Sytuacja na świecie Sparta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19895

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Berdziej chodziło o opisanie top 15 sojuszy w tym momencie, najlepiej przez jakiegoś obiektywnego weterana
może don ???:)

WIelkość miast nie ma znaczenia, połozenie rozmiesczenie sojuszu, pakty pony, patrząc na mapkę każdy z każdy podpisuje pona, nie myślac jeszcze o cudakach, ale może już jakieś zalążki planów i przygotowań widać ?????
 

DeletedUser20805

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

A od kiedy to miasta mające po 13716 punktów są najlepsze? I co w nim zrobisz...ogniówkę na 235 sztuk, czy jedynie 294 biremy? To ja już wolę moje miasta z minimum 300-320 ogni i 350-400 birem:) Kto się później w walce spodziewa, że z miasta 5k punktów leci na Ciebie 320+ ogni...

Różnica ogromna w walce. Bobować najlepiej dopiero jakiś miesiąc przed EC, co by te świątynie/targowiska postawić. Wcześniej, to nie jest aż takie ważne :)

Nie wyczułeś ironii...:p sam nie mam żadnego miasta powyżej 11k...a nie przepraszam mam 1 ale chcę się go pozbyć...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Berdziej chodziło o opisanie top 15 sojuszy w tym momencie, najlepiej przez jakiegoś obiektywnego weterana
może don ???:)

WIelkość miast nie ma znaczenia, połozenie rozmiesczenie sojuszu, pakty pony, patrząc na mapkę każdy z każdy podpisuje pona, nie myślac jeszcze o cudakach, ale może już jakieś zalążki planów i przygotowań widać ?????

Pakty i PONy cały czas są... i się mieszają... na razie rozdrapywanie DNSu trwa... kto nie idzie do innego sojuszu idzie pod nóż... A sojusze na razie prawie pełne więc te paktowanie to i tak psu na budę... Jak więcej ludzi zrezygnuje to będą jakieś fuzje pewnie i trwalsze pakty zawierane... Za miesiąc, może 2 wszystko powinno się zaczynać krystalizować moim zdaniem... Pewnie wszystko może Ci ze szczegółami opowiedzieć DarthSid, bo On bardziej oblatany w tych sprawach... ale coś zamilkł ostatnio...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Raczej Cyrk na kółkach i Expendables typuję... mają największą ilość najlepszych miast (13716pkt)...

Widzę, że masz niebywałe zdolności analityczne i dobre źródła informacji. Ileż to naszych graczy ma miasta po 13716? 1? Popisać każdy sobie może, tym bardziej pod zmienionym nickiem :/
 

DeletedUser20805

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Widzę, że masz niebywałe zdolności analityczne i dobre źródła informacji. Ileż to naszych graczy ma miasta po 13716? 1? Popisać każdy sobie może, tym bardziej pod zmienionym nickiem :/

Tak się jakoś zapatrzyłem w miasta waszego Rekrutanta.... A chyba nie za często czytasz forum, bo inaczej byś wiedział pod jakim nickiem tu gram... Będę chyba się podpisywał jakoś w takim razie.

Pozdrawiam
I ByleNieSIN...aaaaaaaaaaaaa:eek:

PS
Od razu przepraszam, jeśli kogo uraziłem.... może nie jestem doświadczonym graczem więc nie wiem i pytam się... może ktoś mi odpowie - PO CO KOMU MIASTA 13716 ?! Naprawdę jestem ciekawy... może czegoś nie wiem, może przy koszarach 30 ognie mają większą prędkość, albo co, nie wiem, jak by mi ktoś wytłumaczył a jeszcze lepiej przekonał do tego to ma u mnie fl... sorry, grają dzieci też - oranżadę
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

może ktoś po prostu gra dla zabawy i ma fantazję mieć miasto 13716 pkt ;) może zapytaj jednego z top4 z Twojego sojuszu :), wprawdzie 13176 to nie 13716, ale sądząc po wielkości pozostałych miast obrany kurs to chyba najwyraźniej 13716

jest takie powiedzenie o drzazdze i dece, na pewno je znasz

pozdrawiam
Eks
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20805

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Od ponad 30 dni pkt w mieście stoją w miejscu...czyli jest to max - tu się jeszcze mogę zgodzić, bo do miasta off potrzebne są koszary wysokie i port na 20 żeby kolony budować... ale po co robić i koszary i port na 30... no chyba, że rzeczywiście - taka fantazja - no na to nie ma rady... Ja tam wolę jak pada od jednego strzału ogniami 500-600 birem niż takie budowanie miast...

