Sytuacja na świecie Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Korona raczej nie jest dla "bohaterów" którzy rzucają szmaty na półmetku rozgrywki.

Radzę więcej cierpliwości na innych światach.
Powodzenia
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

pogadamy za miesiąc myślę dwa, na Biz nie miałem szansy na koronę, ale jak pisałem na innych światach inna sytuacja.
 

DeletedUser17196

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

pogadamy za miesiąc myślę dwa, na Biz nie miałem szansy na koronę, ale jak pisałem na innych światach inna sytuacja.

A co? Przylepiłeś się do mocniejszych?:)
Tylko musisz się tym razem jak napisał prajsee wykazać większą cierpliwością.
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

odznakę za 4 cudaki już mam, a jak ktoś ma wątpliwości niech zapyta gmkgmk co tam w jego soju na Pella słychać, bo chyba dobrze się tam nie dzieje:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

gdybym to ja bym chciał koronę na moje wymogi to przez te 5-6 światów poprzednio bym się pchał na siłę
no ale bez przesady super fikcyjna korona gorzej jak się zdobędzie globala i po koronce :) takie są zasady gry
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Hmm, ja jakoś gram uczciwie i co najwyżej ostrzeżenie na FO załapałem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Czuczu, apeluję tylko abyś pisał w tematach na światach na których masz miasta, a nje na tych na których Twoje miasta są nasze. :) A propos, coraz mniej graczy mamy na Biz, M64 gdzie kiedyś było prawie całe czerwone, teraz jest zielono-czerwone-szare. Jakbym miał sloty, to bym przejąl nawet z 30 szarych miast powyżej 10k. :)
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

O, kilku graczom ekipy przeciwnej się należy. wielgus, kukudo, Polanus jakby grał i jeszcze kilku innych. Np. wielgus mimo, że, jak wiadomo gra w Fenix u musi ogarniać obrony ponad 100 miast, które są często atakowane, to jest TOP1 atakujących. Kakudo TOP1 obrońców, no i Polanus, ale już nie gra za TOP1 pkt i wielkie zaangażowanie.
Pomijając fakt, że grają/grali w BB to korona im by się należała bardziej niż 2/3 graczy, którzy ją dostali. Teraz serwer się kończy, przychodzi czas na podsumowanie, więc właśnie to robię. ;)
Co za bzdury?Korona to odznaczenie za wybudowanie 7 cudaków,więc nie wiem niby z jakiej parafki należy się przeciwnikom?
szok.gif

Odmawiać swoim sojusznikom prawa do tego odznaczenia to jedno.
Przyznawać koronę wymienionym przeciwnikom,którzy nawet nie próbowali nam cudaków podbić i argumentować,że są wybitni,to drugie i ciekawsze.
usmiech.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Co za bzdury?Korona to odznaczenie za wybudowanie 7 cudaków,więc nie wiem niby z jakiej parafki należy się przeciwnikom?
szok.gif

Odmawiać swoim sojusznikom prawa do tego odznaczenia to jedno.
Przyznawać koronę wymienionym przeciwnikom,którzy nawet nie próbowali nam cudaków podbić i argumentować,że są wybitni,to drugie i ciekawsze.
usmiech.gif

Dokładnie gdzie oni odbijali cudaki :) to by była żenada dać im tą możliwość budować to każdy potrafi
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Chodziło mi o to, że korona nie jest adekwatna do poziomu gracza. Z koroną dla niektórych graczy BB chodziło, że grają lepiej od większości naszych. Korona powinna być dla dobrych i aktywnych graczy, nie dla kilku matołków co się podlepiły do odpowiedniego sojuszu i teraz paradują z koronką. :)
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Chodziło mi o to, że korona nie jest adekwatna do poziomu gracza. Z koroną dla niektórych graczy BB chodziło, że grają lepiej od większości naszych. Korona powinna być dla dobrych i aktywnych graczy, nie dla kilku matołków co się podlepiły do odpowiedniego sojuszu i teraz paradują z koronką. :)
antcie wszyscy cenimy przeciwników,dobrze,że byli i są.Świat się jeszcze nie skończył.
Musisz zrozumieć:każdy kto dostał koronę ma ją zasłużoną.I mają prawo "paradować z koronką".
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

pytanko, czy za koronkę po za znaczkiem w profilu, są jeszcze jakieś dodatkowe bonusy?? Zwiększenie limitu łask u bóstw, albo coś tam podobnego?
 

