Sytuacja na świecie Retimno

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Jak już nie taki twardy to nie będziesz mieć przerypane :D
Miękką trąbą nic nie zrobi :D
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Hahaha mamutowi trąba zmiękła?
Też nie wierze :D

Edit:
No te urlopy to była masakra, ale co się dziwić.
Szybki świat, szaraków co dzień to więcej.
A teraz pomyśl co będzie jak się zacznie szkoła...

No mam nadzieję, że aż tak źle nie bedzie.. To zawsze tak jest, ze ludzie kończą, bo wakacje, bo szkoła, bo nowy rok.. i tak falami ;) Ale jednak sporo jest "stałych" graczy, którzy szkołę mają już dawno za sobą ;)

Jak już nie taki twardy to nie będziesz mieć przerypane :D
Miękką trąbą nic nie zrobi :D


Zabije najpierw mnie, a potem Ciebie za te teksty :p hehe
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Wiesz co - ja się już mamuta chyba nie boje :D

Lol ale jazda, własnie dostałam od bliskiej mi osoby 40 róż z dopiskiem - będzie dobrze :))))
I teraz się zastanawiam czy przestać płakać ze smutku i zacząć z radości?
Ale offtopa robimy, dobrze, ze mamut to cześć Retimno i jego miękkość ma wpływ na sytuacje na świecie :D

Redko a Wy już wybraliście, który dobry sojusz będziecie lać?
A MG dalej na mnie zły?
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Nie wiem, na razie bijemy wszystko co pod ręką ;) Nie tak łatwo się wydostać z tego 35 morza ;) Na żadnym świecie nie byłam tak daleko od centrum.. zawsze 45/55.. ale nie nudzimy się, jest z kim walczyć :)

Co do MG.. to chyba musisz sama się go zapytać ;) Postaram się nie być zazdrosna i nie będę w szale rzucać na Ciebie trzęsień i plag ;)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

I minusowych punktów reputacji :p

35 morze... ja 44, miał być spokój a jak widać nie ma :D
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Bo za dużo masz tych zielonych kwadracików :p

No dobra.. to wiemy co na 44, 35/45.. to niech teraz inni się pochwalą :D (żeby nie było, ze offtopa robimy ;)) Tylko już bez tego, ze oszczepc to zdrajca, a turas to coś tam, a Adasko to.. :D
 
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Jak przez pół roku zbierasz ludzi na ten serwer by walczyć z psychozą a potem do niej uciekasz to co sie dziwisz reakcji innych ktorych oszukaleś ?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

No,a nie mówiłem,ze zawsze ktoś wie lepiej :)
Adaś oszczędź sobie,bo ten kto zwiał to Ty.
Nadal czekam na zjechanie mnie,bo jak na razie liczba miast straconych wynosi 0
Przynajmniej kolon już u mnie siedział to i tak wciąż lepiej niż ten Kebab czy jak mu tam było który tez mnie umieścił na swym profilu,a chyba zna mnie tylko z FO ja w sumie jego też tylko po tym,że wstawia do miast więcej birem niż na okupacjach się widuje.
 
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Bo za dużo masz tych zielonych kwadracików :p

No dobra.. to wiemy co na 44, 35/45.. to niech teraz inni się pochwalą :D (żeby nie było, ze offtopa robimy ;)) Tylko już bez tego, ze oszczepc to zdrajca, a turas to coś tam, a Adasko to.. :D


Ja już się przyzwyczaiłem,że cała elita grepolis tj. xCasanti, Adasko i Turek ma mnie za zdrajce + ich ludzie czyli bardzo mocny skład jak widać chociazby po statystykach.
Od byłych paktowiczów nie było mi tego usłyszeć to może nie jestem aż taki zły :(
No,a Turek i Adasko oczywiscie najlepsi w polskim grepo.także temat wyczerpałem:)
 

DeletedUser9244

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Mańkiem to można straszyć :p ale mną? Ja pokojowy osadnik, muchy bym nie skrzywdziła :)

ja nie straszę, ja ją zachęcam :) przecież widzę jak się kochacie :cool:

To nie ten mamut co był kiedyś, że nawalał dzień i noc, a ludzie szaraki walili.. Leniwy się zrobił strasznie :D Muszę go denerwować i podjudzać, żeby zaczął porządnie grać :)

