Sytuacja na świecie Retimno

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9244

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Byłam na urlopie. W zasadzie jeszcze jestem. Chciałam się czegoś dowiedzieć, więc przebrnęłam przez wszystkie zaległe strony i... jedno wielkie NIC. Serio wszyscy potrafią się tylko wykłócać? :/

Ktoś powie jak ta sytuacja na świecie? Nextire to jeszcze istnieje? :p A Ekipa? :p Te plotki o połączeniu z OZ i Bobrami to prawda?
Czy za te kilka dni mam wracać do wielkiej niewidomej? ;) Ha, a może wrócę i będzie dookoła czerwono i ciekawie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22651

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Widze ze walka z MDG strasznie psyche wielu zorala ze wszedzie widza Turka, a ponoc takie zero i tylko deffa klepie;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

View attachment 3790

ta wyspa jest porownywalna w ilosci miast MDG i bobrow.

9 miast MDG 11 miast bobrow plus kilka cm nizej na malej wysepce 4 miasta bobrow co maja taki sam krotki czas dotarcia jak miasta z wyspy.

W okolicy tyle samo miast MDG jak i bobrow takze zagrozenie z obu stron na tej wyspie jest takie samo.

Turek ma tam wszystkie miasta puste poza wojskiem z miasta.

wasz pan mariobigo ma zabunkrowane miasta.

mariobigo to najwiekszy pampersiak w bobrach on obstawia sie nawet jak am wiele miast na wyspie.

ale trauma po MDG z innych swiatow zostala.

Nie podawaj się za kogoś innego bo to widać ze Falafel pisze
przerzuciłeś się na inny sojusz ? Teraz ich będziesz obrzucał mięsem ??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

To się uśmiałem, trauma po mdg :D chłopie co Ty bierzesz? Na Tau laliśmy was jak chcieliśmy, na 5 podbitych miast mdg traciliśmy jedno.

A te 2 tys birem w miescie gdzie macie 7 miast na wyspie a w okolicy więcej miast niż my to skąd się wzięło? My Ci wstawiliśmy?:eek:
MDG siedzi sobie na uboczu, bunkruje wiochy przed TBN, raptem paru graczy odważyło się przyjść w pobliże nas, a zgrywają wielki sojusz. :) Sami może w to wierzą, bo silna jest turecka propaganda :)
 

DeletedUser21385

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

żadnego, nigdzie nawet nie dograli do końca
Adasiu a Ty jaki świat dograłeś do końca? a wygrałeś jakiś?

Turek jest jeszcze na Koryncie, chyba wytrzyma do zamknięcia wiec będzie miał zaliczony jeden pełny świat ;)
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Adasiu a Ty jaki świat dograłeś do końca? a wygrałeś jakiś?

Turek jest jeszcze na Koryncie, chyba wytrzyma do zamknięcia wiec będzie miał zaliczony jeden pełny świat ;)
Zaliczony ,ale zdaje się przegrany ....ale chociaż do końca dotrwa :)
 

DeletedUser21385

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Gała a Ty chyba też byłeś na Koryncie, na samym początku i przegrałeś - a nie pewnie real Cie wezwał ;)
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

A pan Gala juz zapomnial, ze sam na koryncie gral i sojusz bobry ale juz po kilku miesiacach uciekli ze swiata i przegrali?

w przeciwienstwie do was MDG gra do konca i walczy a to, ze nie zbudowalo cudow to nie oznacza przegranej.

Idac tym tokiem myslenia to na tym swiecie i OZ i wulkan i JON i kazdy sojusz nie wygral nigdy swiata.

A czy to ma jakies znaczenie? liczy sie to jak sojusz walczy a nie czy na jakims swiecie zbudowal kilka cudow.

A najbardziej smieszy adasko, ktory co swiat to ucieka po miesiacu lub kilku a jego sojusz nie dosc, ze nigdy nic nie wygral to jeszcze nawet na zadnym swiece sie nie liczyl w topce.

od kiedy to nie zbudowanie cudow oznacza przegrana? przegrana oznacza gdy zostalo sie pokonanym.

MDG nigdy nie zostalo pokonane ale tez nigdy nie zbudowalo cudow.

przypominam kazdemu, ze na Korynt masa topowych sojuszy szybko odpadla z walk takie jak bobry i inne.

MDG tam gra od poczatku do konca i nie zostalo oraz nie zostanie pokonane mimo usilnych staran koalicji rzezni.
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Ja nie przegrałem ,ja skasowałem się z całym sojem mieliśmy powód ,he he oczywiście turek nazwał to ucieczką:) w zasadzie co kto na ten temat mówi to mi zwisa:)
Ny do końca,Heraklion do końca ,Tau do końca
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

That coś tam napisal :
Kto to rozczyta daje 100 zł
hahaahhaha
A pan Gala juz zapomnial, ze sam na koryncie gral i sojus zbobry ale juz po kilku miesiacach uciekli ze swiata i przegrali?

