Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15831

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

chyba tylko pon z nami was ocalił, ale bądź gwiazdą dalej... spadającą.
Śmieszne tylko jak przez krótką chwile spokorniałeś jak dostawaliście od każdego aż miło, teraz powróciłeś do bycia "sobą".

ciekawe gdzie ten cwaniak teraz jest tak jak i Heroin co to grac wogule nie umieja:) teraz wszystko widac elegancko dobiore sie do was zobaczycie... nawet ypsi was nie obroni
smiley_emoticons_baby_taptap.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

Remus kolejny przyklad wodza co to zmarnowal prace calego sojuszu
smiley_emoticons_flucht2.gif
czekam az go wywalicie tak jak jego luba
smiley_emoticons_seb_zunge.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

To my mieliśmy pona z ciastkami? I ja nic o tym nie wiedziałam? Albo to było bardzo dawno temu, albo trzymane w tajemnicy :)

A co do cudaka TBC - nadal ni erozumiem gry tego sojuszu. Tylko jeden cudak zbudowany przy takiej ilosci graczy i nawet tego jednego nie potrafic obstawić... W sumie bunt wbiło dwóch graczy i to do dwóch miast na cudaku - nie była to jakas wielka sojuszowa akcja.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

A co do cudaka TBC - nadal ni erozumiem gry tego sojuszu. Tylko jeden cudak zbudowany przy takiej ilosci graczy i nawet tego jednego nie potrafic obstawić... W sumie bunt wbiło dwóch graczy i to do dwóch miast na cudaku - nie była to jakas wielka sojuszowa akcja.

bo tam już nikt od dawna nie gra.
 

DeletedUser15831

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Kiedys tego pona mielismy ale oni uwazali i mysla dalej ze gdyby nie ten pon to bysmy nie istnieli
smiley_emoticons_hust.gif
Tak samo jak mieli mniemanie ze jakby w grze bylo 15 cudakow do budowy to tyle by zbudowali bez problemu. To ypsi tak nakrecil ludzi , ze mysleli oni ze moga poprostu wszystko.Takie mniemanie miec o sobie to chyba tylko narcyzy maja
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

gratulacje dla Legionu za odbicie cudaka a to, ze sie nie wypowiadamy to dlatego, ze rozmawiac, ze soba niestety nie potrafimy, niby doroslymi ludzmi w wiekszosci jestesmy a niestety zachowujemy sie jak dzieciaki nie szanujac drugiej strony i niestety dotyczy to wszystkich bo i niektore wypowiedzi moich kolegow tez mi sie nie podobaly
i jak widze, nic sie nie zmienia :(

moze Legion wygra ten swiat ale poki co walczym i latwo nie oddamy cudaka :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

gratulacje dla Legionu za odbicie cudaka a to, ze sie nie wypowiadamy to dlatego, ze rozmawiac, ze soba niestety nie potrafimy, niby doroslymi ludzmi w wiekszosci jestesmy a niestety zachowujemy sie jak dzieciaki nie szanujac drugiej strony i niestety dotyczy to wszystkich bo i niektore wypowiedzi moich kolegow tez mi sie nie podobaly
i jak widze, nic sie nie zmienia :(

moze Legion wygra ten swiat ale poki co walczym i latwo nie oddamy cudaka :)

W 100% popieraam wypowiedz przedmowcy na temat wymiany zdan graczy naszych sojuszu aleeee... my juz wygralismy ten swiat
smiley_emoticons_freu-dance.gif
teraz tylko gra sie toczy o to czy wszytkie cuda beda nasze , moze to potrwac jeszcze pare tygodni/miesiecy ale kiedys odbijemy jedynego cudaka ktory nie jest w naszym posiadaniu... no chyba ze swiat sie skonczy do tego czasu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

no tak sorki, zle sie wyrazilam, fakt wybudowaliscie 5 cudakow wiec to wystarczy, zdobyliscie jeden i teraz czekamy na koniec swiata :p
 

DeletedUser15831

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

My cos caly czas robimy wiec na nic nie czekamy:) to wy umarliscie:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

no tak to czasem bywa, niestety kazdy z nas ma tez real procz gry :) ale jak widac jestesmy nadal na tym swiecie :)
 

DeletedUser19895

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

:) masakra
cała sytuacja na świecie juktas to sytuacja ........ pomiędzy ciastkami a legionem
widzę że nic się nie zmieniło, no może poza wynikiem końcowy ????
nie czytałem całego forum ostatnią kartę przejrzałem
pozdro dla wszystkich i kto się czubi ten się lubi ;)
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Masz racje nic sie nie zmienilo legion byl i jest 'numeru uno'
smiley_emoticons_skullhaufen.gif

co tutaj ma sie dziac na tym swiecie pozostaly dwa sojusze tylko ktore graja
legion i ee
smiley_emoticons_mttao_wassermann.gif

ciacha i potwory
smiley_emoticons_pferdehaufen.gif
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15831

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

:) masakra
cała sytuacja na świecie juktas to sytuacja ........ pomiędzy ciastkami a legionem
widzę że nic się nie zmieniło, no może poza wynikiem końcowy ????
nie czytałem całego forum ostatnią kartę przejrzałem
pozdro dla wszystkich i kto się czubi ten się lubi ;)

ja ich nie lubie:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

i mnie @nikus nie lubisz zapomnialas dopisac
smiley_emoticons_frown.gif

oj tam - lubię. lubię :)

Tylko się nie czubię, bo już nie ma z kim. Piszesz że został Legion i Ciastka - raczej dla mnie wyglada to tak, że ciastka przeszły do głęboiej defensywy i bedą broniły tego cudaka chyba na złosc :))

Zbudowali tylko jednego cudaka, na wiecej ich nie było stać. A myślałam, że będzie jakaś zacięta walka o cudaki, a tu - walkowerem prawie oddane.... Teraz będą bronili tego jednego do końca świata, bo co im pozostało?

Sytuacja patowa - całe ciastka przerobione na deffa:) - chyba nikomu nie będzie się chciało siedziec po nocach, żeby synchronizować kilkugodzinne ataki. Więc pewnie pozostanie tak, jak jest. Świat mamy wygrany, idziemy na następny. :)))
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

a jednak Ciastka cudaka nie upilnowały i nawet przerobienie na deffa nic nie dało :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ostatni cud odbity.
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif

Cieszę się, że dane mi było, na tym świecie zagrać z tak wspaniałą ekipą.
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ekipa super to fakt. I mimo tylu przeciwności udało się dotrwać do końca.
smiley_emoticons_bravo2.gif


Gratulacje dla wszystkich i dziękuję za drugą koronkę. Z takimi ludźmi warto grać
smiley_emoticons_cuinlove.gif
 
Do góry