[Naprawiony] wersja mobilna błędy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14494
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser14494

Guest
Po ostatniej aktualizacji wersji mobilnej pojawił się błąd że nie da się włączyć w niektórych miastach podglądu wioski pojawia się okienko zaloguj się jeszcze raz
Poza tym po tej aktualizacji nie da zobaczyć ruchu wojsk , ruchu handlarzy i bonusów jakie w tym mieście są
Dla osób które korzystają często z aplikacji teraz mają mniejsze możliwości ; (
 

DeletedUser23175

Guest
Odp: wersja mobilna błędy

Po ostatniej aktualizacji wersji mobilnej pojawił się błąd że nie da się włączyć w niektórych miastach podglądu wioski pojawia się okienko zaloguj się jeszcze raz

Mam ten sam problem. Po włączeniu podglądu miasta pojawia się błąd, który nakazuje ponownie zalogowanie się, które oczywiście nie przynosi żadnej poprawy. Jest to bardzo uciążliwe i irytujące. Czy ktoś mógłby się temu przyjrzeć?


Poza tym po tej aktualizacji nie da zobaczyć ruchu wojsk , ruchu handlarzy i bonusów jakie w tym mieście są
Dla osób które korzystają często z aplikacji teraz mają mniejsze możliwości ; (

Akurat to jest i widnieje po włączeniu przycisku z oczkiem. Przynajmniej u mnie. Ale uważam, że jest to gorsze rozwiązanie niż w wersji poprzedniej. Wtedy było wiadomo, kiedy jest coś nieprzeczytanego poprzez to, że było podświetlenie. Teraz tego nie ma, więc musisz wejść głębiej, żeby zobaczyć czy jest coś nowego. Te przyciski z wiadomością i oczkiem zupełnie mi nie pasują.
 

DeletedUser14494

Guest
Odp: wersja mobilna błędy

faktycznie przeoczyłem tą możliwość
 

DeletedUser20805

Guest
Odp: wersja mobilna błędy

Nie wiem, czy to błąd ale nie można w wersji mobilnej rzucić zaklęcia na swój atak z podburzaniem... coś z tym zostanie zrobione, czy tak ma być??
Następna sprawa - dodanie Atlanty do ataku nie powoduje skrócenia czasu? dobrze by6 było też coś z tym zrobić...ciekawe, czy i w innych przypadkach bonusy bohaterów działają na "mobilu" Sprawa dość istotna bo bonus zurety czy leonidasa może decydować o powodzeniu obrony , czy przejęcia miasta...
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: wersja mobilna błędy

Po ostatniej aktualizacji wersji mobilnej pojawił się błąd że nie da się włączyć w niektórych miastach podglądu wioski pojawia się okienko zaloguj się jeszcze raz
Poza tym po tej aktualizacji nie da zobaczyć ruchu wojsk , ruchu handlarzy i bonusów jakie w tym mieście są
Dla osób które korzystają często z aplikacji teraz mają mniejsze możliwości ; (
Błąd potwierdzony i zgłoszony.
 

DeletedUser22305

Guest
Odp: wersja mobilna błędy

ja mam bardzo dobry internet w telefonie i obojetnie co bym nie otwarl , trwa to sekundy ,niestety od miesiaca gra jet tak powolna ze przejscie z jednego miasta do drugiego zajmuje okolo minuty i w tym musze sie po raz kolejny zalogowac. Co gorsza w razie ataku musze czasem i 10 minut walczyc z gra zanim zdolam wyslac wsparcie
 

DeletedUser23208

Guest
Odp: wersja mobilna błędy

Co z powiadomieniami z poprzedniej wersji?

- o ataku (kto i z jakiego miasta),
- końcu budowy,
- handlarzu,
- z ataków.

PS przykład; atak wroga, a ja muszę wertować wszystkie miasta w poszukiwaniu które jest atakowane. Podobnie wygląda przeglądanie miast w celu kliknięcia kolejnej budowy.

PS2 proszę o przywrócenie porzedniej wersji :)


Edit Chyba, że te opcje są dostępne w premium?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: wersja mobilna błędy

Co z powiadomieniami z poprzedniej wersji?

- o ataku (kto i z jakiego miasta),
- końcu budowy,
- handlarzu,
- z ataków.

PS przykład; atak wroga, a ja muszę wertować wszystkie miasta w poszukiwaniu które jest atakowane. Podobnie wygląda przeglądanie miast w celu kliknięcia kolejnej budowy.

PS2 proszę o przywrócenie porzedniej wersji :)


Edit Chyba, że te opcje są dostępne w premium?





Ta wersja to totalna porazka kto to zrobil chyba wogole z tego niekorzysta
Chce powrotu wszystkich informacji z poprzedniej wersjii ktore byly w tych rozwijajacych sie paseczkach
 

DeletedUser23208

Guest
Odp: wersja mobilna błędy

Podpisuję się pod prośbą kolegi.

PS Miałem nadzieję, że wczorajsza aktualizacja poprawi mi... morale, ale niestety, nadal to samo bagno :)
 

DeletedUser23208

Guest
Odp: wersja mobilna błędy

Błędy przy logowaniu nadal się pojawiają. Do tego prośba o przywrócenie powiadomień również jak grochem o ścianę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: wersja mobilna błędy

Nadal jest ten problem z nieoczekiwanym błędem, przynajmniej ja go mam.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Heh już nie mam błędu a problemem było to że miałem w kolejce ustawioną jaskinię z poziomu 0 do 1 która już się zbudowała. Wasza aktualizacja nic nie dała, jak widać nadal jest błąd przy rozbudowie czegoś na poziom 1. :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: wersja mobilna błędy

Samsung Galaxy S3

- Zawiesza sie aplikacja no i niestety trzeba ja zamknąć po chamsku... przeinstalowanie nic nie dało
- Błąd z wczytywaniem misji/ danych ponowne logowanie.
 

DeletedUser21267

Guest
Odp: wersja mobilna błędy

Po co ta apka wiesza sie non stop. Mam telefon Samsung galaxy Trend plus i super szybki internet robiłem restart telefonu , czysciłem cache itd i tak samo sie zacina. Ządam aby aplikacja Grepolis była tak jak kiedyś bo non stop ulepszanie tylko ją pogorsza
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: wersja mobilna błędy

Brawa dla programistów!
Wreszcie pozbyli się problemu wnerwiającego dźwięku powiadomienia!
Wyłączyli go w ogóle w ostatniej aktualizacji.
Dzięki temu mogli zmieścić jeszcze trochę kolorowych pierdółek.
 
Do góry