Sytuacja na świecie Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18490

Guest

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ooo, jaka cisza. :D Tym razem wystarczyły dwa bany, i w sumie dobrze jeszcze by komputery rozwalili, jak by tak się dalej to toczyło. :rolleyes:
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Odeszło 20-30% graczy (w większości multikonta), a co do wkładu norbifa, to Polanus krytykując jego politykę miał w wielu sprawach rację.
A i jeszcze znaczącą rolę w waszym triumfie odegrali kreci, czego mogę Wam pogratulować, wykazaliście się w tym aspekcie mistrzami.
grepo bez kretów...
kiedyś coś napisałam z przymrużeniem oka na ten temat,dziękujemy za gratki,ciekawie się czyta Waszą Radę
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Hehe, dobre. :D Na Biz pozostało nieco ponad 450 graczy, ale z czerwonych gra aktynie tylko kilku. :(
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Panowie... może tak mały znaczek zanim się rozhulacie?
stop.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Co do Norbifa, to wszystko co miałem o nim napisałem, za to wg statystyk nie ma gracza DarthSid na żadnym serwerze, przynajmniej na tym koncie. :D
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Zbieram ekipe na nowy swiat. Kontakty sie pourywaly z roznych powodow. Nie mam juz tego gg co mialem, mam nowy nr kom itd.
Jak ktos sie pisze na nowy swiat ktory powstanie z nowym podbojem(nie wiadomo jeszcze kiedy) i chce dolaczyc do, poki co, kilkunastoosobowej ekipy, to prosze mi napisac tutaj na privie.
Napisac moze kazdy. Dla mnie co bylo to minelo:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Hehe, ja się nie piszę, bo nikomu nie daję pasów do swojego konta i nie gram na premium, więc mnie za bezużytecznego uznacie. :cool: Ja na nowym świecie z nowym podbojem też zacznę, tylko (i tu pytanie do supportu) czy kiedykolwiek powstanie jeszcze świat o prędkości 1x? Przyzwyczajony do Biz jestem, i nie lubię tak szybkiej gry, bo po prostu nie dam rady siedzieć przed kompem cały czas. Chodzi o normalny świat, nie tam żaden specjalny z ochronami etc. ;)

//ciach//

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A na Biz już tylko 463 graczy wg rankingu pkt, pewnie w październiku będzie mniej niż 350, mam nadzieję, że wkrótce otworzą nowy świat, bo ostatnio było bardzo nudno, tylko słanie na cuda i robienie offa, choć nie ma na co. :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19272

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Jaki tu spokój na na na na
nic sie nie dzieje na na na na.............
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Loguje się co jakiś czas by wam przedłużać serwer. Widzę że wielu graczy pokończyło, wielu się wbiło do topki.
Jednak dziś patrząc na to że dostają wszyscy korony co zbudują 7 cudów uważam że jednak nie jest to w porządku.
Okazuje się że z świata może wyjść nawet 200 sztuk koron. Tak na prawdę nijak jest warta ta korona.
Kiedyś miała wartość bo zdobywało ją 50 najlepszych dziś najwytrwalsi. Oczywiście nie ujmuję niczego swoim kompaną dawnym
bo ciesze się niezmiernie że to my/wy wygraliście. Jednak jak mówię wartości nie ma żadnej juz ta korona.
Kiedyś wydawało mi się że to zaszczyt ją mieć dziś rozumiem, że to żadna rewelacja. Ale tak to jest najcześciej że jak cos się
ma to się zdobywa to tak nie cieszy.
Oficjalnie gratuluje zielonej koalicji za pokonanie czerwonych. To była bardzo długa i żmudna praca przesiąknięta niezłymi skandalami i zwrotami akcji. Grało się dobrze jednak real jest dużo ciekawszy.

Pozdrawiam starych kompanów którzy najbardziej mi umilali gre na tym serwerze witka menelika szlawka bastera koadama cyfera kinie konrada(ale tego najprawdziwszego) prajsia przema tigera i Damiana(zapomniałem byku jaki miałeś nick) i pewnie wielu innych lecz oni najbardziej mi w pamięci zapadli;D

A pominąłem wielkeigo stratega obrony, mistrza defensu jednocześnie największego niemilucha bizancjum to jest hipolitosa.

Dzis zalogowałem się by zobaczyć co tam słychac na biz a tam hipek w VODach.
Haha jednak nie miałeś tyle honoru żeby nie wziąć korony i do końca siedzieć w królewskich.
Chęć jej zdobycia Cię przerosła, ale każdy ma inne wartości wiadomo, nie żebym coś wielkiego do Ciebie miał jednak
twarz trzeba było zachować o której wiele razy gadałeś.

Z perspektywy ludziom którzy zbyt emocjonalnie podchodzą do tej czy innej gry proponuje nie grać dalej bo świat jest ładniejszy a wy zbyt emocjonalnie do tego zawszze podchodziliście tu pozdrawiam moich emocjonalnych faworytów tj.
Marta996, NorbiF, atawas, diukananan czy helpolis. Nie pisze po złości bo z wieloma z was grałem razem i współpraca była super jednak
gra przesłania wam inne wartości, jak zdrowie psychiczne czy też fizyczne :)

Sobie zarzucam że byłem kiedyś burakiem i bufonem owszem, jednak dojrzałem i dorosłem do faktu że to tylko gra. a dziś jedynie
uśiwadomiłem sobie że to tylko gra o jakąś korone;) Ale człowiek się uczy całe życie. jeśli kogoś obraziłem bądź ująłem jego dumie hmm
trudno zawsze mówiłem co myslałem nie boję się brać konsekwencji za swoje słowa czy czyny:)

I pozdro dla wrogów tu zapisał mi w pamięci się najlepiej Polanus, kakudo, naj(którego nie poznałem a chciałem za jego klase) kadexa, andrewkiller, christosa

Dziękuje za uwagę życzę sukcesów w życiu realnym wszystkim tym dobrym jak i złym i umiejętności szukania satysfakcji z czegoś bardziej ambitnego niż gra:) Wielu z was robi to z nudy wiem, ale to z nudy zacznij uprawiać sport, poczytaj książki, wyjdź do ludzi, a przede wszystkim co w wielu przypadkach obserwowałem wykporzystuj każdą możliwą chwile z rodziną;)

POZDRO WARIATy
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Po części bardzo się z Tobą zgadzam.