Kolejny wpis :

w przeciwienstwie do was MDG gra do konca i walczy a to, ze nie zbudowalo cudow to nie oznacza przegranej.

hahaha walczy ??? co Ty bredzisz zobacz w staty kiedy ostatnio wzieliscie jakies miasto :)

najpierw do szkoły pasuje się wybrać poźniej na FO i pisanie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21385

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

A pech chciał Basiu że akurat na niego padło :D
U niego to chyba STANDARD i kwestia przyzwyczajenia że nie wygrał i nie wygra.
Dlaczego ubliżasz innym sojuszom które tam jeszcze są? Nie tylko MDG i Rzeźnia jest na Koryncie, sa tam jeszcze inne sojusze które przegrają Różowy Pomponik (no wszystkich nie weźmiecie do siebie bo limit w sojuszu) Ex-y, FF - chyba nikt wiecej cudów nie budował na serio. Tak że przegranych jest wiecej bo wygrać moze jeden sojusz :(
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

|ciach| MDG sie skasowala tak samo jak wy na korynt to caly czas piszecie, ze MDG przegralo na Tau a gdy bobry na korynt w ten sam sposob sie skasowali to piszecie, ze odeszliscie bo mieliscie swoj powod?

jestescie hipokrytami na maksa...

jak wy uciekacie ze swiata to macie swoje powody jak ktos sie kasuje i odchodzi to ucieka i przegrywa...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22929

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

A najbardziej smieszy adasko, ktory co swiat to ucieka po miesiacu lub kilku a jego sojusz nie dosc, ze nigdy nic nie wygral to jeszcze nawet na zadnym swiece sie nie liczyl w topce.

http://pl.grepostats.com/world/pl26/rankings/alliances

Masz noobie i zapamiętaj. Adaśko to nie turek i nie ucieka a także nie musi sie chować co serwer pod nowym nickiem ze strachu przed innymi a przede wszystkim ze wstydu

Sojusz zalożony 18th June 2013 gdyby nie fuzja z SI to DH było by top 1 we wszystkich rankingach walki a twoje mdg gdzie jest ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

MDG sie skasowala tak samo jak wy na korynt to caly czas piszecie, ze MDG przegralo na Tau a gdy bobry na korynt w ten sam sposob sie skasowali to piszecie, ze odeszliscie bo mieliscie swoj powod?

jestescie hipokrytami na maksa...

jak wy uciekacie ze swiata to macie swoje powody jak ktos sie kasuje i odchodzi to ucieka i przegrywa...
nie nie ,turek kazał zakończyć grę ,przecież parę osób u nas chwilę grało ,za co dostali się na czarną listę ;)
mdg na tau przegrywało w momencie jak grali ,tylko ten czas rozliczam:)
Zresztą ,to retimno ,więc nie ma co się rozpisywać o innych światach
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21385

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Adasiu dziękuję za informację :)
Adaśko napisał : Dla twojej informacji dograłem Ateny do końca.

Możesz mnie odblokować obiecuję ze pisać nie będę :)
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Ja juz pisalem, ze jedyny swiat na gdzie grales do koncato ateny gdyz byl tam strasznie niski poziom.

Ale przeciez grales na Tau grales na Omega na Korynt na wielu innych swiatach i pokaz mi magiczny link ze tam grasz do konca?

Nie masz bo doskonale pamietam, ze na kazdym swiecie pograles miesiac i uciekales.

Turek gral na kazdym swiecie minimum po rok czasu gdzie do tego czasu zostaje juz malo osob.

Ty adasko na zadnym swiecie nie wytrzymales 3 miesiecy poza slabych atenach gdzie brak bylo topowych sojuszy.

pytam sie ile grales na omega? ile na tau? ile na wszystkich innych swiatach poza atenami? odpowiesz?

gdyby nie to, ze na liscie sojuszu nie ma zadnego dobrego to bys byl ze swoimi dzikimi hordami na samym koncu.

na Tau twoje dzikie hordy w miesiac zostaly pokonane przez MDG a ty sam uciekles na oboz.

a jak masz inne zdanie to napsiz co sie z toba stalo na tau?
 

DeletedUser21385

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

nie nie ,turek kazał zakończyć grę ,przecież parę osób u nas chwilę grało ,za co dostali się na czarną listę ;)
mdg na tau przegrywało w momencie jak grali ,tylko ten czas rozliczam:)
Zresztą ,to retimno ,więc nie ma co się rozpisywać o innych światach
Turek to mi może kazać :p
Informuję ze skasowałam konto na TAU bo tak postanowiłam i kilka osób które grały z Turkiem na froncie z Psychozą.
Ludzie którzy zostali mieli sobie założyć sojusz i tak chyba było na początku Piratka go prowadziła ( o ile mnie skleroza nie dopadła).
A później nie wiem nie śledziłam już tego świata bo poszłam na Omege grać.
 
Do góry