Sytuacja na świecie Omega

  • Rozpoczynający wątek PolishPrincess
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22102

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Omega

Taka nuda nastała, że Paczulek postanowił trochę urozmaicić rozgrywkę :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Omega

słyszałem że Kot wbił z kolegą na cud Zerowców ;)
ale mam słabą pamięć :p
 

DeletedUser20384

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Omega

słyszałem że Kot wbił z kolegą na cud Zerowców ;)
ale mam słabą pamięć :p

A z cudakiem Enomotii jak było łatwo poszło wbicie tam Zerowcom czy mieli problemy?(mam nadzieję że mieli) :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Omega

nie wiem nie gram tam ;D
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Omega

uffff było bardzo ciężko, zerowcy stawiali zaciekły opór, jednak samotny kolon, który płyną ponad 20h przedarł się cudem przez zastępy deffa i pyk było po sprawie;))) niestety nie zmienia to faktu ze Zerowcy-DW WYGRALI TEN ŚWIAT I ZDOBYLI KORONĘ.
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Omega

A ja myślałem, że UK wygra, a tu porażka, Zerowcy okazali się lepsi.. :(
 

DeletedUser16340

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Omega

czy po zamknięciu świata na wiki.grepolis będzie można zobaczyć tabelki z najlepszymi graczami, wojownikami, itp.??
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Omega

czy po zamknięciu świata na wiki.grepolis będzie można zobaczyć tabelki z najlepszymi graczami, wojownikami, itp.??

Jak ktoś zrobi screeny, ew przekopiuje czy coś i podrzuci osobie odpowiedzialnej za wiki, to pewnie tak.
 

DeletedUser16340

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Omega

Jak ktoś zrobi screeny, ew przekopiuje czy coś i podrzuci osobie odpowiedzialnej za wiki, to pewnie tak.

ok, to mogę zrobić w takim razie. tylko jeszcze pytanie w takim razie, czy jak już będzie ostatnia doba, to będzie odliczanie minutowe, czy nie? żeby te wyniki załapać jak najpóźniej;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -


fajne, fajne, ale tylko pierwsza 3 widoczna :/
wiesz, ja ciągnę do końca, żeby mieć jak najlepszą pozycję, nie wiem czy ktoś jeszcze tak robi. ale chodzi o to, że jak nie byłoby takiej pełnej listy tych 100 najlepszych, to bezsens w takim razie grać aktywnie do końca. wystarczy koronka i tyle
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Omega

Podziwiam tych, którym chce się tutaj jeszcze grać :D
 

Adzi90

Zespół Grepolis
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Omega

niektórzy grają do końca Kocie
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Omega

This is the end :'( :D
Pozdrawiam wszystkich, którzy mnie kochają i nienawidzą :* Było ciekawie :)
W końcu koniec :p
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Omega

1:58 i Omega zamknięta :)
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Omega

Podziwiam tych, którym chce się tutaj jeszcze grać :D

jeżeli się coś zaczyna to powinno się to skończyć,a nie skakać jak konik polny ze świata na świat.
To tak samo jak byśmy grali w piłkę i w połowie meczy zeszli z boiska bo nam się znudziło zostawiając drużynę i skazując ją na porażkę.
Dziękuję za wspólną grę wszystkim zawodnikom i zawodniczką a szczególnie przeciwnikom dzięki którym gra toczyła się aktywnie do samego końca.Był to jeden z lepszych światów ,bardzo wymagający i z dobrymi zawodnikami.Wiele nieprzespanych nocy,wiele godzin spędzonych przed kompem ,wiele ciężkich potyczek,ale warto było bo i atmosfera ogólna była na świecie poprawna ,pomijając parę wybryków .
Zerowcy-DW wygrali na tym świecie wszystko co było do wygrania,ale nie było wcale łatwo bo trzeba było walczyć na trzech frontach.Sprawna i wręcz wzorowa wspólpraca ludzi kierujących zwycięską ekipą miała duży wpływ na to zwycięstwo.Udało się stworzyć fajną grupę ludzi wśród których panowała wręcz rodzinna atmosfera,kłótnie i spory czegoś takiego nie było decyzje podejmowane były bardzo trafnie a kluczem do zwycięstwa była jedność.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za wspólną zabawę i do zobaczenia być może na jakimś ze światów
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Omega

jeżeli się coś zaczyna to powinno się to skończyć,a nie skakać jak konik polny ze świata na świat.
To tak samo jak byśmy grali w piłkę i w połowie meczy zeszli z boiska bo nam się znudziło zostawiając drużynę i skazując ją na porażkę.

Jeżeli w trakcie "meczu" okaże się, że jest to już tylko mecz towarzyski, to nic dziwnego, że części graczom się coś takiego nudzi i dłuży (po EC).

kłótnie i spory czegoś takiego nie było decyzje podejmowane były bardzo trafnie a kluczem do zwycięstwa była jedność.

W szczególności masz tu na myśli ranking wojowników pewnie :D
 
Do góry