Sytuacja na świecie Efez

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19232

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Nic się nie dzieje to większość uciekła na inne światy :)
 

DeletedUser18962

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Mam prośbę do supportu
Ukróćcie nam tą mękę i zamknijcie ten świat
 

DeletedUser16071

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Mam prośbę do supportu
Ukróćcie nam tą mękę i zamknijcie ten świat

Spokojnie - kretów już zabrakło? Jeszcze kilka miesięcy i wojna zostanie zakończona pokonaniem DW :) Jeden cudak już odbity.
 

DeletedUser18962

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

ty człowieku o kretach będziesz rozmawiał? Policz ilu Twoich wywaliłem juz od siebie, ostatnio omegab, w 2 tygodnie u Was nabił tyle pw co przez rok w DWHCZZ,

jakich DW??
demonów juz nie ma, zostało kilku, resztę znudził ten swiat i nie gra

czym tu sie szczycic? wygraniem martwego juz niemal serwera? Wasza przewaga (IC+Valhala+Illuminaty+LCN+LCN2+Formoza) jest przytłaczająca i co? I nic hehe
IC jest niczym bez wsparcia valhali, gdyby opary potężnego niegdyś sojuszu mogły sie skupic tylko na Was cieniasy, to by Was w miesiąc nie było. Zawsze mówiłem (i to największy bład demonów, żesmy tego niesłuchali) że naszym jedynym poważnym wrogiem na tym świecie jest i będzie valhala, i zwami trzeba raz dwa porządek zrobic. Ale was zlekcewazyli bo nie widzieli z waszej strony żadnego zagrożenia, Wy z kolei nie chcieliście sie z nami dogadac bo jakies podobno nieczyste zagrywki ześmy na was stosowali. I teraz na dogorywającym serwie będziesz sie szczycił wygraną wojną?
Doczekasz aż wszyscy pierdykną grą na efezie i będziesz rozpisywał sie jaki killer jestes i jak to swiata nie wygrałes? paranoja

Dotrwamy, nie bój sie, korony nie będzie dla nikogo

Mamy dla was jeszcze coś na tym swiecie, a potem pozbierajcie szaraki po nas i cieszcie się wygraną :)


PS A cudaka odbiła Valhala - graty dla nich
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Efez

nie wiem czy to taki sukces "odbić cudaka" na nieaktywnym graczu...mimo to gratulacje sie należą.
i tak jak Idzi pisze to Valhala odbiła,nie Cienie.
 

DeletedUser16071

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Ja tylko odniosłem się do prośby do supportu by skróciła wasze męki :) Ja się nie męczę bynajmniej i to my skrócimy te wasze męki :) Reszta twoich wynurzeń mnie guzik obchodzi, to że większość od was ma dosyć gry to widać, ale zgodnie z zasadami gry gramy dalej i ślijcie sobie błagalne prośby do supportu jak nie macie innych pomysłów :) A to że macie nieaktywnych na cudach... to gratulacje :))))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Informacja dla wszystkich graczy z tego świata

Świat już jest wygrany -zasady gry jasno mówią że dany świat wygrac możńa tylko raz i wygrywa go sojusz kt óry jako pierwszy postawi 4 cuda czyli w tym wypadku DW-H-C-Z
W tej chwili jest walka o korone którą na jednym świeci można zdobyc nawet 20 razy dlatego korona jest mniej prestiżowa od wygrania świata
a co do zdobycia przez Was korony hehe wież mi prędzej to uczyni Valhalla niż Wy a i im będzie ciężko to uczynic bo zostało na tym świecie 520 graczy aktywnych co miesiąc ucieka z tego świata około 100 graczy więc zostało jakies 3 miechy tego świata może 4 miechy a co do Waszego cudaka nadal moge Wam go obniżyc o 1 poziom więc nie cwaniakuj
 

DeletedUser18962

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Drogi wojowniku spocks,
Jedyne co nas jeszcze trzyma na efezie to fakt, ze jesli go opuscimy to Ty i Tobie podobne łajzy korone sobie przyprawicie i ktoś nie znający realiów efezu mógłby odnieść wrazenie ze na nią zasłużyłes.

