Dyskusja na temat Perskiego Podboju

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat Perskiego Podboju

ja mam w sumie dwa sprawy co mnie trochę męcza a nie znam na to odpowiedzi..

Mianowicie co się stanie jak dany gracz XXX brał udział w podoboju pierwszej wioski i udało się - dostał nagrody
po tym czasie ten sam gracz zmienił sojuszu i brał udział w podboju drugiego miasta - też dostanie nagrody za drugie miejsce??


kolejna sprawa to wycinek z wiki:

cytuje " Pozostałe sojusze, które znajdą się poniżej 4 miejsca, otrzymają następujące nagrody. Dodatkowo, członkowie pierwszych czterech sojuszy również otrzymają te nagrody. "
poniżej są pewne nagrody - w tym statki ogniowe, biremy i kawalerzystów - nie ukrywam że tego nie dostałem - ciekawe czemu
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat Perskiego Podboju

Co do pierwszej sprawy, to dzisiaj Lemeli na Sparcie próbował. Zmienił sojusz przed przejęciem drugiej wioski dołączając do La Muerte. Jak będzie chciał, to pewnie się podzieli informacją.

A co do drugiej sprawy, to pewnie ta dodatkowa nagroda dla wszystkich, którzy podbili miasta Artemizji zostanie przekazana na zakończenie eventu...
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Dyskusja na temat Perskiego Podboju

A ja mam jeszcze jedno pytanie.. czy jeśli do końca eventu nie wykorzysta się ekwipunku to czy on zniknie? czy zostanie i mogę sobie na przykład za 2 miesiące poczarować miasta.
 

DeletedUser20805

Guest
Odp: Dyskusja na temat Perskiego Podboju

kolejna sprawa to wycinek z wiki:

cytuje " Pozostałe sojusze, które znajdą się poniżej 4 miejsca, otrzymają następujące nagrody. Dodatkowo, członkowie pierwszych czterech sojuszy również otrzymają te nagrody. "
poniżej są pewne nagrody - w tym statki ogniowe, biremy i kawalerzystów - nie ukrywam że tego nie dostałem - ciekawe czemu

Nie dostałeś, ponieważ jeszcze nikt nie zajął 5 miasta - i pewnie nie zajmie, choćby ze zwykłej zawiści, że się on napracuje a wszyscy dostaną...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Perskiego Podboju

A ja mam jeszcze jedno pytanie.. czy jeśli do końca eventu nie wykorzysta się ekwipunku to czy on zniknie? czy zostanie i mogę sobie na przykład za 2 miesiące poczarować miasta.


Pewnie zniknie ja w każdym evencie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Perskiego Podboju

Pewnie zniknie ja w każdym evencie
tez mi się tak wydaje chociaż na wiki PL nie ma opisu do kiedy ważne sa nagrody..
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Perskiego Podboju

a zeskanował już ktoś miasto artemizji ? :D

A masz, kilkadziesiąt milionów srebra ?
Bo tak właściwie nie da się zeskanować
Tylko nie wiadomo czy to srebro które jest w jaskini uzupełnia się
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Dyskusja na temat Perskiego Podboju

A po co skanować jak wszyscy z dużą dokładnością wiedzą co tam stoi?:p
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat Perskiego Podboju

100.000.000 srebra w jaskini, to jednak wyzwanie :) Choć jak dla mnie, zaburza to kompletnie równowagę rozgrywki, gdzie ktoś sobie podbija miasto Artemizji i praktycznie każde miasto może sobie zeskanować nie patrząc na wydatki...
 
Odp: Dyskusja na temat Perskiego Podboju

To jest srebro z jaskini Artemizji. Właśnie sie zastanwiam czy to jest błąd czy to taki bonus eventowy ;D
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Dyskusja na temat Perskiego Podboju

Jak ci to zostanie to takie miasto jest genialne samowystraczalne
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Perskiego Podboju

To jest srebro z jaskini Artemizji. Właśnie sie zastanwiam czy to jest błąd czy to taki bonus eventowy ;D

Dla mnie to jest nie dopracowany event i tu jest ich wpadka
Bo inno nie wiedziało jak zrobić aby się nie dało zeskanować miasta to nawalili te 100 mln srebra

Ktoś już chyba to miasto próbował zeskanować
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat Perskiego Podboju

Pewnie zniknie ja w każdym evencie
Rozszerzony ekwipunek zniknie, gdy zostaną wykorzystane wszystkie nagrody z eventu.
tez mi się tak wydaje chociaż na wiki PL nie ma opisu do kiedy ważne sa nagrody..
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif

Nie ma ograniczenia czasowego w odbieraniu nagród.
To jest srebro z jaskini Artemizji. Właśnie sie zastanwiam czy to jest błąd czy to taki bonus eventowy ;D

Dopytaliśmy, to nie błąd, tylko dodatkowy bonus ;)

ja mam w sumie dwa sprawy co mnie trochę męcza a nie znam na to odpowiedzi..

Mianowicie co się stanie jak dany gracz XXX brał udział w podoboju pierwszej wioski i udało się - dostał nagrody
po tym czasie ten sam gracz zmienił sojuszu i brał udział w podboju drugiego miasta - też dostanie nagrody za drugie miejsce??
kolejna sprawa to wycinek z wiki:

cytuje " Pozostałe sojusze, które znajdą się poniżej 4 miejsca, otrzymają następujące nagrody. Dodatkowo, członkowie pierwszych czterech sojuszy również otrzymają te nagrody. "
poniżej są pewne nagrody - w tym statki ogniowe, biremy i kawalerzystów - nie ukrywam że tego nie dostałem - ciekawe czemu
Zapytamy się o to developerów, bo z moich testów wynika, że doszło do nieporozumienia w opisie eventu. Nie chcę jednak podawać oficjalnej informacji, póki się nie upewnimy.

a teraz pytanie z innej beczki :
co się stanie z miastami artemizii po zakończeniu eventu?
Miasta powinny zniknąć.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Dyskusja na temat Perskiego Podboju

Zgaduje że te dodatkowe bonusy zostana przydzielone jak pierwsze 4 miasta zostaną przejęte lub poprostu po zakończeniu eventu
 
Do góry