[Legalny] GRCRTools

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6248
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser6248

Guest
Odp: GRCRTools

Na serwerze testowym pojawiła się nowa wersja loadera dla IE (starą należy odinstalować).
Aktualna wersja przechowuje cały skrypt na komputerze klienta i w przypadku pojawienia się aktualizacji, oczywiście pobiera, ale tylko wówczas.
Dodatkowo, nowy loader jest podpisany cyfrowo, zatem nie należy używać bez podpisu lub z innym podpisem (możliwy wirusek lub inny śmieć).

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Chętni to przetestowania nowej wersji na Firefox - pisać na PW :)
Aktualnie testowana to 3.2.0-beta2

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Informacyjnie.
Udostępniona do testów (mam nadzieję, ze finalna) wersja 3.2.0-beta3
  1. Chrome - działa
  2. Firefox - działa - ALE!!!! dla FF 29+ należy doinstalować Greasemonkey v2 (https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/greasemonkey/versions/)
  3. Opera - działa
  4. IE - działa (on sam może czasami nie, ale to inna melodia)
  5. Safari - czas i tu napisać rozszerzenie, satem to jeszcze przez chwilę po staremu - czyli ładowanie z zewnątrz

Prośba, jeżeli osoby testujące dostrzegą jakiś błąd, proszę o info. Chciałbym w ten weekend wydać wersję 3.2.0 dla wszystkich
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: GRCRTools

zauważyłem mały błąd na Chrome - w lewy dolnym rogu, po najechaniu na ośmiorniczkę wyświetla się GRCRTools 3.1.0 [pl], a po wejściu w nią u góry jest napisane także Grepolis Report Converter Revolution Tools ver.3.1.0.

Ps. sprawdzałem, zainstalowałem wersję 3.2.0, wszystkie jej funkcje są aktywne.

Ps.2. może dlatego, informacja o nowej wersji pojawia się co jakiś czas, mimo zainstalowania 3.2.0 :confused:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: GRCRTools

u mnie po zainstalowaniu nowej wersji skrypt przestał działać , wszystkie funkcje są nieaktywne ... Firefox ...
 

DeletedUser6248

Guest
Odp: GRCRTools

Kochani. Skrypt przed upublicznieniem osobiście sprawdzałem na:
1. Chrome + Tampermonkey - instalacja, upgrade, działanie - bez zarzutu
2. FF + Greasemonkey v2 - instalacja, upgrade, działanie - bez zarzutu
3. Opera + Violent monkey - instalacja, upgrade, działanie - bez zarzutu
4. IE + autorski loader - instalacja, upgrade, działanie - bez zarzutu

Oczywiście, mogą pojawić się problemy np. na FF przy dodatkowo włączonych Quack/DIO.
W Firefox zmieniło się API (o czym poinformowałem Quack'a i DIO)

W przypadku braku ośmiornicy, pomimo, ze jest włączona, proszę o logi z konsoli javascript - bez tego to błądzenie we mgle.
 

DeletedUser21385

Guest
Odp: GRCRTools

zauważyłem mały błąd na Chrome - w lewy dolnym rogu, po najechaniu na ośmiorniczkę wyświetla się GRCRTools 3.1.0 [pl], a po wejściu w nią u góry jest napisane także Grepolis Report Converter Revolution Tools ver.3.1.0.

Ps. sprawdzałem, zainstalowałem wersję 3.2.0, wszystkie jej funkcje są aktywne.

Ps.2. może dlatego, informacja o nowej wersji pojawia się co jakiś czas, mimo zainstalowania 3.2.0 :confused:

Mam to samo :(

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Po restarcie laptopa wygląda ze problem zniknął

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Za szybko pochwaliłam - znowu mi aktualizacja wyskoczyła
 

DeletedUser6248

Guest
Odp: GRCRTools

Pytanie pomocnicze - ile jest zainstalowanych GRC?
Starałem się unikać mnożenia, ale może się okazać, ze jest stare i nowe :/ wówczas stare wyrzucić i będzie ok.
 

DeletedUser21385

Guest
Odp: GRCRTools

Miałam starą wersje wywaliłam i teraz nie mam wcale. Jak chce instalować to mi pisze że
Windows Script Host
Skrypt: ( tu ścieżka do pobranego pliku)
Wiersz:14
Znak:50150
błąd Oczekiwano identyfikatora, ciągu znaków lub liczby
Kod: 800A0404
Żródło: Micrisoft Jscript - bład kompilacji

Dodatkowo dostaje komunikat ze: Nie można dodawać aplikacji, rozszeżeń i skryptów użytkownika z tej strony

Strony sa dodane do zaufanych, nie wiem co mam zrobić :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: GRCRTools

Też mam to samo, w Google Chrome komunikat, że nie można instalować z tej strony i cały czas jest wersja 3.1.0
 

DeletedUser6248

Guest
Odp: GRCRTools

Instalacja "małpy" i skryptu daje zgrany duet i w efekcie ośmiornicę :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: GRCRTools

Skoro o duetach mowa, to przez tą aktualizacje nie działa DIO-Tools. Tzn jak wyłączę GRC, to DIO śmiga jak należy i odwrotnie - jak wyłącze skrypt DIO, to GRC działa. Jak są oba włączone to jak się loguję, to gra się nie chce wczytać (mam Mozillę). Da się jakoś rozwiązać ten problem:confused:
 

DeletedUser21385

Guest
Odp: GRCRTools

Potwierdzam :) zainstalowałam Tampermonkey a następnie GRCRT i wszystko działa jak kiedyś ;)

Dziękuję Potusek za pomoc :eek:
 

DeletedUser6248

Guest
Odp: GRCRTools

... Jak są oba włączone to jak się loguję, to gra się nie chce wczytać (mam Mozillę). ...
I trafiony zatopiony! FF od wersji 30 zmienił API i niestety aby skrypt był uniwersalny (nie na jedną przeglądarkę a kilka), to należy nanieść kilka (lub więcej) poprawek.
Podpowiemn, że ja mam na chromie uruchomione GRC, DIO i Quack

Da się jakoś rozwiązać ten problem:confused:
Tak, ale to musi uczynić Dio, aby działały zgodnie na FF
 

DeletedUser

Guest
Odp: GRCRTools

Na Chrome też mi działają oba poprawnie, ale do grepolis używam Mozilli, bo płynniej wszystko chodzi. Ehh... więc pozostaje mi czekać, aż Diony "coś tam" zrobi... Do tego czau będę sobie musiał radzić bez DIO-Tools'a :/
 

DeletedUser

Guest
Odp: GRCRTools

IE ładnie śmiga? To takie dziwne... :D
Ale sprawdzę ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: GRCRTools

Kurde, a mi od paru dni na chrome alarm nie chce działać, jak klikam wyłącz alarm to normalnie słyszę takie piknięcie, ale jak idzie atak to nie daje, żadnego dźwięku, że ktoś atakuje. Wiesz może od czego tak się dzieje? Przeinstalowałem chrome zainstalowałem tylko małpe i potuska i dalej to samo
 

DeletedUser6248

Guest
Odp: GRCRTools

Masz ustawiony własny dźwięk?
Przede wszystkim:
- która wersja "małpy"?
- która wersja GRCRTools?
 

DeletedUser

Guest
Odp: GRCRTools

Już sobie poradziłem :) Wystarczyło przeinstalować realteka i wyłączyć na chromie we wtyczkach pepflashplayer.dll
 

DeletedUser17901

Guest
Odp: GRCRTools

Czy tylko u mnie po dzisiejszej aktualizacji konwerter przestał działać?
 
Do góry