Na pewno nie ten i na pewno leniwy, skoro go w TOP 1 agresorów nie widzę :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22453

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

No,a nie mówiłem,ze zawsze ktoś wie lepiej :)
Adaś oszczędź sobie,bo ten kto zwiał to Ty.
Nadal czekam na zjechanie mnie,bo jak na razie liczba miast straconych wynosi 0
Przynajmniej kolon już u mnie siedział to i tak wciąż lepiej niż ten Kebab czy jak mu tam było który tez mnie umieścił na swym profilu,a chyba zna mnie tylko z FO ja w sumie jego też tylko po tym,że wstawia do miast więcej birem niż na okupacjach się widuje.

Jeśli ktoś ma inną wizje prowadzenia sojuszu i ma dość atmosfery w nim ma prawo odejść z niego i założyć swój sojusz. Na pewno nikt z FC nie uciekł tak jak ty. FC nadal walczy z TBN a ty po prostu do nich uciekleś bo nie dawałeś im rady. Teraz mądrzysz się na forum bo ci wioski obstawili
raporcik.jpg

FC wstawiło ci kolona (dokadniej Adam) a póżniej został wycofany nie oznacza że to koniec prób.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ja już się przyzwyczaiłem,że cała elita grepolis tj. xCasanti, Adasko i Turek ma mnie za zdrajce + ich ludzie czyli bardzo mocny skład jak widać chociazby po statystykach.
Od byłych paktowiczów nie było mi tego usłyszeć to może nie jestem aż taki zły :(
No,a Turek i Adasko oczywiscie najlepsi w polskim grepo.także temat wyczerpałem:)

Osoby które wymieniłeś nie są takimi chorogiewkami jak ty. Cała trójka przyszła na retimno walczyć z tbn tak jak ty tylko oni nadal walcza a ty uciekles do nich
 
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

W mieście które wskazałeś stoi 328 biremek na czerwonej wyspie przez 3 godziny było tysiąc propagandy ciąg dalszy.
Pisałem w poprzednim poście ,ze wstawiliście kolona i wycofliście po jednym ataku ja szatanowi wstawiłem dwa kolony wczoraj i też wycofałem masz jeszcze jakieś ciekawe informacje?
Do ciebie to ostatni post, bo po co się denerować kimś kto pisze mi o uciekaniu,zdradzie i czymś tam jeszcze ,a nawet sie nie przyznaje kim jest...Adasiu :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Oszczep tłumacz sobie to jak chcesz ale strzeliłeś sobie w kolanko życzę spokojnej gry bo przecież tego chciałeś :)
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

ja wczoraj zjadłem kebaba i się nie chwale:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

jeśli ktoś lubi kebaby z krakowa proponuje *kebab u szwagra* :D obok jubilata, oraz drugi niedaleko ul. rajskiej

znakomite kebaby! :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Dziękuję za odpowiedź Michale :)

U mnie koniec sojuszu i zabawy na Retimno praktycznie.
Wypaliłam się z całym grepo. Nie mogę patrzeć jak przyjaciele odchodzą.
A jak kolejni piszą, że kończą... Ech :(

Widzę że kafelek znów łomot dostał i szybko szaraka strzelił... a szkoda, miałem nadzieję że z czasem będziemy bliżej...
Oczywiście wersja oficjalna jest taka że skończył bo brak czasu, ważne sprawy w realu itp... Skąd my to znamy?

Tak na marginesie: wszyscy przy wymienianiu czołowych sojuszy pomijają Angeli, a tymczasem ten sojusz jeszcze nie jednego może zadziwić...
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Masz coś do kafelka? Miał powód to skończył - proste.

Ja o Aniołkach cały czas wspominam :D
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Uaa czuje się Bardzooo popularny co chwile mnie na tablice ktoś przywołuje hihihi

I to między Adaśkiem i Turkiem!
So Famous!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Masz coś do kafelka? Miał powód to skończył - proste.

Ja o Aniołkach cały czas wspominam :D

Ano mam... a raczej miałem, niestety zwiał, tak samo jak kiedyś z Achillesa... Ale mam nadzieję że jeszcze kiedyś...

Owszem, Ty o Angelach wspominasz cały czas, ale jakoś to bez echa przechodzi, a nie powinno...
 
Do góry