Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Mogę prosić listę z sojuszu Nazwa będzie później? :)
 

DeletedUser22055

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

To juz wiadomo w jakim sojuszu Marta gra :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

A to jacyś dobrzy gracze czy boby to są ?? bo mi się chyba wydaje że to masówka jakaś
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

To da ktoś tą listę wreszcie? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

No świat zapowiada sięciekawie, ale narazie nudno..
ps czy ktoś wie czy są jakieś ograniczenia co do sygnaturek? nie mogłem nic takiego znaleźć.
a ta moja jest trochę większa od reszty :)

Łączna wysokość sygnatury (wliczając tekst i grafikę) nie powinna przekraczać 200px. Maksymalny rozmiar użytej czcionki nie większy niż 3. Dodatkowo maksymalny rozmiar wszystkich obrazków nie może być większy niż 700x150px oraz 150kB.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Nie no ponad 80 graczy to raczej masówka ale co ja tam wiem w sumie
smiley_emoticons_afraid.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

A co z Armią nawalonych ?? chwilowo top 1 są
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser18668

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Nie no ponad 80 graczy to raczej masówka ale co ja tam wiem w sumie
smiley_emoticons_afraid.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

A co z Armią nawalonych ?? chwilowo top 1 są
smiley_emoticons_confusednew.gif


Gdzie ty tam masz ponad 80 graczy ?
Armia Nawalonych ? Głupie pytanie... Wiadomo że największa masówka na tym swiecie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

No w sumie to nie ma chyba :( no co racja to racja większość po ochronce się rozpadnie zapewne
 

DeletedUser22219

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Gdzie ty tam masz ponad 80 graczy ?
Armia Nawalonych ? Głupie pytanie... Wiadomo że największa masówka na tym swiecie.


oj,oj, ładnie tak kłamać

paru dobrych graczy macie i chyba wiem jakie będą koleje losu, ale to tylko moje przypuszczenia
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ja Ciebie micz też pozdrawiam ciepło. Niestety muszę Cię zasmucić, na razie nie zdecydowałam się na grę na tym serwerze ze względu właśnie na bardzo złe doświadczenia z Bizancjum i nie wiem czy się zdecyduję, może poczekam na inny świat. Nie chcę już więcej gry na takich emocjach, nie chcę chorych sytuacji i generalnie nie chcę powtórki tego co było na Bizancjum.

Ale jednak dla wielu osób z tamtego serwera mam wiele sympatii i dlatego posyłam szczere pozdrowienia. Teraz to już będziecie tutaj mistrzami, ustawienia macie w sumie chyba lepsze niż na Bizancjum a i doświadczenie też o wiele większe.

Kto cie tak nie lubię Marta :)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Kto cie tak nie lubię Marta :)

To ja niektórych hmhmhm nie lubię :eek:
ale niektórzy z tamtego serwerka oj też mnie baaaaardzo nie lubią

czy to jednak ważne?

hehehe ważne, że Ty mnie lubisz Evelinie :) bo lubisz? :p

- - - Automatycznie połączono posty - - -

czy jednak nie lubisz :confused: sama nie wiem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21733

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Moim zdaniem każdy świat to nowy serwer wiec nie powinno się ich mieszać. Na każdym warto zagrać z nowymi graczami a czasem warto z byłymi wrogami bo można się czegoś nauczyć lub zawrzeć nowe znajomości :)
 

DeletedUser16746

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Dokładnie, popieram Michała :) nie można ciągnąć złości :) Już nie raz zdarzyło mi się zaprzyjaźnić się z "wrogiem" z poprzedniego świata :D

ps. jeśli to zdjęcie przedstawia Ciebie to już Cię uwielbiam <3 Bez względu na to w jakim sojuszu wylądujesz :D
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Różne są sytuacje i nie można generalizować. Pod nickami kryją się konkretni ludzie i jak się o tym pamięta, to czasami jest po prostu trudniej zapomnieć. Co innego jeśli chodzi o zwykłe naparzanki na ognie, biremy, wojaków itd, itp. co innego jeśli rzecz dotyczy spraw nazwijmy to społecznych. Ale dobra tam, istotnie: BYŁO, MINĘŁO I NIGDY Z PEWNOŚCIĄ NIE WRÓCI :) ale niektórych i tak będę omijała szerszym lukiem, np. pewnego pana na N i pana na B :)
 

DeletedUser23088

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Hehe ja dołączam się do Czarodziejki . LwG Michał :D a tak się wtrące widze na tym świecie dobry sojusz ROMA (niestety tylko o nim słyszałem walczyć nie walczyłem) reszty nie kojarze z nicków też nikogo nie znam hmmm wsyscy znajomi na Troi zostali w HEGEMONIUM :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Boże marta na każdym forum to samo piszesz coś tam coś tam.. Tego gościa uniakć itd. było mineło nikogo to nie interesuje zapomnij bo to wkurza jak ktoś gada o kompletnie innym świecie i niczego nie wnosi.Może ten twój pan N zmienił się i inaczej gra ? zrozumiał swoje błędy albo coś innego to samo może tyczyć się każdego ,a czy się zmienili to każdy się przekona ty to samo jakbyś grała
smiley_emoticons_biggrin.gif
 
Do góry