Troja party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22282

Guest
Odp: Troja party

No bo kazdy ma wiecej szans a o północy to bylo by nieuczciwe bo polowa graczy spi(ale napewno nie większosv:D)
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Troja party

Też zagram tylko poproszę zaproszenie do sojuszu w którym będzie kilku doświadczonych graczy w tym systemie,ponieważ chcę się podszkolić :)

Moge Ci pomoc bo ostatnio nie wyszlo :D. gram prawie wylacznie na starym od Alfy;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Troja party

Też mógłbym być chętny do sojuszu jeśli szukacie ludu.Może paru kumpli bym ściągnął :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Troja party

No bo kazdy ma wiecej szans a o północy to bylo by nieuczciwe bo polowa graczy spi(ale napewno nie większosv:D)





Patrykmy, ja chętnie dołączę do twojego sojuszu. Gram około 2 lata i byłem na cudach (2zbudowaliśmy). Mam dużo doś. na stary itp.
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Troja party

Oki dam ci zaproszenie tylko żebys często byl aktywny i gral dlugo(najlepiej do konca:D)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Troja party

Ale zarąbiste masówki się szykują no po prostu tylko odliczać dni do ich rozpadu :D
Oby tak dalej, pamiętajcie w kupie siła ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Troja party

Do 11:00 pewnie otworzą ;) Będziecie mieć tyle czasu aby grać na środeczku świata? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Troja party

Ja pewnie jak zwykle skończę po tygodniu, ale co tam.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Troja party

Zapewne zdam się na los, ale może ktoś mnie zachęci.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Troja party

Wiecie nie sądze aby ktoś Was zachęcał do gry... zakładajcie konta oblukajcie co i jak na tym świecie i zaczniecie cisnąć w jakimś lepszym soju w lepszej lokalizacji. Osobiście to nie śpieszcie się z wyborem soja bo to może być piękna masóweczka. ;) Na początku trza wszystko samemu robić :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Troja party

Wiecie nie sądze aby ktoś Was zachęcał do gry... zakładajcie konta oblukajcie co i jak na tym świecie i zaczniecie cisnąć w jakimś lepszym soju w lepszej lokalizacji. Osobiście to nie śpieszcie się z wyborem soja bo to może być piękna masóweczka. ;) Na początku trza wszystko samemu robić :)
Wiadomo, tylko szaleniec wybiera sojusz od razu, w pierwszym dniu zazwyczaj powstają tylko masówki :D
 
Do góry