Niedoczekanie Twoje

PS obiecaj, ze ja dostaniesz więcej niz 3 bunty to nie uciekniesz na urlop hehe

i szkoda ze skasowałem priwa od ciebie jak o rozejm kilkudniowy błagacie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Sytuacja na świecie Efez

Mam prośbę do supportu
Ukróćcie nam tą mękę i zamknijcie ten świat
zasady sa proste poniżej 300 aktywnych graczy i wlacza sie jeszcze 30 dniowy zegar i nic w tej kwesti nie urgrasz
tylko dziwi mnie jedno czemu support nie zajmuje sie taka sprawą jak nazwanie kogoś "łajza"
ostatnio w normalniej walce straciles miasto a gracza , który ja podbil nazwałes "łajza"
kultury Ci chłopcze brak

- - - Updated - - -

jakich DW??
demonów juz nie ma, zostało kilku, resztę znudził ten swiat i nie gra

czym tu sie szczycic? wygraniem martwego juz niemal serwera? Wasza przewaga (IC+Valhala+Illuminaty+LCN+LCN2+Formoza) jest przytłaczająca i co? I nic hehe
IC jest niczym bez wsparcia valhali, gdyby opary potężnego niegdyś sojuszu mogły sie skupic tylko na Was cieniasy, to by Was w miesiąc nie było. Zawsze mówiłem (i to największy bład demonów, żesmy tego niesłuchali) że naszym jedynym poważnym wrogiem na tym świecie jest i będzie valhala, i zwami trzeba raz dwa porządek zrobic. Ale was zlekcewazyli bo nie widzieli z waszej strony żadnego zagrożenia, Wy z kolei nie chcieliście sie z nami dogadac bo jakies podobno nieczyste zagrywki ześmy na was stosowali. I teraz na dogorywającym serwie będziesz sie szczycił wygraną wojną?
Doczekasz aż wszyscy pierdykną grą na efezie i będziesz rozpisywał sie jaki killer jestes i jak to swiata nie wygrałes? paranoja

Dotrwamy, nie bój sie, korony nie będzie dla nikogo

Mamy dla was jeszcze coś na tym swiecie, a potem pozbierajcie szaraki po nas i cieszcie się wygraną :)


PS A cudaka odbiła Valhala - graty dla nich
a myślisz ze z vallhali czy innych sojuszy nie zostało mniej graczy
greopolis to gra strategiczna , ale i nerwów układow
a to ze takie sa pakty to juz jest wasza winna i waszej dyplomacji oraz waszego dzialania wiec teraz sobie " plujcie w brode"
a co do podbicia miasta na cudaku był to normalny podbuj nic nie oszukanego mieliscie na cudaku nie aktywnego gracza my to wykorzystaliśmy :) w porównaniu do was czyst gra :-O
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Efez

Valhalla to Valhalla :)znam jedną trzecią graczy już 3 lata :)ale weszli później crom mariusz od początku fiqu kacza ja byłem chwile w czerwcu wróciłem :)i wielu weszło w tym czasie naszych z omika :)jak zaczynamy to kończymy dany świat :)lcn nie znam nikogo :)cienie wystarczy staty sprawdzać wypowiadać sie nie będe :)a co do kolegi idzi no ciut nie ładnie nazwałeś :p ale widziałem gorsze hehe :DIdzi i kolega arcik jeszzce pokażą co nie co :pnie pisz ze sie męczysz do 7 cudów każdemu z nas daleko :) rozjuszajcie ekipe i sie bawimy :)
 
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Efez

pozostała garstka z ekipy.
i wreszcie budujemy domki :) zawsze o tym marzyłem.
przemocą sie brzydzę więc ja jestem szczęśliwy bo jestem w swoim żywiole :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Efez

to o pella? bo nie chce mi się wszystkiego czytać......
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Efez

Moje gratulacje z całego serducha dla Valhalli :) wiedziałem Crom, że to wygracie :)

Jeszcze raz - gratuluje! :))) Walczyliście do końca i Wam się to udało! :)

Btw. piątek 13tego był najpechowszym dniem dla DW w historii Efezu :))

Dziękuję wszystkim po naszej i po tej "ciemniej" stronie! :) To była ciekawa rozgrywka :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22594

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Efez

Czym wojujesz od tego giniesz taka prawda
 

DeletedUser18962

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Efez

opisze ktoś co sie stało?
kto był kretem w DW??
Valhala zbudowała 7 cudaków?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Efez

zapytaj na Efezie. może jeszcze ktoś pamięta.
tyle,że to dawno było, to różnie może być.
 

DeletedUser19475

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Efez

Valhalla zbudowala dosc szybko cudaki..to z grubsza wszystko co sie dzialo;d
wojujemy glownie z ic. jest nas ledwie garstka:)
 

DeletedUser18962

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Efez

valhala ma 7 cudaków??
 
Do góry