć z całymi koalicjami tych masówek co sie tak tu ogłaszały - tu nie ma morale więc poszłoby gładko...ba,nawet samemu na początku mając 3 miasta kiedy inni jedno klinuje kolony jeden za drugim,a zarobione w ten sposób punkty walki plus festiwale i festyny procentowałyby dalej...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Zwróć uwagę na to, że przeciwnicy nie będą czekali bezczynnie, a takich, którzy chcą się wyżyć na złotnikach jest multum. Stąd właśnie taka teoria, że szybkie skakanie w rankingu doprowadza często do szybkiej porażki. I Herkules //ciach//, kiedy ludzi kupa.

//Prosimy nie używać wulgaryzmów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11782

Guest
Odp: Retimno party

Brakuje mi na tym świecie Turka i Adaśko. Nie piszę tego w negatywnym znaczeniu. Po prostu światy, na których grają są ciekawsze, napędzają całą koniunkturę :).
W zasadzie InnoGames powinno dawać im złoto, żeby grali, bo na światach , na których są jest prawdziwa walka.

smiley_emoticons_bravo2.gif
podoba mi się ten pomysł ale jak coś to zapraszam na pw :) dawno nie rozmawialiśmy a tu nie ma co pisać bo za dużo jest trolli nasyłanych z góry

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Chwilowo Adaśko nie dysponowany z powodu reala,ale wejdzie w późniejszym terminie.

ogolnie mialem nie grac ale dalem sie przekonac
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Retimno party

hehe to jeszcze tylko nam Arturka brakuje ;) żeby się ujawnił na jakim nicku gra
 

DeletedUser19781

Guest
Odp: Retimno party

Plose jeszcze 15 graczy i tworzymy akademie..
Wielkie dzięki //
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Retimno party

Lol :D

No ale bez przesadyzmu proszę :)

Edit:
Co tam słychać w świecie?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Dwa dni nie czytałem forum ale widzę, ze tu tylko spekulacje tych co się nie zalogowali
Na tym świecie faktycznie jest tak mało przejrzyście, że chyba nie ma nikogo, kto jest w stanie ogarnąć kto z kim i przeciwko komu

Sam też nie mogę się zdecydować co tu robię i z kim będę pykał .... a może pograć samemu ... ciekawe ile wytrzymam
Powiem Wam, ze na polskim serwerze (przynajmniej na poczatku), to trudne zadanie ale na tych przereklamowanych "światówkach", to pestka dla gracza. W Polsce przeciętna gracza jest znaaacznie wyższa. Jesteśmy zwyczajnie mądrzejsi

No kto napisze coś o sojuszach - może o tym warto podyskutować
Bo to kto kogo lubi lub nie, to nudme
 

DeletedUser22560

Guest
Odp: Retimno party

A co tu pisać o sojuszach ?? po ochronce wszystko się wyjaśni kto przetrwa a kto padnie , chwilowo nikt nie jest w stanie ci tego powiedzieć :) jest sporo dobrych graczy z tego co słyszę i widzę ale to tylko takie gadanie :p
Piątek=Rzeź niewiniątek
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Retimno party

Ale pewnie dasz se rade z wyimaginowanymi trolami :)

nie ma sensu z nimi walczyc na forum bo i tak zaprosisz ich wiecej do rozmowy :) nawet jak sie jednego osmieszy to przyjdzie kolejny z twojego polecenia

- - - Automatycznie połączono posty - - -

[ciach]

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Dwa dni nie czytałem forum ale widzę, ze tu tylko spekulacje tych co się nie zalogowali
Na tym świecie faktycznie jest tak mało przejrzyście, że chyba nie ma nikogo, kto jest w stanie ogarnąć kto z kim i przeciwko komu

Sam też nie mogę się zdecydować co tu robię i z kim będę pykał .... a może pograć samemu ... ciekawe ile wytrzymam
Powiem Wam, ze na polskim serwerze (przynajmniej na poczatku), to trudne zadanie ale na tych przereklamowanych "światówkach", to pestka dla gracza. W Polsce przeciętna gracza jest znaaacznie wyższa. Jesteśmy zwyczajnie mądrzejsi

No kto napisze coś o sojuszach - może o tym warto podyskutować
Bo to kto kogo lubi lub nie, to nudme

Pograj na serwerach gdzie grają najlepsi :) nie każdy serwer na en ma dobry poziom :) obecnie znam 2 serwery gdzie gra duzo dobrych graczy na en a na pozostałych to raczej jakies nowe nooby
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

czy są to może te dwa serwery na których wyłącznie grasz? jeśli to co na helorusie to ten wysoki poziom en to rację ma Glorian, jedynie tańsze złoto im pomaga
 
Do góry