DeletedUser19272

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

pytanko, czy za koronkę po za znaczkiem w profilu, są jeszcze jakieś dodatkowe bonusy?? Zwiększenie limitu łask u bóstw, albo coś tam podobnego?


Ciach . Trzeba było grac do końca,a nie uciekac jak Ci sie grunt pod nogami zaczął palic...Teraz to mozesz zapytac mamy kiedy na ksiedza przestałeś mówic Batman i tyle...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

antcie wszyscy cenimy przeciwników,dobrze,że byli i są.Świat się jeszcze nie skończył.
Musisz zrozumieć:każdy kto dostał koronę ma ją zasłużoną.I mają prawo "paradować z koronką".
No nie jestem taki pewien, ale nie będę się wykłócał. :)
P.S. Czy mogłabyś przestać pisać tą czcionką? Wszyscy widzimy co jest napisane normalną, niepotrzebene są żadne efekty. :)
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Oj co tak ostro, wiem co można dostać za wybudowanie 4 cudaków i się zastanawiam, czy coś więcej się dostaje za 7. Pewnie Syntio nie wiesz i stąd takie uszczypliwe uwagi, jakoś Ciebie też nie ma na Maratonie i większości ekipy która tam pykała z Bizancjum a nie piszę, że uciekłaś z tamtego świata, bo nie dałaś rady
ciforgs313z0ae1cc.gif
więc wyluzuj.
 

DeletedUser19272

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Oj co tak ostro, wiem co można dostać za wybudowanie 4 cudaków i się zastanawiam, czy coś więcej się dostaje za 7. Pewnie Syntio nie wiesz i stąd takie uszczypliwe uwagi, jakoś Ciebie też nie ma na Maratonie i większości ekipy która tam pykała z Bizancjum a nie piszę, że uciekłaś z tamtego świata, bo nie dałaś rady
ciforgs313z0ae1cc.gif
więc wyluzuj.

Och jaki ty naiwny jestes,jakos gram na dwóch swiatch i daje rade,to ze wesząłm na maraton to tylko za namowa Kadexa miałam w tym swój cel i jak zwykle sie udało,nie wspominajac juz o Wielkim Kakudo i świecie Bizancjum heh łatwo Was zawsze było rozpracowac.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

No, no przypomnij mi, czy Twój nik wisi w komnacie chwały Bizancjum, albo czy chociaż Twój sojusz wygrał ten świat??
To co mi nie udało się na Bizancjum osiągnąłem na innym świecie:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Oj tam za te kilka lat po biz będziecie się z tego śmiać :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Musisz zrozumieć:każdy kto dostał koronę ma ją zasłużoną.I mają prawo "paradować z koronką"

Grasz Marta juz na którymś świecie, ten już praktycznie się skończył więc nie trzeba ludzi motywować wciskając im farmazony.
Owszem są tacy co zaśłużyli ale nie każdy kto ją ma ma ją zasłużenie. Jest pełno nicków które w statach pokazują że gracz jest zwykłym doczepkowcem, mógłbym wymienić pare nickow ludzi grajacych na średnim poziomie ktorzy maja korony. Uważam że to jedynie uwłaszcza kozakom przyznawanie tak nonszalancko koron. Są ludzie typu koadam, quitemurderer, kinia, cyfer, prajs, czy inni którym się nie zarzuci nic. Ale zy stawiając ich na poziomie Robertosa1000 z Vodow to uczciwe.
Przepraszam ze jego przyklad podalem ale mialem okazje z gosciem grac i pamietam doskonale jego poczynania. Gosc jest conajmniej ponizej przecietnego gracza a z korona paraduje. No bo chyba w momencie kiedy na m 66 on mial pelno miast nie chcial dawac lepszym a sam tracil nie umiejac klinowac ani dobrze raportu wstawic to chyba nie jest to czlowiek zaslugujacy na korone.
Fakt ciezko jest wyselekcjonowac 50 tylko bo było duzo wiecej dobrych graczy. Ale dopiero kidy zobaczylem u niego korone zrozumialem jak jest nic nie warta. I na głowie Robertosa jak i Twojej Marta. Ale oczywiscie kazdy moze miec wlasne zdanie. Ty mozesz uwazac ze to zaden wyznacznik wiecej niz odznaka za budownictwo. Ja przynajmniej grajac i myslac o koronie myslalem o tym jako cos wyjatkowego. A to zwykla odznaka jak za spladrowanie paru wioch;D
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Mizi90 dobrze napisałeś, kolejna nic nie znacząca błyskotka.
 
Do góry