Dyskusja na temat Perskiego Podboju

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Perskiego Podboju

Nie ma ograniczenia czasowego w odbieraniu nagród.

czy to info jest na 100% pewne ? czy się okaże że za 42 dni ktoś się pomylił z interpretacją ? pytam bo nie raz pisałam i do supportu i na tym forum i spore błędy już popełniano. Więc proszę o taka pewną informacje bo to trochę za mało..
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Perskiego Podboju

czy to info jest na 100% pewne ? czy się okaże że za 42 dni ktoś się pomylił z interpretacją ? pytam bo nie raz pisałam i do supportu i na tym forum i spore błędy już popełniano. Więc proszę o taka pewną informacje bo to trochę za mało..
smiley_emoticons_confusednew.gif

Skoro tak zostało napisane, to tak jest :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Perskiego Podboju

... tam gdzie stało 15k birem:)


to będzie przynajmniej
30 k szerków
30k łuków
15 k procków
15k kawaleri
22.5k hopków


takie są proporcje woja
ciężko naprawdę jest powiedzieć mi ile

doświadczeni bardziej wiedzą ile
miejmy nadzieję że sięwypowiedza
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Dyskusja na temat Perskiego Podboju

Najgorsze jest to, że żeby takie miasto przejąć, trzeba się na nie grupowo rzucić, co godzinkę burzyć murek, i od gracza 20 ataków 1000 procarzy z 100 ogni .. -.- A o skanie to nawet mowy nie ma !
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Perskiego Podboju

Najgorsze jest to, że żeby takie miasto przejąć, trzeba się na nie grupowo rzucić, co godzinkę burzyć murek, i od gracza 20 ataków 1000 procarzy z 100 ogni .. -.- A o skanie to nawet mowy nie ma !

a Ty wiesz co piszesz ?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

przeczytaj trochę o tym evencie i później nie pisz bzdur dotyczących rzucania burzenia murku

a po drugie czas rzucania zaklęć zależy od prędkości świata
a kolega nie napisła na jikim świecie gra :)
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Dyskusja na temat Perskiego Podboju

Najgorsze jest to, że żeby takie miasto przejąć, trzeba się na nie grupowo rzucić, co godzinkę burzyć murek, i od gracza 20 ataków 1000 procarzy z 100 ogni .. -.- A o skanie to nawet mowy nie ma !

Jakie burzenie murku??? Da sie dopiero jak zostanie z 1k ladowych a zaklęciami wogóle...
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat Perskiego Podboju

a mi się zdaje że wszędzie tyle było.
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Dyskusja na temat Perskiego Podboju

a Ty wiesz co piszesz ?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

przeczytaj trochę o tym evencie i później nie pisz bzdur dotyczących rzucania burzenia murku

a po drugie czas rzucania zaklęć zależy od prędkości świata
a kolega nie napisła na jikim świecie gra :)

[ciach] Czytałem o tym evencie, źle sformułowałem post ... Wiesz że takie coś da się nawet na logikę ? Po co brać się pierw za jednostki, skoro można burzyć murek od razu ? to by było bez sensu no nie ? ..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22282

Guest
Odp: Dyskusja na temat Perskiego Podboju

[ciach] Czytałem o tym evencie, źle sformułowałem post ... Wiesz że takie coś da się nawet na logikę ? Po co brać się pierw za jednostki, skoro można burzyć murek od razu ? to by było bez sensu no nie ? ..

Spokojnie kolego!:).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Perskiego Podboju

[ciach] Czytałem o tym evencie, źle sformułowałem post ... Wiesz że takie coś da się nawet na logikę ? Po co brać się pierw za jednostki, skoro można burzyć murek od razu ? to by było bez sensu no nie ? ..

Dla Twojej wiadomości to aby na jednym świecie atakuje miasto Artemizji gdzie już nic nie ma innego do zrobienia

a wracając do poprzedniej twojej wypowiedzi

Najgorsze jest to, że żeby takie miasto przejąć, trzeba się na nie grupowo rzucić

No wkońcu to miał być event dla sojuszu , co godzinkę burzyć murekTo jak chciałeś to zdanie zformułować inaczej ? Bo teraz to jednoznacznie brzmi i świadczy o Twojej niewiedzy natemat eventu, i od gracza 20 ataków 1000 procarzy z 100 ogniI to zdanie może źle sformułowałeś no bo teraz wywynioskowałem,że wysyłasz ataki 1000 procków w obstawie 100 ogni o to Ci chodzi ? .. -.- A o skanie to nawet mowy nie ma !
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat Perskiego Podboju

Jak ktoś ma te 100.000.000 srebra, to zeskanować też się da :) choć lepiej zostawić to srebro sobie na później...
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat Perskiego Podboju

Na Maratonie 2 miasta łącznie poszły, jedno w czasie EC heh:) Dopalacze do kopalni jak znalazł:)


Ja mam tylko pytanie - czy zwiększony ekwipunek pozostanie do końca eventu tylko a potem to co w nim przepada, czy może będzie on do czasu wykorzystania z niego wsyztkiego?
 
Odp: Dyskusja na temat Perskiego Podboju

Ja mam tylko pytanie - czy zwiększony ekwipunek pozostanie do końca eventu tylko a potem to co w nim przepada, czy może będzie on do czasu wykorzystania z niego wsyztkiego?
Dostałam informację z supportu, że na wykorzystanie bonusów nie ma określonego czasu a powiększony ekwipunek będzie dostępny do czasu wykorzystania wszystkich nagród.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat Perskiego Podboju

Mam nadzieję, bo jak nagle mi zniknie to się lekko wkurzę:D
 
Do góry