Gdybym miał normalną pracę to pewnie nigdy nie grałbym w Grepo.

Co do koron absolutnie się z Tobą zgadzam - drugie rozdanie, że tak powiem delikatnie "nie było zbyt szczęśliwe" :)
Ale obiecałem że nie będę się na ten temat wypowiadał publicznie - więc nie komentuję:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

NO to drugie rozdanie ta ale zauważ ile sojuszy zostało przy cudakach i ile graczy mogło dostać koronkę
ostatecznie VOD i NIEZNISZ budowali je do końca i poszli na rozdanie na 2x bo tyle graczy ją chciało a gdzie reszta ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

NO to drugie rozdanie ta ale zauważ ile sojuszy zostało przy cudakach i ile graczy mogło dostać koronkę
ostatecznie VOD i NIEZNISZ budowali je do końca i poszli na rozdanie na 2x bo tyle graczy ją chciało a gdzie reszta ?
Jaka reszta? W VoD były wolne miejsca przy 2 rozdaniu. Poza tym i tak kilkunastu graczy nie powinno jej dostać podczas 2 rozdania.
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Jaka reszta? W VoD były wolne miejsca przy 2 rozdaniu. Poza tym i tak kilkunastu graczy nie powinno jej dostać podczas 2 rozdania.
Niby dlaczego nie powinni?Jest to nagroda zespołowa,to nie powinno podlegać dyskusji-to jedno. Wynika z tego,że uprawnieni do tego odznaczenia są wszyscy gracze zwycięskiej koalicji.Nie widzę powodu by nie robić dalszych rozdań,chyba,że w koalicji są równi i równiejsi.O ile są chętni-to budujemy.
Korona nie świadczy o wybitnych zdolnościach gracza,a o tym,że było się w zwycięskiej drużynie.Zdolności graczy zweryfikują już inne światy.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Niby dlaczego nie powinni?Jest to nagroda zespołowa,to nie powinno podlegać dyskusji-to jedno. Wynika z tego,że uprawnieni do tego odznaczenia są wszyscy gracze zwycięskiej koalicji.Nie widzę powodu by nie robić dalszych rozdań,chyba,że w koalicji są równi i równiejsi.O ile są chętni-to budujemy.
Korona nie świadczy o wybitnych zdolnościach gracza,a o tym,że było się w zwycięskiej drużynie.Zdolności graczy zweryfikują już inne światy.
I tu jest właśnie haczyk. :) Korona powinna być dla najaktywniejszych, najbardziej zaangażowanych i najlepszych. Jeśli Na Biz było to np. 60 graczy to 60 dostaje koronę. Chyba nikt nie chce, żeby każdy troll, hejter, albo po prostu szary, nie mający zasług gracz, który nic nie robił paradował z koroną. Ja bym osobiście wziął nawet kilku graczy BB do korony, w końcu kilku graczom stamtąd też się należy bardziej niż części naszych. W końcu i tak już nie mają szans na zdobycie jej sami. Później po jej odebraniu wrócili by do siebie byśmy się dalej lali. :D Ja jestem całkowicie przeciwny 3 rozdaniu, bo jak pisałem Ci co powinni dostać już dostali.
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Zgadzam się z antcie że wielu dziwnie wygląda z koroną ale w żadnym wypadku korona nie należy się nikomu z przeciwnej drużyny. Trochę przesadziłeś:)

Co do wypowiedzi Helpolis: moim zdaniem nie należy patrzeć pod kątem równi i równiejsi tylko raczej najaktywniejsi, aktywni, mniej aktywni oraz nieaktywni. O ile tym trzem pierwszym przydzieliłbym koronę to tym pozostałym zdecydowanie nie.
To trochę jak dać premię na zapas i zobaczyć co będzie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

O, kilku graczom ekipy przeciwnej się należy. wielgus, kukudo, Polanus jakby grał i jeszcze kilku innych. Np. wielgus mimo, że, jak wiadomo gra w Fenix u musi ogarniać obrony ponad 100 miast, które są często atakowane, to jest TOP1 atakujących. Kakudo TOP1 obrońców, no i Polanus, ale już nie gra za TOP1 pkt i wielkie zaangażowanie.
Pomijając fakt, że grają/grali w BB to korona im by się należała bardziej niż 2/3 graczy, którzy ją dostali. Teraz serwer się kończy, przychodzi czas na podsumowanie, więc właśnie to robię. ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

I po co się kłócić jak taki jest system rozdawania koron to pretensje do twórców tej gry miejcie i po sprawie :)
tak czy siak korona się należy wszystkim graczom w koalicji bo ten jakiś procent zawsze dołożyli mniej czy więcej
można być też chamem i takiej możliwości nie dać :)
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

tia, korona tak jak ktoś wyżej pisał nie oznacza wybitnego gracza, może i ja się kiedyś na nią załapię, na Biz nie miałem okazji, ale na innych światach kto to wie:confused:
 
Do góry