Pozdrawiam
I ByleNieSIN...aaaaaaaaaaaaa:eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

doskonale rozumiem Twoje podejście i z tym się zgadzam, natomiast nie każdy kieruje się tymi samymi pobudkami ;) mają inna filozofię
 

DeletedUser19895

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Rozumiem że jeszcze za wcześnie na jakieś konkretne prognozy. I nie ma żadnej konkretnej siły na świecie.
Poczekamy miesiąc może coś się wyklaruje wkońcu.
Niestety rozmiar wioski o niczym nie świadczy, pk sojuszu również, przed chwilą dns miał ich sporo, a teraz już nieistnie.
Zgranie zgranie i jeszcze raz zgranie, dobry sojusz który do cudaków wytrzyma to przeważni stałe grono z poprzednich światów, z tego co widzę to sporo starych graczy w róznych sojuszach reszta pewnie pod nowymi nickami.
POczekamy zobaczymy
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Berdziej chodziło o opisanie top 15 sojuszy w tym momencie, najlepiej przez jakiegoś obiektywnego weterana
może don ???:)

Ja tutaj na razie na pół gwizdka grałem jak na razie. Juktas był ważniejszy, ale widzę, że tam już sprawa wyjaśniona podczas mojego urlopu, to będzie można tutaj poświęcić więcej czasu i przyjrzeć się dokładniej sytuacji na świecie...
 
Odp: TOP 15 Sojuszy

Tak się jakoś zapatrzyłem w miasta waszego Rekrutanta.... A chyba nie za często czytasz forum, bo inaczej byś wiedział pod jakim nickiem tu gram... Będę chyba się podpisywał jakoś w takim razie.

Pozdrawiam
I ByleNieSIN...aaaaaaaaaaaaa:eek:

PS
Od razu przepraszam, jeśli kogo uraziłem.... może nie jestem doświadczonym graczem więc nie wiem i pytam się... może ktoś mi odpowie - PO CO KOMU MIASTA 13716 ?! Naprawdę jestem ciekawy... może czegoś nie wiem, może przy koszarach 30 ognie mają większą prędkość, albo co, nie wiem, jak by mi ktoś wytłumaczył a jeszcze lepiej przekonał do tego to ma u mnie fl... sorry, grają dzieci też - oranżadę

Jeny może i mam te miasta po 13 tys. pkt ale co ci do tego? zazdrościsz mi czy jak?
każdy ma swoją taktyke i gra jak mu się żywnie podoba.
gram tak jak na becie (to jest mój drugi świat teraz) i źle mi nie jest , więc po co miałbym zmieniać styl gry?
 

DeletedUser19895

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Ja tutaj na razie na pół gwizdka grałem jak na razie. Juktas był ważniejszy, ale widzę, że tam już sprawa wyjaśniona podczas mojego urlopu, to będzie można tutaj poświęcić więcej czasu i przyjrzeć się dokładniej sytuacji na świecie...
No jeszcze jeden cudak ale to pewnie troche potrwa
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

No jeszcze jeden cudak ale to pewnie troche potrwa

już dziś po cudaku
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser15831

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

wiec na twoim koncie seba jest ktos inny tam:)
 

DeletedUser19895

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

wiec na twoim koncie seba jest ktos inny tam:)
mam podzielną uwagę :eek:

Gratki za tego cudaka i cała grę. Ptaku jednak dobrze was tam trzymał.
Zara wpadnę na juktas i tam coś skrobnę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23314

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Nuda się nastała na tym świecie bo nic się nie dzieje :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: TOP 15 Sojuszy

Nuda nudą :D ale gdzie DNS :p ten co miał wygrać świat i patuś nie wykrakał nie wygrają xD
ale widzę że podpisany regulamin w koalicji nie zadziałał gracze pouciekali po całym świecie
 

DeletedUser22935

Guest
Re: Odp: Re: Odp: TOP 15 Sojuszy

No tak wszyscy sie porozchodzili bo ich sojusz upada najwięcej do cyrku, gdy cyrk spadnie w rankingu to znowu do innych sojuszy będą uciekali ciekawe kiedy to sie skończy.Na pochwałe zasługuje sojusz The End, który cały czas pnie się do góry.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: TOP 15 Sojuszy

No tak wszyscy sie porozchodzili bo ich sojusz upada najwięcej do cyrku, gdy cyrk spadnie w rankingu to znowu do innych sojuszy będą uciekali ciekawe kiedy to sie skończy.Na pochwałe zasługuje sojusz The End, który cały czas pnie się do góry.

The End bardzo spoko są :) mam okazje z nimi grać i oni razem z SB na razie najbardziej się trzymają zasad :) nie wiem jak u innych ale jak cyrk mi pisał że nikogo do siebie nie przyjmie to tak nie zrobili i co wierzyć ? eh no szkoda :(
 

DeletedUser22560

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: TOP 15 Sojuszy

The End bardzo spoko są :) mam okazje z nimi grać i oni razem z SB na razie najbardziej się trzymają zasad :) nie wiem jak u innych ale jak cyrk mi pisał że nikogo do siebie nie przyjmie to tak nie zrobili i co wierzyć ? eh no szkoda :(

Ich sprawa mogą brać kogo chcą :) SB trzyma się zasad i ma spoko graczy bo paru znam :p a co do zasad to najbardziej odnosi się do ciebie Anastazja bądź Sid jak wolisz bo jesteś skłony do ich łamania jak ci coś nie pasi :) nie chodzi o DNS lecz całokształt i to co było przed "złym" DNS
 
Do góry